+1 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Size böyle biri dese cevabınız ne olurdu 

10 Cevaplar

+1 oy
(261 puan) tarafından

Bi Fatihanı alırım o zaman derdim :D

(4 puan) tarafından
Ama ben ona öyle demedim bı ara giyinmişti çok güzel olmuşsun dedim
İyi niyetimi kaybetmek üzereyim:(((
(374 puan) tarafından
Aadasasq kahkaha attım ya
(261 puan) tarafından
Öyle diyene böyle cevap ver takıl geç sen de, dert etmeye değmez hiç. Sevabına Fatiha'nı da alırsın mis :D Bu devirde kim kime dururken dua etmiş :D
-Reklam-
0 oy
(10,326 puan) tarafından
Kendince espri yapmaya çalışmış herhalde patavatsız insan dolu ya takılma.
0 oy
(1,841 puan) tarafından

Ya ahaha güldüm kusura bakma :D 

Patavatsızlık etmiş ama yaa denir mi hiç öyle hey Allahım :) 
0 oy
(8,509 puan) tarafından
o kişiyle aramızdaki samimiyete bağlı. bir arkadaşım var, onunla bu konularda netiz, giydiğimiz yaptığımız olmamışsa *** gibi olmuş diyebiliyoruz, yalandan ayyyy çok yakışmış moduna girmiyoruz. ama samimi olmadığım samimiyetine güvenmediğim kişi derse sallamam çok o bana densizlik yaparsa yaptığı son densizlik olur, hadi bay bay derim. 
0 oy
(18 puan) tarafından
Bu tarz cümleler kuran insanların %90ında kişilik bozukluğu özelliği vardır başka hal ve haraketleride bakarsan normal değildir . O yüzden hiç takılma tavrını koy
0 oy
(1,644 puan) tarafından

Komiklik olsun diye demiş çokta takılma canım 

0 oy
(7 puan) tarafından
Dışına baktım yeşil türbe

İçine baktım estağfurullah tübeee derddim
0 oy
(11,487 puan) tarafından

Abdestsiz dokunma çarparım deseydin :)) 

Kalitesiz espri olmus salla 
(4 puan) tarafından
Ayyh o an keske aklıma gelseydi bu
0 oy
(48 puan) tarafından
Bu resmen densizlik.Anam bacım dışında kimse bu kadar lakayıt konuşamaz benle valla.Ağzının payını verirdim 
0 oy
(21 puan) tarafından
Kisksnmıştır .. kiskanan insanlar ya arkandan konuşur yada seni kıracak sözler söyler ve kendilerini belli ederler..

Bu insanlar dinle alakalı olmayan insanlardir .. dinle alakali olsalardı kötü kalpli fesatlık kimlik kıskançlık olmazlardi..

Eşimin tarafı beni sürekli kıskanırlar çok belli ederler arkamdan konuşurlar heleki bakışları yokmu alttan üstüne kadar suzenler.. hiç biride ne ararlar ne sorarlar.. gorumcemin düğünü vardı .. bende başka kuaföre gitmiştim paramı kendi cebimden verdim kimsenin parasına muhtaç değilim çok şükür.. sadece saçımı yaptırmıştım makyajı kendim yaptım evde .. neyse görümcem ve kuzenleri yengeleri evde salonlardaydi ben ve eşim gittik oraya .. anam böyle bakışlar yokmu video olsada göstersem size ama yok.. 

Böyle birbirine bakıyorlar gözleri konuşuyor .. bı sinirlendiler bende masum masum duruyorum orda hem bana bakıyorlar hemde göz göze bakıyorlar birtanesi dovecekti beni az daha böyle bi vahşi insanlar .. ben herzaman iyilik yaptım yapiyorumda .. peygamber efendimiz sabrederdi herzaman.. geçen bin kat yabancı insanla konuştum kız 21 yaşındaydı bende 26 olcam.. kız dediki kaç yaşındasin dedimki tahmin et kaç gösteriyorum 18 dedi yok kız 26 yaşındayım 7 yıllık evliyim dedim bı şok oldu anlatamam .. nasil yaa dedi çok güzelsin dedi bende durumumu biraz anlattım ilk defa bana güzel diye soyliyen oldu dedim dediki seni kiskandiklari için söylememisler senin yüzüne ulaşmak için okadar insan estetik bakım yaptırıyor dedi ..
(4,453 puan) tarafından
:)))))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 257 göst.
13 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asdfhlya (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 561 göst.
23 Ekim 2020 Moda kategorisinde 3prensannesi (1,500 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
19 Haziran 2024 Aile kategorisinde Selenagozmez6784 (9 puan) tarafından soruldu

392,755 soru

11,745,435 cevap

35,729 kullanıcı