0 oy
771 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Buraya yazmak istemezdim paylaşacak kimsem yok eşim le çoğu zaman aylarca ilişki olmuyor ama kendini banyoda Tatmin ettiğini duyuyorum bunu alışkanlık haline getir diğinii düşünüyorum ilk zamanlar da çok piskolojim bozuluyordu beni arzulamadığını sevmediğini düşünüyordum nebilim eksik hisseder ya insan bu neden böyle ben pek anlamıyorum da 

13 Cevaplar

+1 oy
(17,270 puan) tarafından
İyi de o yaparken utanmiyor da sen soylerken mi utanacaksin. Aylarca ilişki olmaması fecaat. Kendkni banyoda tatmin etmesi ayrı fecaat. Hadi tüm bunları yaptı. Bunu senin duyacağın şekilde yapması ayrı fecaat. Bunu konuşmadan cozemezsin. Ama bence bu bı bağımlılık. Ve sen tek başına üstesinden gelemezsin. Terapi tedavi gerekir 
-Reklam-
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Sende aynısını yap ve onun görmesini sağla.

Empati yoksunu. Belki anlar 
(137 puan) tarafından
Ben çok utanırım ya ama ben  anlamıyorum gerçekten yardımcı olun bna ben kaç senedir evliyim dayanamıyorum artık
(7,641 puan) tarafından
Yani hiç cilve vs yaptığında yanasmiyormu
(137 puan) tarafından
Ben zaten bakımlı  Bi kadınım evde hep şortla gezerim makyaj yaparım saçlarım hep fönlüdür
(10,599 puan) tarafından
Bakım başka giyim başka cilve bambaşka bişey canım
(137 puan) tarafından
Cilveli Bi insan değilim karakterde yok olmuyor
(1,088 puan) tarafından
Ne yapmalıyız nasıl davranmalıyız ki cilve olur?:)
(137 puan) tarafından
Bna eğitim ver bacım
(10,599 puan) tarafından
Cilveli olunmaz cilveli doğulur hahah :) ben mesela cilveli değilim olamam da odunun tekiyim. Cilveyi Esma’ya sorun kızlar
(7,641 puan) tarafından
Cilve eğitimi:D güldürdün beni allahta seni güldürsün sjsj

Ben mesela evet bakimliyim ama kilom.var ama çok cilveliyimdir adamı sesimle bile yerinden kaldirabilirim başıma getirmek için:))

Cilve bence erkeklede alakalı kocam da çok cilveli benim için ondan rahat oldu :)

Valla cilveyi nasıl anlatayım bilemedim
(137 puan) tarafından
Evet karşımda erkek yok benim beni buna sevk edecek
(137 puan) tarafından
Sence boşanma sebebi mi çünkü her türlü Tatmin sizlik var
(7,641 puan) tarafından
Dediğim gibi cilvenin en önemli temeli erkek karşındaki duvarsa sen ciplakta geçsen önüne fayda etmez
(7,641 puan) tarafından
Öncelik boşanma diyemeyiz, çift terapisti alabilirsiniz
Kaç yasindasiniz
(137 puan) tarafından
Evet evde ben dekolteli şortlu gezerim ve boyum 1.75 şuan hamileyim ama gebelik öncesi 56 kiloyum normalde sen düşün
(137 puan) tarafından
30 yaşımdayım
(7,641 puan) tarafından
O sırada babanne donuyla bile gezsem etkilenen kocam sjsj
(137 puan) tarafından
Hshshsha:))) varya demekki etkilenen etkileniyor
(10,599 puan) tarafından
Benim eşim de şalvardan etkilenirdi tövbe yarabbim :)) çok da çıplak gezip de adamın gözünü alıştırma derim bırak özlesin. Ama sen bu konuyu konuşmadıkça kocanla çözülmez
(7,641 puan) tarafından
Öncelikle kocanla konuş baktın olmuyor

