0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (755 puan) tarafından
Kizlar oglum 3.5 yaşında gecen gün komsum geldi kizi 2 yasinda gelirken yaninda nemlendirici rujlar oluyor ya meyveli onlardan vardi sürekli sürüyodu oglumunda ilgisjni çekti merak etti erkeklerin surmedigini biliyor ama bi kere sürmek istedi söylemedi istiyorum diye de belliydo yani istiyodu neyse kizda elletmedi hic bende ona ben sonra kendime marketten alırım sende bir iki kere surebilirsin dedim sizce doğru mu yaptım 

4 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından
O şekilde söylemişsin ama bence marketten alıp sürme unutur gider bilmiyorum inan ne kadar doğru olur sürmek heves alsın diye düzgün bir şekilde bunu erkekler sürmez gibi konusabilirsin geçen benim 4 buçuk yaşındaki kızım bende görünce ille bana da sur dedi bende dedimki yok zaten bidaha bende sürmüycem dudağımı yara yaptı falan dedim daha da istemedi 
-Reklam-
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ben böyle konularda merakını giderecek kadar izin veriyorum. Merak etmesi çok normal, boya kalemi gibi düşünmüştür muhtemelen. Ama marketten alırım sana demeyin de sizde varsa onu bir incelesin. Size sürsün kendisine değil. Bizimki de 2 yaşında merak ediyordu, kendi nemlendiricimi verdim eline, 1-2 bana sürdü geçti hevesi.
0 oy
(67 puan) tarafından
Ay canım ya benım oğlum 8 yasında oje sürdüğümü görsün bana da sürse ne diyo  çocuk işte herseyı merak edıyolar büyütülcek bırsey degıl kardesım de oyleydı odaya gıder rujlarımızı surerdı bız de ona erkekler böyle şeyler sürmez diye anlatırdık bello bı zamandan sonra vazgeçiyor lar ama sende gıdıp alıp surmesıne ızın verme bu sefer doğru bırseymiş gibi algılar 
(190 puan) tarafından
Evet katılıyorum izin verme ama kızma düzgünce uyar yada görmeyeceği sekilde kaldır zamanla unutur herşeyi keşfetme peşindeler
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Benimde oğlum 3 yaşına kadar hep benim makyaj ürünleri ile oynadı 

En son dedim bunlar artık kirlendi dedim güzel değildir dedim

Şimdi dönüp bakmıyor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde 04Ceylat (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 558 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,988 soru

11,964,644 cevap

36,134 kullanıcı

...