0 oy
1,021 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Kizlar bir aile dostumuz var bir abi..  dogum yapali 9ay oldu emziriyorm kilom 75 boyum 1.65 suan kilomdan memenun degilm zayiflamaya calissamda emzirdigim icin pek yapamiyorm cunku spordur diyettir sut az geliyor.. neyse abi bana pat die ne kilo almissin bu ne hal demez mi oysa ki en son gordugunde de hatta kac aydir 75 kilodaym.. moralm altust oldu cok sinirlendm..

30 Cevaplar

+12 oy
(2,744 puan) tarafından
Bir erkeğin böyle konusması bana edepsizce geliyor. O kadar incelemiş mi seni de fark ediyor. Tuhaf
(35 puan) tarafından
Valla canim asiri boş konusuyor ama hatri var die sustuyorm
(2,744 puan) tarafından
Ben olsam hayırdır beni mi inceledin sen derdim. Asla sevmem böyle şeyi.
(362 puan) tarafından
Daha neler neler diyecekler, asla beğenmeyecekler. Ben de çok hızlı zayıflamıştım bir anda gitti kilolar. Bana da bebek çok zor galiba hurdaya çıkmışsın dediler. Annelik herkese yakışır ama sen çok salmışsın çökmüşsün bu ne hal dediler, kilo versen de bitmiyor yani o yüzden hiiiiç sıkma tatlı canını biz böyle seviyoruz de geç kafa bul onlarla :D
(4,904 puan) tarafından
benim esimin akrabasi bayramda gittik . benle yas kizi var. kizimi dogurduktan sonra kiloluydum sonraki bayramda zayifdim. iki bayram arasi verdim yani. gecen bayram baya kiloluydun daha alma boyle iyi demesinmi. kizinin da ambar gibi totosu var sanzumanli:) hayir bana dicegine kizina bak diyesim geldi
-Reklam-
+5 oy
(510 puan) tarafından
Bisey diycem misafir (abi) bunu derken kocan nerdeydi acaba çünkü ben bir eve girdiginde erkeği süzen kadindan kadini süzen erkekten cok tiksinirim art niyet ararim elimde olmadan o yüzden bence son misafirligi olmalo bir daha buyur etmemelisiniz.. 
(510 puan) tarafından
Kaldi ki misal ben eve gelen misafirlerime genelde hanimlar ayri erkekler ayri odalarda otururuz çünkü eşli bulusmalarda bilr ben elin adamiyla ne sohbet ediyim yada arkadasim esim dostum benim kocamla nr konussun kadin olarak.. arkadas kalkmis su kadar boyum su kadar kilom var bana abi boyle dedi diyo ben kendimi senin yerine koydum benim kocam agzini burnunu kirar atardi evden sen benim karima bakip bide utanmadan yanimda konusuyonmu diye ha iyi bisey degil siddet ama normal degil yani hareket bilin istedim
(439 puan) tarafından
Aynen öyle
(847 puan) tarafından
Yağmur; aynen benim eşimde öyle kadınları erkekler ayrı olur hatta servisi bile erkeklere kendi yapar. Devir kötü ne kadar sakinirsak o kadar iyi
(35 puan) tarafından
Adami savunmuyorm ama oyle bana kotu gozle bakacak biri degil dedgm gibi hatri oldugu icin eşimde bende sustuk sadece patavatsiz oldugu icin biliyoruz ki oyle bos konusan biri.. ama oyle olmadigini bilsek eşim zaten evden kovar niyeti boş konusmak
(510 puan) tarafından
Hatirda bir yere kadar
+1 oy
(3,814 puan) tarafından
Patavatsız. Boşver sıkma canını böyle insanlar için 
(35 puan) tarafından
Inan cay koymhstum.pasta vs. Onlari yemedm suan cocugu uyutcagm die odadn ciktim
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Çok afedersin s.ktir etmek için neyi bekliyorsunuz bakın o gazı veriyorum ben şuan. Misafirse misafirligini bilsin. Ayrıca gitsin biraz adabı muaşeret dersi alsın odun herif
(35 puan) tarafından
O kadar sinirliym ki gulerek konusuyor bide.. inanki o kadar kilolu degilm boyuma gore elbette eskisine gore 5 kilo fazla var ama insanin yuzune denirmi
