+1 oy
1,479 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eltim çocuğu da alıp gitmiş. Tertemiz birisiydi. Yetiştirme yurdunda kalıyordu 19 yasinda evlendi 2 yıldır k.valide ile kalıyordu. İçini bilemem ama dışarıdan bir sorunları yoktu. Çocuğunda alıp gitmiş. Kaynim evde hat bulmuş. Kapalı hatlar.

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar eltim bulundu. Başka adama kaçmış,  telefonda oyunda tanışmış. 2 valiz hazırlayıp apartmanın otoparkında geceden bırakmış. Gündüz de çocuğun valizi ile çocuğu alıp çıkmış. Kamerada taksiye binip gidiyor. Sonra ardından eve polisle gelip valizleri alıyor.kaynanam çıktığını gördüğünü için hemen taksiye bindiği için valizleri alamamış. Gelir polisle gelip almış hatları da k.valide ekmek yapmaya gittiği için rahatım sanmış tele takacakmis ama oklavasini. unutup geri geldiği için telaşlanip klozete atmis. Evden 7000 tl para , 800 dolar ve 1 bilezgini almis gitmis. Gittiği adamı tanımadığımız için cocugu almak için ugrasacaklar. Allah herkese akıl fikir versin. Soran herkese teşekkürler.
(187 puan) tarafından
Allahuekber!!Bu nasıl bir tanışmaymış ya eşini bırakıp gidecek kadar ne vaat etmiş acaba karşıdaki.
Allah'ım sen bizi koru..Amin.
tarafından
Pugb tanışmış
(368 puan) tarafından
Ay valla çok şaşırdım Allah akıl fikir versin ya adam perişan olmuştur şimdi
(8,144 puan) tarafından
Bu eltin kaç yaşinda acaba?
tarafından
21 filan olması lazım .
tarafından
Herkes perişan oldu. Evden cenaze çıkmış gibi.
(8,144 puan) tarafından
Erken yaşta evlenmenin zararları işte. Bende 21 yaşında evlendim şuan 25 ama böyle şeyler aklıma dahi gelmez. Pubg ne ya. Ordan biriyle tanışıp nasıl güvenip giderki. Sen nerden biliyorsun bu kadar ayrıntıyı canım.
tarafından
Hattı telefoncu da açtırmis eşi mesajları çıktı,  oyuna o hat ile giriyormuş,  açılınca bildirimler geldi gmaile, öyle okuduk taşlar oturdu yerine komşuya da diyormuş gel sende indir oynayalım filan diye.
(8,144 puan) tarafından
Allah Allah o pubg oynamak için hatmı olması gerekiyormuş ilk defa duydum
-Reklam-
+3 oy
(683 puan) tarafından
Eşiyle yada kayinvalidesiyle bir sorunu vardır kimse durduk yere gitmez bence. Bazıları çocuğunu bırakıyor enazından çocuğunu götürmüş 
(667 puan) tarafından
Allahım yaşatmasın ama insan çocuklarını nasıl terkedip gider yaa? Hele de memedeki çocuğu... Aklım almıyor gerçekten kalbim acıdı resmen.
(683 puan) tarafından
Valla canım bizde çok üzüldük çocuklara kayinvalidesi büyüttü şimdi 7 yaşında küçüğü
(683 puan) tarafından
Gerçekten nasıl bırakıyorlar aklım almıyor ben kızımı uyurken bile özlüyorum
(264 puan) tarafından
Defnee13 çok üzüldüm ya en küçükleri 7 yaşında öldü demişsin 7 yıl boyunca hiç görmeye gelmedi mi çocuklarını :(((
(683 puan) tarafından
Gelmedi diye biliyorum canım
+1 oy
tarafından
Kadının hattı olsa onuda alır gider hatıra olarak mı bırakır kim bilir neler yaşadı da gitti 
tarafından
Ne ne demek canım?
tarafından
Evli barklı kadın gizli hat kullanacak sende saklayacak mısın?
tarafından
Hattın ona ait olduğu belli değil. Ben kadını saklarım dedim kaynim birşey yaptıysa diye.
tarafından
Haaa anladım evet keşke sana söyleseymiş yada başka bir yakınına Allah yardımcısı olsun
tarafından
Amin inşallah
+1 oy
(55 puan) tarafından
K.valide araştirilsin.
tarafından
Umurunda değil
+1 oy
(1,003 puan) tarafından
Cocugunu birakip kacsaydi farkli algilardim,ama cocugunu da alip kactigi icin esi ile ailevi problemlerine dauanamayip kactigini dusundum.
+1 oy
(2,478 puan) tarafından
Kaynın belki iftira atıyor.Cikmis gitmiş iyi yapmış valla kayinla aynı evde tutan koca suçludur .sen evini ayirmissin keşke o da ayrı yaşasaydı.hat konusuna gelince yani eltin sifona atacağına cehennemin dibine atardı ya da yanında götürürdü niye atsın eve ben eltinin masum olduğunu düşünüyorum nedense
tarafından
Kaynim da çok seviyordu eşini asla iftira atmaz.
(2,478 puan) tarafından
Canim sen aynı evde yasamiyorsun ki nerden bileceksin.evde kavga edip anlasamayip ,dışarıya mutlu görünen bir sürü insan gösterebilirim
0 oy
(368 puan) tarafından
Allah Allah durup dururken mi gitmiş vardır bı nedeni ya
tarafından
K.valide yeminler ediyor , k.valide ekmek yapmaya gitmiş geldiğinde yokmuş.
(368 puan) tarafından
Yakında çıkar kokusu
tarafından
Nereye gittiği de belli değil. Kocası da isteymis.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Muhakkak bir soru vardır. Eğer yoksa bile kız aldatıyordur eşini gönlü başkasına kaymıştır çokk var öyle durumlar 
tarafından
İnsanoğlu çiğ süt emmiş. Ama kendimden çok güvenirim çok seviyordu eşini.
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Yaptığı hoş değil , ama arı baldan kaçmaz... Vardır kendindlce sorunlari.