Sende aynı hareketi yap zoruna gitsin birazda umursama onu

Sonra baktın yine olmuyor konuş allahin hakkı 3 dur 3 kere konuş en sonuncu konuşmada bir aile terapistine başvurun baktın olmuyor boşanma yolu gözüküyor
(137 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol hepsini denicem
(7,641 puan) tarafından
Birde küsmeyi ve konuşmamayı dene o yanassin sebebini düşün bul de çekil kenara
Bir iki üç o alsın karşına seni konuşsun
(137 puan) tarafından
Evet şuan Bi soğuk davranmaya başladım çünkü az önce duydum hemen buraya yazdım artık
(7,641 puan) tarafından
Evet mesela soğuk davran bu sebeb üzerinden konuşma ,suratını as o bulsun sebebini
(137 puan) tarafından
Ben çıldırdım biraz oda çıldırsın
(1,088 puan) tarafından
Bazı erkeklerin erkeklik hormonları alınmış sanki gözünün önündeki nimeti göremiyorlar, eşimde dahil.
(137 puan) tarafından
Aynen öyle dün bide dedimki kuaföre gittim ben dedim temizlendim dedim
(1,088 puan) tarafından
Evin içinde suslen puslen güzel gecelikler giy makyaj yap,ama çift terapisi kesinlikle olmalı, önceden de böyleymiş demişsin galiba.Ne olduda böyle oldu,erkeklerin ergenlikten alışkanlığı devam edebiliyormus,ama evlenince öyle olmaması gerekiyor eşini mutlu etmek zorundasın.Oyle olunca da temas vs olmayınca insan daha çok uzaklaşıyor eşinden.Acik açık konuş eşinle konuşmadan cozemezsin.Ayip değil eşine karşı açık ol.
(137 puan) tarafından
Evet tamda uzaklaşmaya başladık sanırım çok sağol dediklerini dinlicem
(137 puan) tarafından
Ben Bi önce cift terapistine gitmeyi teklif etmeyi düşünüyorum
(1,088 puan) tarafından
Keşke sana buradan bir çözüm bulabilsek,ama eşinle konuşup çözmen gerekiyor tatlı bir dille.
0 oy
(3,562 puan) tarafından
Konusmayi denedin mi
(137 puan) tarafından
Bende banyoda duyduklarımı diyemem dedim zaten eskiden derdim tam da dediğin gibi şakalar yapardım bendede git gide bitmiş sanırım soğudum böyle oldukça
(137 puan) tarafından
Yatakta şaka yaptım dün çok sıcak yaklaşma uykum var yeter sus böyle şeyler duyuyorum
(712 puan) tarafından
Nasil nasil diyeceksin kiz o senin kocam ben seni nezamandir boyle goruyorum neden boyle yapiyorsun ben uzuluyorum vs diye soyle iste yada biz bir dost esiniz biyle duymus diye yazalim mi kiz abiye:)))
(137 puan) tarafından
Ya ben hiçbişey bilmiyorum hahsjsjsjaıa kaç senelik evliyim Vala resmiyet içinde yaşıyor muşum siz neler diyorsunuz hahshaha
(66 puan) tarafından
Erkekler sever bacım açık açık konuşmayı cilve yapıp imada bulunsan bile hoşuna gider.
0 oy
(2,609 puan) tarafından
Oturup konustunmu sordunmu mesela
0 oy
(493 puan) tarafından
Hamile misiniz? Belki ondan yanasmyordur
0 oy
(7,117 puan) tarafından
O anda baskın yap ne yapıyorsun sen de. 
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Çok afedersin nasıl duydun ben onu anlamadım, Senden hiç çekinmeden seni duyabileceğin kadar nasıl rahatlık yani pes 
(137 puan) tarafından
Bizim banyoyla yanyana Bi kiler var kilerden bişeyler alıyordum orası boş olunca erzak gibi şeyler var tam banyonun yanı duyuluyor tam herşey
0 oy
(14,978 puan) tarafından
Bunun nedenini sormalısın ve açık açık bu böyle devam ederse ayda yılda bir olanda olmaz diye restini çekmelisin  olur mu öyle şey o zaman herkes ayrı ayrı odalarda kendini tatmin etsin ne anladım ben evlilikten 
0 oy
tarafından
Hiç konuştunuz mu bu konuyu 
(137 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum bunları öğrenmek için yazdım buraya
(137 puan) tarafından
Biz hiç cinsellik konuşmayız şaka yapmayız çok resmiyet
tarafından
Kız siz karı kocasınız aranızda mahremiyet olmaz senin her anına şahit olmalı senden onun şuan evdeyse bırak telefonu git otur dibine gir dudağından öp hayatım seninle bir konuda konuşmak istiyorum geçen gün banyoda seslerini duydum ben varken neden kendin yapıyorsun de
