+1 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Un kurabiyesi tarifi verirmisiniz bana ama hakiki 3 malzemeyle yapılan değil :) sizin yapıp çok güzel buldugunuz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bacim ben tarif veremem kusura bakma çünkü ben ne kurabiyesi yapsam un kurabiyesi kıvamı alıyo yaa (bu arada tadini herkes begeniyo ama ):D

tarafından
Peki bacım tamam :D
tarafından
Nettende araştır canim ordada cok çeşitli var yazan da olur zaten burdan hadi kolay gelsin
tarafından
Teşekkür ettimmmm
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Bende su kurabiye adam tarifini isterim:Doglum istiyo yapamiyorum

tarafından
Evet bekliyoruz :D
(6,681 puan) tarafından
Boyle yazmazlar canim bekleme :D hadi gel kavga edelim belki o zaman yazarlar :)
tarafından
Ahahahah çok iyisin ya  güldüm :D  harbi bak post açsak şimdi gelirler  denemek lazım :D
(6,681 puan) tarafından
Aynen :) her kes adrenalin ariyor )
0 oy
(217 puan) tarafından
Bir çay bardağı mısır nişastası bir çay bardağından iki parmak fazla pudra şekeri yarim çay bardağı sıvı yağ yarım paketten biraz fazla margarin . Margarin oda sıcaklığında olsun ki rahat yoğur.  Bunların hepsini karıştırıp güzelce yoğur.  Cıvık olucak sonra az az un ekle.  Undan una değişiyor diye ölçü vermicem . Az az ekle yoğur kulak memesi yumuşaklığında olucak hamurun.  Un kursbiyesinin püf noktası çok  aşırı yoğurmamak . Ne çok sert ne çok yumuşak olucak.  Sonra istediğin gibi şekil verio tepsiye diz . 170 derecede pişir ben biraz 170 derecede sonra 150 de pisiriyorum . Un kurabiyem çok beğeniliyor hazırından farkı yok diyotlar . Inşallah yardımcı olabilmişimdir
tarafından
Sağol bacım bunu deftere yazicam ellerin dert görmiye
(217 puan) tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(4,546 puan) tarafından

YouTube a un kurabiyesi yaz 3. Olan video un kurabiyesi tarifi pratik yemek tarifleri videonun ismi çok güzel pişman olmazsın yapınca

image

tarafından
Çok sagoluunnn
(4,546 puan) tarafından
Ne demek bundan 3 hafta önce bu tarifi yapıp buzluca attım misafir geldikçe çıkarıyorum hep aynı tat
tarafından
İyi bari ya canım isteyincce çıkarıp yerim :D ahaha ben kendim için yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
5 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 430 göst.
25 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 394 göst.

379,866 soru

11,371,096 cevap

34,854 kullanıcı

...