0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba . 15 aylık bebeğim var , uyku öncesi ve gün içinde öylesine emiyor. Bende su diyeti yapmak istiyorum. En az ekime kadar ideal bir kilo vermek istiyorum. Vücudumun arınması için iyi olacağını düşünüyorum. Sizin aranızda da deneyen var mı 

12 Cevaplar

+1 oy
(122 puan) tarafından
Ben hiç bir hekimin bu diyeti önerdiğini duymadım kulağa da çok saçma geliyor bebeğiniz varmış bide asla önermem. Daha sağlıklı yollar var ekmeği şekeri kesin ara ve ana öğünler yapın 
(58 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
4gun dayanabildim ben 
(137 puan) tarafından
2kilo verdim ama baş dönmesinden ayakta duramıyordm 4gun de sürekli su kusmaya başlayınca biraktim
(58 puan) tarafından
Herhangi bir rahatsızlığın var mı canım çok geçmiş olsun. Bende migren var tetikler diye korkuyorum
(5,265 puan) tarafından
cigneme istegi oluyor insanda. bende denedim ama 2. gun biraktim bozdum. suan pazartesi gunu mide botoksu oldu. bu sabah 4. gun olacak sivi ile besleniyorum zorlamiyor. yapabiliyorsan en azindan boyle yap. protein sut laktozsut sut kefir yogurt tavuk haslayip suyu et suyu komposto . gun icinde ogun olarak binlardan tuketiyorum.  birer bardak. onun harivinde su . bes gun bi sekilde sivi beslenicem . cumartesi gunu pure seklinde. herseyinezerek catalla yada blrndirdan gecirip yiyebilecegim . o da bes gun. sonrasi normal beslenmeye gecis insan gibi yemek yocem:)
(11,383 puan) tarafından
Kiz Allahaskina sanki kilon varda senin neyine mide botoksu sen neden boyle seyler yapiyosun kiz kendine
(5,265 puan) tarafından
kiz var kilom artik kilo aldim son bir senede on kilo aldim ben diyete girdikce kilo aldim aralikta bir basladim almaya durduramadim. cocuklar hasta oldu ben hasta oldum rotavirus. o surecte kusma ishal kusma kusma heryer tum gun canim cikti. hasir yedik iki ay kendime ozelde yapmadim ya disardan soyledik yada pratik kizartmali seyler yedim. iki ayda 6 kilo aldim. sonra ramazan geldi iki de eamazanda aldim. veremiyorum bunlari. iki de kurban bayrami donemi aldim. iste ben vermeye calistikca veremedim bunlar sabitlenio. o yuzden cebelleşiyorum. tatile gittik geldik iki de irda almisim. tatil donusu tartildim 67.7 kilo ciktim.  zayif degilim yani artik gecen sene temmuza gore 12 kilo fazlayim artik resmen sisman bir kadinim kiz:)) oyle takinti amacli degil gercekten sismanim:) kiyafetler olmuo. falan bir dur demek lazim bunolaya. 56 kilo degilim artikin.
0 oy
(205 puan) tarafından
Arkadaşım denedi onun da eklem ağrıları vardı su diyeti biraz meşakkatli(şeker ve benzeri rahatsızlıklarınız yoksa)dikkatli olarak tavsiye ediyordu.10 kg verdi o şekil 

Abla dediğim biri de hurma diyeti yaptı o da baya bir kilo verdi.
(58 puan) tarafından
Detay biliyor musunuz acaba kaç günde verdi ? Hurma diyetini bende duydum ama bişey yemek istemiyorum ağzımı açınca durmuyor zaten
(205 puan) tarafından
Kendisi doğumdan hemen sonra yaptığı için kilo azda olsa vermişti dediğim gibi eklem ağrıları olduğu için ilk başta çok kötü oldu yatakta kaldı günlerce.
Kendini toparladıktan sonra tekrar başladı 8-9 ayda 10 kilo verdi.
Hurma diyeti yapan abla 5 ayda 20 kilo verdi çünkü hiç bir şey yemiyordu sadece hurma ve oruç o çok iyi sonuç aldı.
(58 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah ikisi de sonuç almış en azından Allah sağlığımızı daim etsin. Ben de önümüzdeki hafta deneyeceğim inşallah
0 oy
(57 puan) tarafından
nasil oluyor bu diyet
(58 puan) tarafından
En az 2 litre su içiyorsunuz. Taze meyve suyu içiyorsunuz. 1 elma 1 portakal mesela mevsim meyvesi gibi
(57 puan) tarafından
baska hic bisi yenmiyormu
(58 puan) tarafından
Yok hayır hiçbir şey yenmiyor. Vücuttaki toksinleri ve odemleri atıyor ve çok sağlıklı diye biliyorum
0 oy
(58 puan) tarafından
Jddjjffnffjfjdkdnfncjjfkdkdmd fjf
0 oy
(205 puan) tarafından
bu diyeti bir anda yapmak cok tehlikeli karacigeriniz iflas edebilir.bir müddet aralıklı orucla vucudu alistira alistira once 1 sonra 2 sonra 3 gün şeklinde yapmalısınız.birde bagirsaklarida lavmanla temizlemesseniz atilan yaglar toksinler kana karisir birde su hazir minerallli su olmali yoksa halsizlik kusma yasarsiniz .kısaca doktor kontrolü olmalı
(205 puan) tarafından
faydasina gelinec vucut fabrika ayarlarına sıfırler gibi yenileniyor
(58 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim araştırmalarımda bu bilgiler yoktu. 16.8 aralıklı oruçla başlayıp vücudu alıştırıp.devam edeyim o halde
0 oy
tarafından
karaciğer temizliği yapın önce ondan sonra su diyete yapacaksanız yapın. daha önce 3 günlük yapmıştım ama bitik bir hâle gelmiştim. bence her bünye kaldrmıyor. aralıklı beslenme ile çok daha sağlıklı ve güzel kilo vermiştim.
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Hızlı kilo vermek daha çok almana sebep olur.siviyla ödem atarsın temizlenirsin ama bişey yediğinde daha çok yemek istersin miden küçülmez.kendine eziyet etme bence böyle diyet olmaz .porsiyon küçült ,sağlıklı yaşam ,hareket,bol su ve akşam ağzına lokma sürme su bile icme
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Anlık kilo kayiplari bunlar boşuna kaslar eriyor iki lokma.yediginiz normal beslenmeye gecriginiz an hooop geri aliniyor.Bunlar ozel gun diyeti bir düğune vs hazirlanirken o güne zayif girmek icin.
0 oy
(17,583 puan) tarafından
Şu diywti nasıl bilmiyorum. Ama sütun kesilmesin. Ben biseyler yemeyince sütüm olmuyo. 
0 oy
(456 puan) tarafından
Birincisi şok diyenler hiç kimse için önerilmiyor, verirsen geri de hemen alırsın

Verdiğin kilo değil ödem olur

15 aylık bebeğin var emiyormuş kan şekerin çok düşer bayılır kalırsın 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hiç önermem oldukça sağlıksız ki çocuk var yani kararında birseyler ye yemezsen ona bakacak gücün direncinde olmaz diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
28 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alyona61 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 240 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu

398,142 soru

11,906,698 cevap

36,034 kullanıcı

...