0 oy
(210 puan) tarafından
Nefret ederim öyle insanlarda bende çok yaşadım benzer durumları patavatsızlar .. 
(35 puan) tarafından
Ilk defa biri boyle sey soyleynce sok gecirdm.. kendi karisi daha kilolu agzjmi acip birsey diyecegm fakat cok hatri var kötü gunlerde hep yaninda olan biri o yuzden susuyorm
0 oy
(1,548 puan) tarafından
Aman kafana takma.  Dünyanın sonu değil ya . Psikolojini bozma değmeyen insanlar için 
0 oy
(581 puan) tarafından
Valla bana çok kilo aldın diyen eski tanıdığa sen mi taşıyon aldığım kiloları diye sormuşluğum var, herkes haddini bilecek. Bi kadının bile bir kadına bunu söylemek haddi değilken bi erkeğin hiç haddi değil. Babandır abindir sana takılır kilonla ona bile eyvallah ama yemişim öyle aile dostluğunu böyle dost olunmaz
0 oy
(16,956 puan) tarafından
Terbiyesiz. Elin kadınının kilosundan ona neymiş. Hiç kendini kötü hissetme . Emzirme döneminin sonlarına doğru şişlikler yavaş yavaş iniyor. 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Kocan yok muydu yanında?
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Onamı kalmış senin kilon dengesiz herif 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ağzına kürekle vuracaktin 165. 70 kiloyum şuan diyet yapamıyorum bende ekmeği kestim sadece 7 aylık bebegim. 
0 oy
tarafından
Bir de abi... Nasıl bir şey bu kadınlar bitti adamlar mi başladı şimdi eleştirmeye 
0 oy
(14,697 puan) tarafından
Hayırdır sen benim gotume göbeğime mı bakıyorsun sana ne derim. 
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Yok artık nasıl buna tepki vermediniz eşiniz tepkisiz mi kaldı o anda adam resmen açık açık seni suzdum diyor 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Dengesiz mi ne ya sanane elin kadının kilosundan hadsiz ben olsam çok sinir olurdum bi daha da evime almazdım
0 oy
(119 puan) tarafından
Bana Bi adam öyle Dicek eşim ağzına eder kim o der kızar sevmez bende sevmem yani kim o kim olursa olsun 
0 oy
(9,132 puan) tarafından
Aynı şeyi ben eniştemle yaşadım. Bir kac yıl önce. Ben bekarken cok zayıftım sonra kortizon kullanmaktan şiştim kg aldım. Sofralarında yemek yiyoduk bi anda sen neden bu kadar kg aldın gibi bişey dedi. Lokmam agzımda kaldı sinirlendim kalktım sofradan. Ablam kotu nıyetle sormadı dedi ama enişteme ne benım kgmden bilse nolacak bası goge mı erecek bence almayın o adamı eve
0 oy
tarafından
Patavatsizlikta sınır tanımamış utanmaz..
0 oy
(8,717 puan) tarafından
Dün ben kardesimdeydim eltisiyle altlı üstlü oturuyor bir yakınlari geldi enişteme. Adam enistemlere gelmeden önce aşağıda kardeşimin eltisine demiş işte kocan daha eve gelmedi mi özledin mi onu oda şimdi ne dolmuştur ama fln demiş. Şok oldum bir erkeğin böyle edepsizzce bir kadına konuşmasına 
0 oy
(137 puan) tarafından
Takma kilo bu verilir alınır bende hamileyken eşimin iş arkadasi yaşlı bir abı vardı gidindan mi doguracan çocuğu dediydi o kadar kişinin içinde heee ben gididan dogurcamda sen bu göbekle kaç çocuk doguracan dediydim :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 313 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,319 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,085 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 462 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu

393,745 soru

11,775,030 cevap

35,793 kullanıcı

...