0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (289 puan) tarafından

İyi geceler kizlar kac yildir savastigim bi durumum var pskolojikmen cokusteyim her sene farkli biseylerle savasiyorum resmen ama beni en cok yoran sey vesvese doktorlarin demesiyle okb cok yoruldum cok yasayana varsa anlar beni ozellikle saglikla hastalikla ilgili gelen vesveseler beni bitirdi biyerim agrisin en en kotusu geliyo aklima otomotikmen vucudumda sinyal veriyo agrilarim cogaliyo felan bikac kez ilac tedavisi gordum ama duzenli kullanamdigim icin etkisini goremedim napicam ben diye kara kara dusunuyorum Allahim yardim etsin okadar yoruldum ki icim aciyo resmen benimle ayni durumu yasayan varmi acaba napiyosunuz mesela tavsiyeniz varsa eger dinlerim

9 Cevaplar

0 oy
(1,255 puan) tarafından
İlacını alıp düzenli kullanacaksın ,kafana göre bırakmayacaksın ,okb dirençli, beyin kimyasını bozan bir rahatsızlık.İlaçsız düzelmez.
(289 puan) tarafından
İlacda insani mahvediyo s*****gibi geziyosun ortalikta uyku yapiyo Allah yardimcimiz olsun
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben canım şöyle deprem sonrası üzerimde kaldı sıyırmak üzereyim hiçbir şey yapamıyorum örnek verin sana az önce birisi post açmıştı Maymun virüsü geliyor diye benimde eller kuru sürekli kaşınır nemlendirici sürünce geçer kaşınıyordu direkt olarak şöyle düşündum ya bana bulastiysa ya çocuklara geçerse ya bilmem ne olursa bla bla bla en ufagi bu ne yapacağımı bende bilmiyorum inan .
0 oy
tarafından
daha önce hiç hacamat oldunuz mu? olmadıysanız size kesinlikle hacamatı tavsiye ederim. vücutta vesvese bölgesi var oralara hacamat yapılıyor. ben tek seans yaptırdım ve inanılmaz etkisini gördüm. ben de vesveseler ile kafayı sıyırmak üzereydim.. 
(289 puan) tarafından
Bikac ay once tarama hacamati yaptirmistim vesvese icin hangi bolgeye yapilmasi gerekiyo acaba bende yaptırayım sifa olir insAllah
tarafından
göğsün altına-üstüne göbekte birkaç bölgeye yapılıyor. haccame olan biri zaten bunu bilir siz vesvese yerlerine yaptırmak istiyorum dersiniz
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben öyleyim kendimi yedim bitirdim maf ettim herşeyi kendime zindan ettim hamilelik çocuk büyütme normal hayatım anlatsam destan olur herşeyi burnumdan getiridm en basit hamileydim doktora her gidişimde sağlıklı bir bir özür kusuru varmı kesin birşey i vardir hastadir diyerek hergun uyuyamdim doğum yaptım gene aynı şuan ateşleri çıksa havale geçirecek diyorum wn ufak hastalkda en kötü senerya yazıyorum kendime ufam birşey olsa felc kalacak misim gbi en kötü seneryo yaziyorum çok yoruldum
(289 puan) tarafından
Bu ben iste eksigi yok fazlasi var okadar yoruldum ki hicbiseyden tat alamıyorum
0 oy
(62 puan) tarafından
Canımm benim eşim ve teyzesi dayısı daha kaç kişi tanıdığım böyle var iyilesmeyecek bir durum degil ... hiç bıkmadan savaşman lazım ki kazanasın öncelikle İlaçlarını düzenli bir şekilde içip ve kafanı her zaman meşgul etmen lazım Örneğin aklına bedenin ile ilgili bir şüphe düştü an hemen kalkıp bir işle meşgul olman gerekiyor veya seni daha önce çok düşündüren olayları hatirla yani beynini kandir  . Beynin seninle oyun oynayacagina sen oyna evet demesi kolay belki ama bunun tedavisi doktor olsun olmasin en cok senin çabanla olur, örgü isleri yeniden okul oku ders çalış,  birseyler araştır gibi gibi hobiler edin biran once
