0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum hem karnim ağrıyor dedigi icin hemde belki sevk olur diye unv hastanesine gotureyim mi diye sormustum bir onceki postumda gittim kan aldilar bakti herseyi normal polikılınige gidin dedi aldim kan sonuclarini docente gittim o kafayla hava asiri sicak mert durmuyor kafam hic yerinde degil yani verdim docente kan sonucunu kalsiyumu yuksek cikmis dedi ben 3 gundur agladigi halde sut vermiyorum cocuga kalsiyum degeri yuksek hic birsey vermiyorum daha dogrusu az once abim aradi doktor arakasina sonucu atmak icin tekrar aradi bacim yiğit kim diyor nasil yani dedim kan sonucunda yiğit ismi yazıyor dedi anaaaaaa bir baktim 2011 de dogan baska bir çocuğun kan sonucunu vermisler e nabiza girdim hemen oglumun kanında ic organlarda zarar oldugunu isaret eden bir degeri yuksek cıkmış oysa saka gibi ya 4.5 ay takip edip sol bobregin olmadigini bilemediler halen hata uzerine hata insallah diger aileyede mertin sonuclarini vermemislerdir yıkım olur onlara resmen hadi biz durumu biliyoruz avukatla gorustum musade ederse haberlere cikacam kizlar 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çik canım o hastaneyi o doktoru rezil et bu ne bu pandemi sürecinde iyice doktorlar hastaneler kendilerini saldı bide adamı k.opek gibi azarliyorlar sıra bile bulamıyoruz hakkını ara çocuğunun sağlığı kadar önemli ne olabilir başka 
tarafından
Aynen canim kopk gibi daladi zaten basimda bekleme diye bağırıyor birde gorur onlar gununu
-Reklam-
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Gecmis olsn canm allah sifasini versin ins gercekten suan şoklar icindeyim gecmis postlarina baktm bi cocugun bobregi yok ve bunu ne kadn dogum ne baska bi dr bilmiyo takip edildigi halde valla yaziklar olsn o dr aldiklari parada haram olsn
tarafından
Aynen canim daha yazamadığım onca olay var ustelik cimere saglik bakanligina yazdim inceleme basladi ama dediler daha ses yok avukatla görüştük eksik belge vermiş hastane bize kadin doğumcu sonuclarla oynamış olabilir gariplik var diyor inan kafam allak bullak nakil olayi insallah olmaz ama olursa evi antalyaya tasicam ordaki hastanelere goturecem Allah kimseyi bu duruma dusurmesin Allah bildiği gibi yapsin ihmali olanlari Allaha havale ettim ben
(1,234 puan) tarafından
Ins uzun saglikli ömrü olur rabbim kimseyi evladiyla sinamasn
(7,791 puan) tarafından
Antalyadayim ben özele goturuyorum inan canim en guzeli   burdaki en azindan benim cevremdeki devlet hastanelerinden sıra da bulamiyorum arkadaslarim gitmis ilgi alaka 0 dediler :/   cok geçmiş olsun
0 oy
(48,490 puan) tarafından
once hastaneye gidip sonuçların karıştığını soyleyin onaileye haber versinler
0 oy
(718 puan) tarafından
Bobrekle ilgili kan degerleri nasl cnm oglunun
0 oy
(928 puan) tarafından
Yuhh balcalı mı böyle yapan o hastane rezalet zaten insan kasabı resmen
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Ohaa ya. Cik tabiki rezil. Olsunlar
0 oy
tarafından
Dizilerde bile bu kadarı olmuyor. Bu kadarda olmaz. Cok gecmis olsun cnm 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim hastaneden suclu da ona lafim yok.

keske belgede ada baksaydin sen de .

Bencede habere cik cunku digdugu an tum tetkikler yapilmaliydi..
0 oy
(299 puan) tarafından
Hangi değeri yüksek çıkmış acaba

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 458 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma karaduman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 346 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı