+1 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından

Kızlar evim kucucuk. Oğlumun yatağını bizim yatağımzn yanına koyduk. Birdahaki yaza çıkacağız inşallah buradan ama şuan 6 aylık hamileyim. Beşiği yatağın yanına koymak için masami kaldırmak zorunda kaldm koyacak başka yer yok TV'nin yanına koydum bakın kötü mü görünüyor 

image

12 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
Yoo ünite gibi durmuş aman kötü dursa nolcak canım bak keyfine. Bizim gibi evi küçük olanlar maalesef her alanı değerlendirmek zorunda. Hemde Küçük ev az iş ;)
(230 puan) tarafından
Ay öyle canım evet ama ne bileyim :)
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından

İmkan bu kadarsa görüntüye hiç takılma, bebişkolarını düşün keyfine bak ;)

(230 puan) tarafından
İnşallah bakabilirim takintiliyim biraz 4 yıldır bıktım valla bu evden. Rabbim hayırlısıyla çıkmayı nasip eder inşallah:)
0 oy
(110 puan) tarafından

Benim evimde 90 m2 canım kutu gibi valla :) 

(230 puan) tarafından
He valla mutfağa iki kişi sigamiyoruz da gel kocam beye laf anlat :(
(110 puan) tarafından
Yok benim o kadar küçük değil orantılı her yer ama yine de mesela dağılınca falan hemen göz batıyor sığmıyor
(51 puan) tarafından
Kız 90 metre kare saray bence.daha kucugunde oturuyorum ama sağlık huzur olsun diyorumm.mutfagim geniş olaydı iyidi
(110 puan) tarafından
Evet biz küçük buzdolabı aldık mesela büyük alsaydık hayatta adım atılmazdı birde erzak dolabı aldım ama alan geniş yine de benim mutfağım işte bir sıkıntı masa koyamıyorum onu da yemek odası yaptık sadece yemek masası konsol var orada yiyoruz da sofra kur geri götür süpür falan zor oluyor ama şükür tabi
0 oy
(734 puan) tarafından
Benimde ev büyük esyam yok :))) gören aaa bomboş aaa niye  almıyorsun aaa ... 

Sevmiyorum deyip geçiyorum boşver sen rahat ol çocuklar rahat olsun gerisi boş 
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Benim de öyle. Komidinler yatak odama sığmayınca konsolun yanına geldi. Takım zaten seninki gibi. Her gören güzel olmuş diyor. Demeseler de umursamazdim. Benim için olduysa başkası umrumda olmaz. Ama koltukların birleştiği yerler varsa köşe sehpası olarak da kullanabilirsin. Ben kalabalık misafir geleceğinde öyle yapiyorim bazen. Zigon niyetine
0 oy
(48 puan) tarafından
Gayet iyi duruyor.Ev küçük başka seçenek yok bişey olmaz 
0 oy
(1,089 puan) tarafından

Gayette olmuş :)

0 oy
(137 puan) tarafından
Yatak nerde ben anlamadım.d.d.s
0 oy
(147 puan) tarafından
Gayet güzel olmuş 
0 oy
(121 puan) tarafından
Kendi parçası gibi durmuş güzel olmuş 
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Yoo normal görünüyor bence. Yapacak bisey yok idare edecez. Benim ev de kucuk seni çok iyi anliyorum
0 oy
(183 puan) tarafından
Benim evimde minicik bazanın çekyatların kenarına vura vura bacaklarım mosmor evde 3 yengeç yaşıyoruz bence güzel durmuş canım

İlgili bir soru bulunamadı

392,799 soru

11,746,913 cevap

35,735 kullanıcı

...