+1 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde (318 puan) tarafından
Herkese hayırlı geceler kızlar 35 haftalık hamileyim Allah nasip ederse 3 çocuğumu alacağım kucağıma ve sezeryan olacağım o yüzden buzluğa birşeyler yapıp koymayı düşünüyordum ama ayrı bir dondurucum yok dolabımda dolu geçen hafta kaynanamlar da misafir vardı orada konusu geçti dedim dolabımda boş yer olsa da hazırlık yapsam iyi olacak aslında falan dedim kaynanam da benim dondurucu boş götürün eve kullanın seneye yaza kadar dedi bende dedim ki anne evlerimiz yakın nasılsa eğer boşsa yapıp koyayım bi gelen olduğunda yada yemek yapamadığımda gelir alır giderim biraz da fazla yaparım birlikte yeriz dedim tamam dedi neyse bugün akşam üstü 3 yaşında ki kızım çok mız mızlandı sıkıldım diye dedeye gidelim mi dedim gidelim dedi gittik yine konuyu temizlikten hazırlıktan açtı naptın diye bende malzemeleri aldım bugün hafta sonu yiğenim gelecek onunla birlikte yapcaz dedim bana nereye koycan dolap dolu ki dedi şok oldum dolabıda baya büyük bir hafta da dolması mümkün değil ki kayınpederim dondurucudan çıkan sebzeyi yemediği için konserve yapar dondurucuya atmaz bozuldum ama belli etmedim biraz oturduk kalktım kayınpederim kızım yanlız gitme beraber yürüyelim dedi çıktık yolda noldu kızım elin yüzün düştü dedi bende bişey olmadı baba yorgunum dedim oda annenin dediğine mi takıldım dedi bende baba ben ona demedim ki dolabını kullanayım geçen hafta kendisi dedi dolap boş götürün seneye yaza kadar kullanın diye ki ben getirmeyi kabul etmedim burda dursun birlikte yeriz dedim bugün de böyle diyo dedim meğerse eltim gil gelmiş bugün o götürmüş dolabı ondan öyle demiş kayınpederim söyleyince nasıl sinir oldum hem bana kendisi götür diyo hemde eltime vermiş madem ona verecektin bana niye söyledin aldığım malzemeleremi yanayım yufka peynir yaprak patlıcan un almıştım koycak yerimin olmamasına mı giden paraya mı eve geldim eşim ne oldu dedi bişey yok dedim neye kızdın dedi bende bişeye kızmadım dedim oda belli belli kaynanan damarına basmış yine dedi bende valla kusura bakma gülüm ama senin anan iki yüzlü dedim anlattım eşim e be gülüm 5 yıldır yeni mi öğreniyon anamın ipiyle kuyuya inilmeyeceğini dedi bende haklısın gülüm dedim kapattım konuyu mutfağa geçtim kızıma süt yapıyodum eşim telefonla konuşmaya başladı ben zannettim anasını aradı hemen dinledim ortağını aramış yarın ben şehir dışında olacağım sana zahmet yengeyle  benim hatunu bi çarşıya götürüp getiriver de yengeyle dondurucu bakıp alsınlar diye ama nasıl mutlu oldum seslendi hatun gel diye gittim yarın tahsinler seni çarşıya götürecek ne istiyor nasıl istiyorsan al dondurucu eve gelince de kaynananı ara anne kışlık hazırlayacak olursan benim dolapta yer var de o zaten anlar dedi ben bu ada mı sevmeyeyim de ne yapayım şimdi kaynanama gelince siz olsanız sinir olmazmısınız 

27 Cevaplar

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Vallahi sonuna çok sevindim. Allah mutluluğunuzu daim etsin :) 
(318 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim cümlemizin mutluluğu daim olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(5,464 puan) tarafından
Helal olsun kocana ya böyle postlar görünce çok mutlu oluyorum Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebisinjxi sağlıkla büyütün ❤️
(318 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim ♥️
0 oy
(522 puan) tarafından
Ay ne güzel valla
0 oy
(455 puan) tarafından
Ay senin adına çok ama çok sevindim gözlerim doldu resmen eşinin hareketine. Kendim almış kadar mutlu oldum yani. Allah yardımcın olsun, bir daha da kaynana güvenemezsin. İnsanı yarı yolda bırakmak kadar kötü birşey yok ki senin karnın burnunda hamilesin.
(318 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(527 puan) tarafından
Vaaaay aşırı sevindim şu an pamuk gibiyim verilen cevap harika aynen ara kaynananı hemen söyle bir de de ki her serde bir hayir vardır:))
(318 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ben aramam ama eşimin arayacağından adım gibi eminim :)
(527 puan) tarafından
:))) eşinden alsin cevabını o da çok iyi olur tabi
0 oy
(3,839 puan) tarafından
Vay vay vay kral eniste iste bu yaaaa. Ailesine objektif bakabilen hamile karisini uzmeyen kendi kurdugu ailesinin oncelik oldugunu bilen. Maşallah Allah sayinizi arttirsin sizde de daha çok huzur versin
(318 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin cümlemizin yuvasına inşallah
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Kocana helal olsun, Aynen kocanın dediği gibi yap ara kaynananıda , ben senin gibi yarı yolda bırakmam gel koy istediğini derim 
(318 puan) tarafından
Ben aramam ama eşim arar yarın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 212 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 398 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 627 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu