0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (8,108 puan) tarafından
Borçlar var Allah'a şükür ödeye biliyom ama market alışverisine para kalmıyo  bu ay babam bı işe aldırmaya calıştı 30 bin maşı olmadı adli sicili var eşimin hiç bir yer almıyo ise  burdan cıkarılırsa bida iş bulması çok zor napacagımı şasırdım kapılar hep kapılı 

7 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım Adli sicil kaydı siliniyor adliyeden ama kaç yıl dolması lazım bilmiyorum unuttum 
(8,108 puan) tarafından
Sicil acık şekilde e devlete görünüyo
(8,108 puan) tarafından
Bişey soracam sen avukat mısın merak etim
(8,108 puan) tarafından
Bu arada eşimin bundan önce cezası varsı infas o süre bitmeden üstüne bu suç olunca böyle karar cıktı ozaman suçu aynı sebebtenmis
(5,431 puan) tarafından
Kız kardeşim avukat. Hayır silinmiyor artık. Hatta iki suçtan ayrı ayrı, ikisinin de suç kaydı gözüküyor
(8,108 puan) tarafından
Anladım tm sağol
-Reklam-
0 oy
(927 puan) tarafından
Sorma gülüm sorma o borçlar insanın belini büküyor resmen 
(927 puan) tarafından
Bizimde var bende raporluyum baya belimiz büküldü
(8,108 puan) tarafından
İsallah sende düze cıkarsın canım
(927 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
(927 puan) tarafından
Hepimizi ferahlık versin rabbim
(8,108 puan) tarafından
Amin  canım
0 oy
(664 puan) tarafından
Allah yardımcıniz.olsun.toplam.borc ne kadardi
(8,108 puan) tarafından
80 bin canım
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Ev borcu mu 
(8,108 puan) tarafından
Yok canım bu dolabım bozuldu yaptirilmaz dediler mecbur takside girdik ondan rahat öderiz diye motor almıstik motoru satamiyom çünkü ipotekli  batık resmen sonra esim kolunu kesti derin şekilde rapor aldı eksik maş yatı en büyük hatamız parcell borcuna girdik  yüklü ödeme yapiyoz bizi çok geliyo parceller olmasa çok rahatız 4 bin parcelleri öduyom önumude ay benim son parcell  esiminkide 3 ay sonra bitiyo
(1,536 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah
(8,108 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Ilk evlendigimzde herseyimizi kendjmjz yaptik.ne esimin ailesi ne benm ailem kurus katmadi.e haliyle hep borc oldu.10senelik evliyim evime esyalarimi falan herseyi tam alamadgnz icin zamannda hala borcla harcla bisiler yapmaya calisiyorz.yorulduk artik.borc hic bitmiyor tam bitti diyorsn biyerden acik verio yine borc oluyor.cok zor insan rahat yasamak istiyor oda olmuyor.
(8,108 puan) tarafından
Aynı seylerı yaşıyom
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Sorma 6 yıllık evliyim sürekli borç sürekli borç hiç bitmiyor 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Da bu sikisiklikta ikinci çocuğu yapmasamiydin acaba.
(8,108 puan) tarafından
Şükür sütüm var bez alıyom onun bezinden nolcek seneye biraz daha rahalicem zamlarda gelirse hem iyiki doğmuş kızım o olmasa geçen aylar daha kötü olurduk gelen giden para verdi beklemedim bu kadar ama bir tık rahalati icralıktan kurtulduk diye bilirim bebeğim sayesinde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde sinemxx (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 645 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
+1 oy
23 cevap 771 göst.
14 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Mizginhavin (633 puan) tarafından soruldu