0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
25 yaşındayım 1 çocuğum var.

Eşimle problemleriniz var yıkıldım yoruldum çaresizim. 

Canıma kıymak istiyorum. Artık yok olmak istiyorum. Bugün eşimle kavga ettik odada ağlarken çocuğum geldi. O görmesin diye odaya kapatmıştım kendimi.Ağlamam geçti mi dedi bana. Geçmiyor annem dedim. Yok olursam geçer belki dedim.( Evet onunla öyle konuşmam lazım ama içime atamıyorum artık taşıyorum)

Bana sen yok olursan ben kime anne diyeceğim dedi. Alıp bağrıma bastım bu lafı beni kendime getirdi ama kalbim ağrıyor çok canım yanıyor. İçim acıyor. 

Kendim umrumda değilim. Ama yavrum için ne yapacagımi şaştım. Ona belli etmek istemiyorum ama avaz avaz bağırmak istiyorum. 

10 Cevaplar

+1 oy
(45 puan) tarafından
Ölüm dışında herseyini çaresi vardır kendinizi bu kadar yıpratmak yerine çözüm arayın eşiniz düzelmiyorsa tek çözüm ayrılmak bu şekilde kendinize edersiniz çocuğunuzda varmış onunla geleceğini düşünün böyle bir ailede nasıl büyür diye 
-Reklam-
+1 oy
(66 puan) tarafından
Guvenebilecegin Bir arkadaşin komşun böyle dertlesebilecegin biri var mı canım yalnız kalma lütfen paylaş sıkıntıni iyi gelir 
0 oy
(49,666 puan) tarafından
basinda sen varken böyle üzülüyor bide Allah korusun olmadığıni düşün senin öpüp koklamaya kiyamadigin yavrunu el annesiz diye nasil ezer 

elbetteki sorunun icini yakiyordur ama inan bir yolu vardir zamani vardir 

ailen yok mu destek yada bosanma imkanın bosanmakta kolay degil ailen destek olursa ayaklarının üstünde daha rahat durursun 
0 oy
(1,968 puan) tarafından
Allah evladini sana bağışlasın maşallah ne de akıllı. Her sey sınav. Nefsine uyma. Geçecek inşallah. Güçlü ve güzel anne ❤️ o meleği Rabbim o an sana yolladı bu düşüncelerden kurtul diye
0 oy
(199 puan) tarafından
Bende senin yaşındayım ve benim 1 çocuğum oğlum var.

Bizim de 1 yıldır aramızda bir huzursuzluk ve kavga var.

Seni çok iyi anlıyorum ama vallahi imanım ve çocuğum için ayaktayım.

Ölümü temenni etmem için Rabbimin bende razı olması lazım ölümü bile temenni edemiyorum.

Çocuğuma iyi bir gelecek ve onun annesi taşıyacağı bir yürek ile yetiştirmek istiyorum.

Neler istediğini ne yaşadığını bilmiyorum ama evladın için dik durmalısın.
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım bazen gerçekten çıkmazda gibi hissediyoruz bende geçen haftalarda biraz sorunlar yaşadım ister istemez oluyor benimde 21 aylık kızım noldu diye sorunca kendime geldim, dedim anlıyor demek artık çaktırmamalısın :) ama eğer ciddi sorunlar yoksa ikinizin de sakinlesmesini bekleyin ve sana tavsiyem canım hergün Cuma suresi oku tecrübeyle sabittir 
0 oy
(322 puan) tarafından
Bır yasındakı çocuk mu kurdu bu cümleleri? Bence güzel bır doktara gıt  Can'ım daha fazla üzülme heder etme kendınj 
(322 puan) tarafından
Haaa :) dedım hayal görüyorsa konuşuyor falan :( ay uykum geldı ondan yanlıs okudum :)
(199 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun amin...
:) benimde öyle oluyor arada,bir eşimin mesajlarını görünce kaçıyor
(322 puan) tarafından
Hahaha ne yazıyor adam sana sbbsbsbsb
(199 puan) tarafından
Ne yazmıyor,bir gün kavgasız geçmiyor sağolsun :))
(322 puan) tarafından
Hahahah tatlı kavgalar galıba
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Çocuğun için kendine gelemn lazım bir erkek için cana kıymak nedir 
0 oy
(860 puan) tarafından
Bende şuan çok çaresizim Allah'ım dualarımı kabul etmiyor çok sıkıştım hiç iyi değilim çocuklarım için dayanıyorumz 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Eşinle problemlerin için ölmek istiyorsan eğer, yani bu kadar seni psikolojik olarak mahvediyorsa kusura bakma normal de kimseye söylemem ama ayrılın. Çocuğun da böyle mutsuz bir ortam da büyümesindense anne baba ayrı büyümesi daha iyi. Daha hayatının baharındasın. Girer bir işe çocuğuna bakarsın. Babası da versin nafakasını. Birlikte yapamıyorsanız anne baba olarak görevlerimizi yaparsınız. Böyle kendinizi mahvetmenin ölümleri düşünmenin gereği yok. Daha genceciksin hayatın sonu değil. Çocuğuna bunu yansıtma. Eğer ayrı mutlu olacaksanız ayrılın en azından birlikte kavgalı mutsuz anne baba olmaktansa, ayrı ama mutlu anne baba olun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 270 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (958 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryavn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.