(137 puan) tarafından
O kadar sinirliyim ki şuan inanki suratına tüküresim var
(137 puan) tarafından
Bunu yarın denicem ama
0 oy
(55 puan) tarafından
Ya herkes suslen puslen demiş ama yaşamayan bilmiyor bence aynısını bende yaşadım malesef bir soğudum bir yıldır kendime gelemedim konuşmayan hanımın derdini dinlemeyen varlığı evde belli olmayan adamın neyine kendini kanitliycak sen kendin de bişey arama kendi yetersiz belli ki
(137 puan) tarafından
Ben kendimi suçlamıyorum beni anlıyorsun demi maddiyatım var evet ama maneviyatım hiç Bi yanda n yok hergün gezdiriyor evet ama sohbeti yok güzel sözü yok adam yüzüme bile bakmıyor üstünede bu tokat gibi geldi bana
(137 puan) tarafından
Beni gören altında araba cebinde para diyo ben bunları paylaşacak Bi adamla evli değilsem neye yarıyor 8 senelik evliyim bu ikinci çiçek alışı bana ikinci alışında hiç Bi duygu gelmedi bana sanki Bi arkadaşım almış
(55 puan) tarafından
Yaşadım o kadar iyi anlıyorum ki kendini suçlamadan bile kadınlığını sorguluyosun bende öyle olmuştu sonra baktım ki görmemezlikten geldim sevgim bitti kıymete bindim. Hala da isinamiyorum. Ben değil o benim hakkima giriyo o yüzden ben değil o düşünsün deyip yoluma bakmaya çalışıyorum. O yüzden içinden ne geliyorsa onu yap derim.
0 oy
(742 puan) tarafından
Ben olsam direk erkekliğindwn  girerim hayırdır de sen neden bana yanasmiyorsun bı sorun varsa doktara görün yok benle alakalı sorun varsa söyle düzelteyim. Bacı bacı mi yatcaz biz hergun de hayırdır. 
(137 puan) tarafından
Ben öyle desem beni suçlar ben biliyorum sen der bu hale getiren der ben suçluyum o suçlu olur mu hiç
(742 puan) tarafından
Seni ne suçlayacak adama tecavüz edecek halin yok ya.  Valla yatakta karisi varken kendine hallenen insanda bence bı anormallik vardır yani. Cinsel egilimimi farklı ki. Yani erkek söz konusi olunca kadın varken neden kendi kendine garip geldi çok
(137 puan) tarafından
Aynen bende anlamadım buraya yazdım yoksa mahremiyet dökmek ayıptır ama boğuldum derdim le aylar oldu ya aylar cinsellik yok
(137 puan) tarafından
Cinsel eğilimi derken ne acaba arada Bi ilişki oluyor o dada ikinciye Hamile kaldım nası oldu onuda bilmiyorum
(742 puan) tarafından
Şuan hamile misin. Kız adam acaba kadın değilde erkek mi seviyor :)) onuda duyduk çünkü bu kulaklar onuda duydu
0 oy
(335 puan) tarafından
Bunu açık açık eşinle konuş çekinme o yapmaktan utanmıyorsa sen hiç utanma
0 oy
(6,087 puan) tarafından
Kız banyoya dalıp keyfinin içine edeydin ya. 

Allahallah o utanmıyor senmi utanacaksın. 

Sen dururken kendi kendine ne keyfiymiş burnundan getir
(137 puan) tarafından
Kız siz Vala beni şaşırtıyor sunuz ben çok çekiniyorum böyle şeylerden anlamıyorum da kaç senelik evliyim ilk zamanlarda gecelik fln giyerdim ilk doğumum oldu dört sene önce sonra şiddet gördüm o an bazanın altına koydum birdaha da giymedim resmiyet içiinde yaşamışız gitmişiz senelerce bacım
(6,087 puan) tarafından
Eşinden mi çekiniyosun canım kabul edilir şey değil aksine senin onu utandırman lazım. Yemin ederim fitil fitil burnundan getiririm
Ben hamileyken bir defasında çocuklardan dolayı yarım kaldı bizim işimiz eşim direk duşa girdi orda devam etti gelip bana söyledi yarım işini tamamladığını günlerce başını yedim adamın. Kalsaydı dedim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,158 göst.
0 oy
8 cevap 835 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,221 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Coktafifi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 435 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

395,566 soru

11,832,883 cevap

35,907 kullanıcı

...