0 oy
805 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kayınpederim kaynanam ve ruh hastası  oğulları şimdi toplanıp babamlara baş sağlığı için gidiyorlar kayınpederim konuşurken duydum bu böyle olmaz falan diyordu babamlara bu tartışmaları anlatmalarından korkuyorum her gittiklerinde zaten beni kötülerler birde bu akşam kavganın üstüne gitmeleri bana tuhaf geldi bide bu saatte çocuk uyudu bende gelecektim dedim yarın gidersin dedi kayınpeder eşim olacak pislik çocuğunu korkuttu çocuğu zar zor yatırdım 4 saatir sallıyorum  uyandır gel diyorlar yok dedim ama bu gidiş hiç hayra alamet gelmedi bana pislik oğulları ne giderim ne ararim demişti bugün şimdi gittiler inşallah ailemi üzecek bir sözde davranışta bulunmazlar 

12 Cevaplar

+1 oy
(494 puan) tarafından
Onlar evden çıkınca hemen anneni yada babani ara geliyorlar bisey derlerse verin ağlarının payını de beni ezdirmeyin de konuyu önce sen anlat senden duysunlar 
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Belki kayınpeder tamamen iyi niyetinden diyor
tarafından
Yok zaten anne babası dolduruyor hep onu
(2,062 puan) tarafından
Tartışmaların anlatsınlar yüzleş saklamak herşeyi söyle ailenin desteğini al sessiz kalma
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Eğer seni kötüler lerse ben ailenin yerinde olsam verin kızımı kötüyse niye tutuyorsunuz yanınızda derim 
0 oy
(56 puan) tarafından
Kendileri hatalı olduğu için hiç bir şekilde anlatmazlar.

Ki eşinin ailesi bile oğullarını kötülemez bizim oğlan böyle böyle yaptı diyemezler.

Ama senin korkman gereken şey şu oğlunun aklına yerleşen bu kavgayı şahit olduğu durum nasıl yansıycak hayatına diye?.

Çok üzülüyorum bu masum yavruların böyle şeylere şahit olmalarına.
tarafından
Kesin anlatırlar haksızda olsa anlatırlar daha önce çok anlattılar çocuğuma gelince 1 yaşina yeni girdi çok korktu yarım saat sakinlestiremedik şimdi uyuyor inşallah etkilemez bu kavga yavrumu
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Pislikler illaki konuyu açacaklar bak gör sen 
tarafından
Yarın öğrenirim annemi arayıp
0 oy
(17,720 puan) tarafından
İnşallah olmaz eşin ne para sevdalısı şirret bişiymiş ya sonradan görme galiba
0 oy
(854 puan) tarafından
ya kizim manyakmisin elinde kalmayimi bekliyon o kucucuk yavrunun cektigi ne allahtan da mi korkmuyor esin al bebeni cik git postlarina hep denk geliyorum yazik sanada bebenede ne diye katlaniyon yazik gunah o el kadar bebeye 
0 oy
(297 puan) tarafından
Ne çeyrekmiş ne kocaymış çocuğa yazık yaa 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gizlediğin hata en baştan ailenin herşeyden haberi olması gerekiyor du yarın birgün iş başa düşerse biz neden bilemedik derler neden saklıyor sun ki bu kadar sana tavsiyem madem ruh hastası ile beraber sin o cegiregi sok onun gözüne çik git babanın evine o çocuğa da bunları yaşatmaya hakkınız yok evde huzursuzsun madem boşan gitsin üzüldüm çocuğa....

Bi çegirek o çocuğun pskolojisiniden dahamı önemli ya onun bile bu zmnda kıymeti kalmamiş çalışır didinir ilerde yine yaparım olacak şeyler bunlar ama o çocuk yaşadıklarını unutamaz. 
0 oy
tarafından
Konu ne bilmiyorum ama onlardan önce davran hemen babanı ara bence
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ne oldu netice?
tarafından
Söylememişler
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Sonuç ne oldu 
tarafından