0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çocuğunuza, eşinize , olaylar karşınızdaki tutumunuza kısacası sabır gerektiren her durumda sabriniza kaç puan verirsiniz? 

1-cok az 
10- çok fazla 

Ben biraz sabırsız biriyim tahammül seviyem gittikçe de azalıyor ve bu durumu çözmeye çalışıyorum. Gün içinde bir çok şeye yetismeye çalışmaktan çok yoruluyorum ve sabrım tükeniyor o yüzden kendime maalesef ki 4 veriyorum ;(( ama daha iyi hale gelmek için uğraşıyorum. 

Siz kaç verirsiniz kendinize ?

49 Cevaplar

0 oy
(14,307 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bazen 10 üzerinden 11..

Bazen 0

Yaşanılan ve yaşatılan birikmislikler var çocukluktan beri hepimizde.

Bazen olmadık şeylere patlarken 

Bazen kimsenin kaldıramayacağı bicok seyi yutuyorum
tarafından
Evet aslında öyle oluyor. Güzel cevap
-Reklam-
+2 oy
(1,538 puan) tarafından
7 veririm . Herseye yetmeye calisiyorum. Kimseyi kırmamaya calisiyorum. Susuyorum şimdilik.  
tarafından
Şimdilik:) tehlikeli bir cümle
(1,538 puan) tarafından
Zamanı geldiginde kötü konusacam:)
tarafından
Fırtına öncesi sessizlik diyorsun;)
(1,538 puan) tarafından
Yani gibi gibi :D
+1 oy
(1,880 puan) tarafından
8 puan veririm 
tarafından
Çok iyi
+1 oy
(6,343 puan) tarafından
Aslında yerine göre 

Bazı yerlerde sabrederim anı tepki her zaman kötüdür o yüzden 8 veririm 

Ama bazı yerlerde asla sabır nedir bilmem zaten hazır cevap bir insanımdır kendimi çok ezdirmem o yüzden de -1 

Hahahah
tarafından
Guzeell..yerine ve olaya göre değişir. Ben de öyle aslınsda ama genel olarak sabirsizim özellikle çocuklarıma karşı daha sabırlı olmak için uğraşıyorum
(6,343 puan) tarafından
Aa yok çocuklarıma karşı ilk başlarda 2 çocuk üst üste diye sabrım çok eşiğindeydi
Fakat şimdi birisi 4.5 diğeri 6 yaşında çok sabırlıyım onlara karşı
Hatta eşimin ailesi bile der bir tek çocuklarına karşı böylesin diye

Onun dışında haddini aşana değil sabır tahammül bile edemem

Sende öyle yap ne olursa olsun çocuklarına karşı sabırlı ve daha sakin ol
Özellikle günün yorgunluğu stresini eşle aile veya başka biseyle ilgili olan şeylerin stresini onlardan çıkarma sabırsızlık ederek
Bir çok annenin problemi bu
Yaramazlık mi ettiler etsinler 2 sene sonra geçer
6 yaşındaki kızım bir zamanlar yaramaz iken şimdi o kadar sakin derli toplu ki yani çocukluk ve bebeklikleri bir daha geri gelmeyecek bunu hep düşün :)
0 oy
(562 puan) tarafından

Maalesef 6 veririm :angel:

0 oy
(186 puan) tarafından

Henüz hamileyim

Ama eşime karşı sabrım 0 falan

Neden diyecekseniz, bu adam dışarda herkes tarafından parmakla gösterilir, okumuş bilgili kültürlü akıllı bir adam. 

Hani düşünüyorum herkese iyiyse bana gelince niye çocuklaşıyor, niye ben onu alttan alayım, niye hoşuma gitmeyen davranışlar yapmaya devam etsin
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ailem konusunda sıkıntılılarim var ve sorun çıkaran kişiyle muhatap dahi olmadım 

İki yıldır bebeğim olmuyor bu ay hsg oldum tam dedim olacak yine olmadı hala sabır ediyorum asla isyan etmedim 

Bazı kişiler sinirimi bozuyor eşim hariç yine birşey demiyorum 

O yüzden kendime 10 üzerinden 10 veriyorum
(7,388 puan) tarafından
Eşin gitti mi doktora? Muhakkak e vitamini alsın kullansin çok işe yarıyor. Bizimki evicap diye bir markaydı doktor vermişti
0 oy
(14,212 puan) tarafından
dogumdan once kizima 10 du 

dogumdan sonra 7 ye dustu ikiye bolundu sabrim ama yine de anlayis gosteriyorum gun gectikce iyice artiyor 
0 oy
(362 puan) tarafından

-354675890

Kimseyle uğraşamam, olan olur olmayan olmaz. Bu kadar :D

0 oy
(3,912 puan) tarafından

10.15.20 Allah ne verdiyse diyorum :D

0 oy
(10,350 puan) tarafından
4 çok bile.   
0 oy
(1,535 puan) tarafından
7,5 den 8 

Çünkü ben uykusuz olduğumda çok sinirli asabi olurum açkken kendimde değilim ama kızıma karşı gayet sabirliyim

Kızımdan önce uykusuz kaldığımda karışma kim gelirse gelsin bağırır çağırırdım 3 tane diş birden çıkarıyor kısım şuan ve gece hiç uyumadım gözlerim alev gibi yanıyor ama kızıma asla kızamıyorum hatta sanki sabaha kadar deliksiz uyumuş gibi davranıyorum eşim bile çok şaşıyor bu duruma 
0 oy
(554 puan) tarafından
Çocuklardan önce 9 çocuklardan sonra 2
0 oy
tarafından
Çocuklarıma karşı 8 

Eşime karşı 6:)
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Duruma göre değişiyor ama genelde 6 . Aşırı sabırsız değilimdir ama sinirliysem etrafımın vay haline
(1,620 puan) tarafından
Ayy bende şuan aşırı sinirliyim ya kaynanaya tartisiyom  sabah beridir
0 oy
(5,142 puan) tarafından
10 üzerinden 10 veririm. Çok sabırlı bir insanım normaldede. Ama sabrımı iyice tasiracak birşey olursa silerim birdaha geriye bakmam.
0 oy
(518 puan) tarafından
Ben 9 veriyorum her konuda sabırlıyım 
0 oy
(49 puan) tarafından
Çok sabırsızımdır bir anca
0 oy
(3,897 puan) tarafından
çok aşırı sabirliyimdir  kimseye cevap vermem tartışma sırasında  kimseye kırmam  o yüzden kimseyi de tirlamam  10 veririm
0 oy
(23 puan) tarafından
Yaşadığım onca şeyden sonra ses çıkartmadim be hep sustum 10 verirdim ama tasmama çok az kaldı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 898 göst.
0 oy
7 cevap 202 göst.
21 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemile07900 (27 puan) tarafından soruldu
+4 oy
12 cevap 403 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Seda.26 (536 puan) tarafından soruldu

393,733 soru

11,774,677 cevap

35,791 kullanıcı

...