İnşallah hayatini karartacak yerlere gitmemiştir.
tarafından
İnşallah canım. Herkesi bir yere göndermiş gitmiş.
0 oy
(187 puan) tarafından
HasbunAllah,burası müge anlı ya döndü(yanlış anlama ama çok garip olaylar oluyor).

Allah yardım etsin yanlış birşey yoksa işin içinde.
tarafından
K.validemle surekli kavga ediyorlarmış bize yansitmadi hiç. Kocasına kaç kere ayri eve çıkalım demiş,  kocası çıkmamış, bir kağıt yazmış seni çok seviyorum,  babamı da ama annen çok olmaya başladı vs. Vs. Nereye gittiğini yazmamış,  poliste bilgi vermek yasak demiş.
0 oy
(7,079 puan) tarafından
  Güle güle gitsin ne dıyek  
tarafından
Umarım yanlış yapmamıştır. Kadın sığınma yada anneannesine gitmiştir.
0 oy
(19,116 puan) tarafından
:( hayırdır inşallah
tarafından
K.valide canından bezdirmis .
(19,116 puan) tarafından
Yaa rahatlasın şimdi
tarafından
Düğüne gitti , pes vallahi.
0 oy
(3,397 puan) tarafından
En iyi eşi bilir. Gerçi kavga bişey olduysa taraflı anlatacaktır o da. 
tarafından
Esi de ana kuzusu kadını canından bezdirmis.
0 oy
(1,704 puan) tarafından
Haber aldınız mı nereye gittiğinden 
tarafından
Polise gizli tutulmasını istediğini söylemiş.
(8,341 puan) tarafından
Sığınmaya gitmiştir yakinimdan biliyorum birşey yaşanmış evde oda gitmiş oolise sığınmaya yerleştirmişler bence polis zaten söylemez öyle birşey olsa yasak
tarafından
İnşallah canım. Başkasına gidip hayatını karartmasinda
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Ben eltinin pekte masum olduğunu düşünmüyorum yani gizli hat kullanıyorsa,kimseye haber vermeden gidiyorsa, güvendiği birileri vardır 
tarafından
Yakıştıramıyorum. Bildiğim kadarıyla tertemiz biriydi.
0 oy
(2,430 puan) tarafından
Kadin siginmaya gitmistir kesin yada baska birisine o anki panikle atmistir hatlarida klozete ya birisi gelip aldı evden o an hızlıca çıkmıştır 
tarafından
Polislere söylemeyin demiş. Hatları boşanma davasında kullancam diyor kaynim.
(2,430 puan) tarafından
Suyun icinde degilmiydiki hatlar çalışırmı acaba
tarafından
Çalışması taktik telefona okumadi.
0 oy
(833 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bulunmadı mi eltiniz nere gitmiş
tarafından
Polisler bilgi vermemizi istemiyor demiş.
0 oy
(8 puan) tarafından
Kimse kimsenin içini bilemez
tarafından
İçini biliyorum demedim ki.
0 oy
(16,866 puan) tarafından
Arkasından atılan iftira çok olur şimdi. Kimse ben şunu yaptım da gitti demez. İnşallah kötü bir yere gitmemistir
tarafından
Haklıyken haksız duruma düştü.
0 oy
(533 puan) tarafından
Annem hep der 4 duvar arasına kimse bilmez diye belki bilmediğiniz detaylar vardır kimse keyiften gitmez ama dediğim gibi eşler arası bir sorundur inşallah hallolur hayırlısı ile 
tarafından
İnşallah canım,  umarım hatlar da bisey çıkmaz da barisirlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 237 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,160 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
8 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 333 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu

392,818 soru

11,747,696 cevap

35,738 kullanıcı

...