0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kayınpederime 15dklık yürüme mesafemiz var evimiz bana sürekli her hafta torunlarımı alıp bize gelceksin diyor bir hafta gitmesem onlar için 1ay oluyor. Sonra ben gitmeyince gelip kızımı götrüyor 1, 2gün onlarsa illa kalıcak. Bıktım artık onlardan ben kızımı vermk istemiyorum desem bile götürüyolar güyo torunlarıymaş baş edemiyorum bunlarla ne biçim insanlar ben mecbur değilim her hafta onlara gitmeyede, torunlarını özlüyorsanız gelin görün diyorum onlardanda mahrum etmemişim. Minapxam bilmiyorum artık. Eşim dese oda onlardan bıkmış sesini etse, eşime hakaretler ediyo bağırıyolar ona. Korku kapanı gibi olmuş eşimin ailesi

12 Cevaplar

0 oy
(16,546 puan) tarafından
Çocuklar duruyormu sen olmadan onların yanında canm aglasalar falan bahane olur gondermezsjn 
(118 puan) tarafından
Malesef kızımı kendilerine alıştırmışlar
-Reklam-
0 oy
(206 puan) tarafından
Sadece kayinpederin mi var ? Kaynanan yok mu ?
(118 puan) tarafından
Kaynanamda var zaten herşey onun başının altından çıkıyor ,
(206 puan) tarafından
Sadece kayinpederim yazdığın için sordum kusura bakma.
Ama zaten çocuğun şimdi onlara alışmıştır,her dediklerini yaptıkları da oluyordur.Sen göndermezsen yinede bırakabilir
(118 puan) tarafından
Kaynanam kayınpederimi gündermiş git kızı getir diye. Kayınpederim normalde demez ama kaynanam fişekliyor ortalığı.
(206 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun,göndermemek senin içinde kızın içinde daha iyi uzatmamalarını söyle belki ciddiyetini görürlerse,artık almazlar.
Görmeye hakları var ama aileden biri dahi istemezse götürmeye hakları yok.
0 oy
(19,970 puan) tarafından
Annen nerde ona git gelicekleri zaman
(118 puan) tarafından
Uzak memlekette
0 oy
(321 puan) tarafından
Valla kitlerim kapımı açmam ha açtım diyelim zorlamı götürüyor ararım polisi çocuğumu izinsiz götürüyorlar yani kaçırıyorlar diye bak bakalım bi daha elini sürebiliyo mu 
0 oy
(420 puan) tarafından
Vermiyorum çocuğumu de, düzeni bozuluyor uykusu aksıyor vs. Birkaç bahane uydur hastasını da gezmeye gidin onlara gitmeyin telefonu da kapatın arasın dursunlar 
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Zorla götürüyor değiller herhalde. Anne olarak buna engel olabilirsin . Yapabileceğiniz şeyleri bile yapamıyor gibi yazıyorsunuz ya şuraya ayar oluyorum 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
25 aylık kızım en fazla 1 saat izin veririm. O da bugüne kadar 2 defa götürdüler zaten. Ben çok pimpirikliyim evhamliyim. Onda bile yüz defa tembih ederim dikkat edin diye.
0 oy
(8,299 puan) tarafından
Ben cocuken ananem beni alıp götürürdü köye annem sorun etmezdi de babam kızardı bı kere gitcem diye ağladım çok 
(13,365 puan) tarafından
Anneanneler alınca götürünce problem olmuyor ki canım babaanneler yapınca problem oluyor bu hep böyledir
(8,299 puan) tarafından
Haklısın gitse bişey olmaz ilerde okul derken evlenme bida kendi gitmek istemiyo insan ben şuan öyleyim yani az gidiyom ama eskiden bı gerdim gelmek istemezdim
0 oy
(5 puan) tarafından
Valla canım yerinde olsam asla göndermem isterlerse kavga çıkarsınlar herkesi karşıma alırım yani daha neler ya zaten güven diye bişey kalmamış sen tepkini göster canım yoksa asla bırakmazlar ha kenini suçlu çıkarma de görmek istiyorsanız eve gelip bir iki saat görüp gidersiniz ben çocuğumu vermiyorum zorlaysa zorla çocuk benim çocuğum siz kim oluyorsunuz yani kusura bakmayın dayanamam ben öyle benimde kaynanam öyle oğlumu hep kendine alistiriyorsu bir iki defa tepkimi gösterdim hata evden bile kovdum dedim çocuğumu kendine alıştırma sonradan üzülüyor çocuk ve anne çocuk arasına soğukluk giriyor gerçekten şimdiki insanlara hayret kaliyorum
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Ben asla izin vermezdim kızım ağlıyor bende gitcem diye sert bir şekilde hayır gitmicen diyorum anlıyorlar sen nasıl veriyorsun birde iki gün kalıyor esonde birşey demiyor mu
0 oy
(15,768 puan) tarafından
Belli ki engel olacak gücün yok. En azından hafta sonları evde durma geldiklerinde kapı duvar kalsınlar 
(118 puan) tarafından
Gelmiyolar sen gelceksin diyor
(15,768 puan) tarafından
Yukarda çocuğu almaya geliyorlar demişsin şimdi gelmiyorlar diyorsun
(118 puan) tarafından
Çocuğu görmek için gelmiyorlar yani gelip oturmuyorlar kapıda bekliyo çocuk hazırla diyo götürüyor
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Bi daha alirsan polisi arayip sizi sikayet ederim diceksin.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 352 göst.
17 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yawhehw (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 630 göst.
0 oy
12 cevap 841 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde M!saf!r (59 puan) tarafından soruldu