+2 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Gebeyim ve sürekli geçmişi düşünüyorum çok üzgünüm şunu yapmasaydim bunu demeseydim böyle olmasaydı bunu haketmedim diye stresten canım sigara da istiyor ama içmiyorum çocuğuma zarari olacak diye de korkuyorum ama kurtulamiyorum 

5 Cevaplar

+1 oy
(66 puan) tarafından
Tavsiyelerinize açığım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamileyken hormonlar zirve yapiyir canım. İnsan hiç olmayacak şeyi düşünüp uzulebiliyor. Kendini oyalayacak aktiviteler bul. 
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim  aktivite bulsam da çıkmıyo ama deniyorum..
0 oy
(201 puan) tarafından
Geçmişi geçmişte bırak yaşandı ve geçti gitti zamanı geri alma şansımız asla yok kendini negatif düşüncelerden arındır ve gebesin ileriye dönük hayaller planlar bebeğinle yapacağın zamanı düşün canım
(66 puan) tarafından
Evet haklısın .. İyi geldi.. sanırım bu tarz şeyleri başkalarından duymaya da ihtiyacı oluyor insanın teşekkürler
(201 puan) tarafından
Sen mutlu biz mutlu ne güzel keyfine bak bacım
0 oy
(672 puan) tarafından
Geçmiş geçmiştir, değiştirme şansın yok. Ama geçmişte yaptığın hataları ders niteliğinde kullanıp onları tekrarlamayabilir ve bugününü daha düzgün yaşayabilirsin
(66 puan) tarafından
Teşekkür ederim doğruuu evet deniyorum
0 oy
(3,490 puan) tarafından
:))) gayet normal canim. Merak etme hamilelikten hormonlardan dolayi takiyosun. Ama eger mesela esinle kavga edip uzuldun o bebegi etkiler iste. Ben de oyleydim. Ben gecmisi cok ozluyodum ve bi daha yasanmayacagini düşündükçe ruhum daraliyodu sanki zaman mqkinesi var da ben kullanamiyomusum gibi delleniyodum :))) 
(66 puan) tarafından
Çok şükür eşimle ilgili sorunum yok .. ama eski bekarken yaptığım şeyler bakımlar ne biliyim heves yok  ve tabi kafama taktığım şeyler evet geçmiş ama başka türlü olabilirdi yapabilirdim diyip çıkamıyorum... Teşekkür ederim cevabın için o zaman makinesini kullanmak isterdim ben de ...

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 942 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 251 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.