0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar eşim suriyede masal haftada iki gün özel eğitime gidiyor ben urfadayim annemler Tokat'ta annemler sen bilirsin diyor 2haftaligina sizce memlekete gidiyimmi orda bişey yapmiycam Eylül'ün ikinci haftası özel eğitim kreş açıyor yarım gün oraya gondercem iki haftalık tatil sürecinde haliyle özel eğitim dersleri almayacak çocuğun düzeni kaçar mı acaba eşim anca sen bilirsin diyor bende çok kararsızım akl verin siz olsaniz gider miydiniz otobüsle gitcem 11saat sürüyor ortalama

5 Cevaplar

0 oy
(10,915 puan) tarafından

Ay ben giderim :D

(137 puan) tarafından
Ayyy deme.d.d.
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
Bence bunu özel eğitim alacağı kreşe sorun, belki gidin çocuğunuza iyi gelir diyecekler belki orada da yapabileceği aktiviteler önerecekler. Diğer türlü dediğiniz gibi gerileme de olabilir düzen bozulunca.
(137 puan) tarafından
Onlar siz bilirsiniz diyor konustum bugün
(362 puan) tarafından
O zaman gönlün gitmek istiyorsa git, onlardan da önerilerini al geri kalmaması için ne yapabilirim diye
0 oy
(354 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla iki hafta özel eğitim tatil gitmeyecek kızınız. Bence hazır böyle bir tatil varken gidin size de değişiklik olur. Bir daha gitmek isteseniz de gidemeyebilirsiniz kızınızın eğitimi aksamasın diye. 11 saat otobüs yolculuğu biraz zorlayabilir belki sizi de o düşündürüyordur. Gece çocuğun uyku saatine denk gelecek şekilde binerseniz belki yolculuk sırasında uyur. Daha rahat geçer.
(137 puan) tarafından
Yok canım özel eğitim tatil değil :)
(354 puan) tarafından
İki haftalık tatil süreci yazında okulda tatil sandım. Benim oğlum da dil terapistine gidiyor. Biz bir ay tatil yaptık hamileyim bir daha ailemin yanına gidemicem diye uzun tuttum. Sorun olmadı. Önceden haber verip gittim gelince telafi dersleri koydular. Daha hızlı ilerlemiş oldu :) Sizinde telafi dersi koyarlarsa eğer düzenine çabuk geri döner diye düşünüyorum.
0 oy
(1,535 puan) tarafından
O yolu çocukla gözün alıyorsa bence git
0 oy
tarafından
Eğitiminden geri kalacaksa gitmezdim açıkçası.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
8 cevap 358 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 521 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,733 soru

11,774,677 cevap

35,791 kullanıcı