0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (203 puan) tarafından
Hayirli geceler kizlar 27 yasindayim 8 yasinda bi kizim var ikinci cocugum biturlu olmuyor 7 tane kaybim var tibben hicbir sikinti bulunamiyor ne esimde ne bende yaptirmadigimiz sey kalmadi gitmedigimiz bolum kalmadi akil akildan ustundur hayir merak ediyorum yani ilk cocugum hemen olduda simdi niye bu olmuyor. Rabbimin vardir bi bildigi diyorum ama merak ediyorum yani eksik yaptigim biseymi var sorunu da bulamiyoruz belki sizin şunuda yaptirin dediginiz bisey cikar diye sormak istedim

2 Cevaplar

+1 oy
(3,300 puan) tarafından
Her nasip vaktine esirdir, demek ki daha zamanı gelmedi. Çok da üstüne düşmenin bir manası yok, sizin olacaksa istemeseniz bile gelir. 
(203 puan) tarafından
Ya òyle tabiki canim inan zaten bedenen ruhen cok sikintisini cektim suan zaten ben istemiyorum istesemde olmuyo gercide korunmayi birakamiyorum sikinti orda aninda hamile kaliyorum ogrenmemle birlikte kanamam basliyo
-Reklam-
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Stres yapmayın oluruna bırakın.Allah kimii benden çok sever  çok istersen onu senden alırım demiş .stres yapma rabbim ol der oldurur.zamani vardır 
(203 puan) tarafından
Haklisin canim hep diyorum buda bizim imtihanimiz cok sukur yine bir tane evladim var saglikli ama nebilim tibben bisey bulunamayinca insanda sebep ariyor sonra diyorum ya belki olacak hayirsiz olacak bilemeyiz allahimin vardir bi bildigi diyorum etraf baskisindan cok sıkıldım herkez bilmesine ragmen keyfimden yapmiyormusum muamelesi goruyorum
(2,553 puan) tarafından
Etraf baskısı mi etraf baskısı bitmez iki yaparsın üçüncü derler.onlar mi bakacak yada bu çocuklar buyunce onlarami bakacak yada tüm masrafları onlar mı karsilayacak.kendiniz istemiyor mussunuz etraf baskısı için yapiyormussunuz bunu anladim
(203 puan) tarafından
Canim etraf baskisi icin cocuk yapacak kadar cahil degilim sadece beni bu 7 dusuk hem psikolojikmen hem bedenen cok yordu sadece bir sebep bulunamadigi icin  etraftakilerde bunu anlamadigi icin beni hersey yordu bi anne olarak ben istemezmiyim kizima bi kardes bi can olsun bunu kimse anlamiyor onu demek istiyorum etraf baskisi icin ben bu derde dusmedim anlatamadim ben demek istedigimi.
(2,553 puan) tarafından
Herkes ister tabiki kardeşlik güzel şey .ama bukadar dememissin biraz ara verin ard arda olumsuz haber almak size iyi gelmez.bi tatile çıkın herkesten uzak rahat bir nefes alın motive olun.cocuk yapar gibi ilişkiye odaklanmayin rahat olun .en büyük etken stres canim.tibben bı sorun yoksa stresten uzak durmak zorundasıniz.illaki olur daha gençsin etrafı takma

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Onlygirl (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Seherl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 329 göst.
2 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.