0 oy
(45 puan) tarafından
Barış muslu var onun terapilerini uygula. Şöyleki ona göre her hastalığın sebebi geçmişte yaşadığımız travmalar. Anne karnında annemizin yaşadıkları bile bize geçiyor. Ben de de panik bozukluğu vardı senelerce ilaç kullandım ama boş ilaçlar iyileştirmiyor. Öncesinde maneviyata yöneldim. Panik olduğum zamanlar kalp çarpıntısı titreme oluyordu ve o kadar saçma şeylere atak geçiriyordum ki. Şimdi vesevese gelince hemen istigfar ya da Allah'ın isimlerinden birini zikrediyorum. La havale çok güçlü bir zikir mesela güç ve kuvvet ancak Allah'a aittir deyince bitiyor kafanda. Tam olarak yenmesen de baya hafiflet diye düşünüyorum. Barış muslunun birkaç uygulamasını yaptım işe yaradığını düşünüyorum özgüvenim yerine geldi en azından 
(289 puan) tarafından
Baris musluyu duydum ama hic bakmadim sayfasina faydasi olurmu bilmiyorum ama bi bakacağım canim
0 oy
(36 puan) tarafından
Zor bir dönemden geçtikten sonra bencede oldu 3 yıl ne çektim Rabbım bilir.izzet güllü var YouTube hergunizliyordum elhamdülillah daha iyiyim daha iyi olacağım 
(289 puan) tarafından
İzzet gulluyu bende duydum ama gercekten faydasi oluyomu onu bilmiyorum siz faydasini gorddunuzmu ve sadece videolarinmi izliyorsunuz
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Benim annem de var ama nasıl felaket berbat bişey hele ramazan ayında kafayı yiyodu resmen yok elim oraya değdi yok vücudum pis oldu orucum olmaz vs.vs artık agliyodu biseye dokunmak istemiyordu çok vesvesesi vardi her konuda artık kızdım yeter dedim randevu aldım gitti doktor ilaç verdi düzenli kullaniyo ve doktor anneme kafanı dagitabilcehin ortam bul demişti sırf bunun için annem çalışmaya başladi yaklaşık 2 aydır annem de ciddi duzelmeler var önceden annemi her aradığımda eskilere dalar konuşurdu tekrar tekrar şimdi ise genel konuşup kapatıyoruz iş kafasını baya dağıtıyor biseyleri kafaya takmak için zaman bulamiyo bedenen de annem rahatlamış durumda şükür 
(289 puan) tarafından
Bende biseylerle ugrastigimda iyi gibiyim ama genel olarak beynim dolu bos kaldigim.her an vesvese
(1,712 puan) tarafından
Bak onu kafanda bitirmen lazım bende de vardı hemde çok fazla kendi kendini tedavi ettim resmen ve şükür kurtuldum
(289 puan) tarafından
Cok sukur ne guzel nasil yaptiniz ne yaptiniz mesela
(1,712 puan) tarafından
Rabbiwme sığındım öncelikle he rvesves egeldiginde besmele çekerdim beni şeytanın vesvesesnden koru yarabbim derdim aklıma kötü şeyler geldiği gibi kafamı direk güzel anilara yorardim şükür dua ettim sabrettim rabbimde yardım etti bana
0 oy
(67 puan) tarafından
Bol bol salavat estağfurullah çek canım bir de bı Arkadaş daha yazmış hacamat diye işin ehli birinden yaptırsan inşallah şifa olur..
(289 puan) tarafından
Bende hacamat yaptirmayi dusunuyorum canim ins faydasi olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayze (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
22 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (104 puan) tarafından soruldu

393,730 soru

11,774,436 cevap

35,790 kullanıcı

...