0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar benim beyazlardaki lekeler hiç geçmiyor. 60 derecedede yıkadım yeri geldi 90 derecedede yıkadım çamaşır makinem yeni onda sorun yok. Ter kan izleri hep kalıyo leke şeklinde beyazlar için önceden kosla almıştım  oda olmadı. Beyazlar için ne kullanıyosunuz. Boykot markası olmasın ama kızlar   

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
görümcem lekeli olan atletleri vs beyaz sabunla çitiler öyle makineye atardı ve çocukların üzerindeki beyaz çamaşırlar da hep bembeyazdır deneyin isterseniz
(18 puan) tarafından
Denim canım içine işlemiş sanki faydası olur inşallah
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var az önce lekeli yerleri çamaşır suyunda beklettim gecti
(18 puan) tarafından
Ben çamaşır suyu kullanamıyorum ya
0 oy
(30 puan) tarafından
Çamaşır suyu kullan 
(18 puan) tarafından
Ben çamaşır suyu kullanamıyorum ama kokusuz falan vardı sanki onu mu denesem
(30 puan) tarafından
Bilmiyorum ben kullanıyorum arada kokusunu falan almıyorum hiç. Şey dene lekenin üzerine karbonat dök beyaz sirke dök köpürüyor falan  sonra ovala onu biraz sicak su dök ovala biraz bulaşık deterjanı dök ovala biraz da iç tarafa yap aynısını sonrada makinaya at  ben bir kere öyle yapmıştım beyaz bı tişörtüm vardı önü yazılı diye çamaşır suyu kullanmak istemedim yazılar çıkar diye . Oyuzden dediğim gibi yaptım lekeli bölgeye uyguladım bu şekilde lekeden eser kalmadı . Hani toz icecekler varya karadutlu olan o içecek den bulaşmışti ve bikac yıkamada biturlu çıkmamıştı böyle yapınca tertemiz oldu
(18 puan) tarafından
Yaaaa tamam canım denicem kesin çok sağoll ❤️
0 oy
(625 puan) tarafından
1 kaşık tuz bir bardak limon suyu ve bir kaşık kadar deterjan üstüne de kaynar su dök 45 dk , 1 saat kadar beklet, çıkıyor ama bu taktik her kıyafette olursa yorucu olur. Çamaşır makinesi hazinesine karbonat döken var bende öyle deneyeceğim. İse yarar umarım. 
(18 puan) tarafından
Hmm teşekkür ederim evet duyuyorum karbonat çamaşır suyu ama bozar diye korkuyorum.
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Kadir ezildi gibi beyaz sabunla citileyip atıyorum makinaya tertemiz çıkıyo 
(18 puan) tarafından
Hiç duymamıştım eski kirlerdede etki eder mi acaba
(1,639 puan) tarafından
Bilmem denemekte fayda var
0 oy
(12,172 puan) tarafından
Camasir sodasi ve highgenic marka pembe leke çıkarıcı sprey çok iyi. Elimde kalmadı marketlerde bulamadım büyün kıyafetleri lekeli kaldı kızımın o çok güzel çıkarıyor 
(18 puan) tarafından
Hmmm lekelere sıkıp makineye mi atılıyo
(12,172 puan) tarafından
Evet öyle yapıyorum ben
0 oy
(657 puan) tarafından
Deterjan ne kullanıyorsun farklı deterjanlar da da mi aynısı oluyor.
(18 puan) tarafından
Detarjan bingo toz kullanmıştım ikidirde mintax kullanmıyorm sıvı. Çok defa kosla beyazlar içinde kullandım oda fayda vermdi
0 oy
(75 puan) tarafından
Makinan bozulsa karışmam..fakat bende kadir ezildi gibi çamaşır makinama deterjan bölümünden şu ekliyorum. Hemde baya ekliyorum. Deterjan da kışla gibi iyi birşey seç, ben persilin ve arielin lekeli çamaşırlar izel olan sıvı dterjanini kullanıyorum.  Bu şekilde temizleyebiliyorum.  Kadir ezildinin sitesinde sunkoyma videosu var. Baya patladı o video altinde yüzlerce yorum var.   Hala gecmeyen varsa çamaşır suyu
(18 puan) tarafından
Hmmm o su koymayı görmüştüm sanki ben o dediğin detarjanlara bi bakcam şimdi lekeli çamaşırlsara özel tamam çok saol
0 oy
(126 puan) tarafından
Ben Arap sabunu kullanıyorum süper bişey 
0 oy
(93 puan) tarafından
Beyazları yıkarken ön yıkama gözüne sıvı camasir suları var ya ondan koyuyorum 1 çay bardağı kadar bembeyaz çıkıyor.ama dikkat edin makinadaki her şey beyaz olsun 
0 oy
(881 puan) tarafından
Canım reklama girer mi bilmiyorum ama homm bitkisel in beyazlar için toz leke çıkarıcı dini aldım bazı beyaz bluzlarimda sarı sandık lekesi gibi lekeler vardı hepsini cilardi
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ben geceden çamaşır sodasında bekletiyorum. Ertesi gün su sap sarı oluyor. 
0 oy
(157 puan) tarafından
Boykot ama vanish beyazlar için olanı var. Lekeyi üstüne dökünce hemen kopurtuyo bi dene istersen 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 345 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bgm.bky (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esmira2019 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu

392,759 soru

11,745,755 cevap

35,730 kullanıcı

...