0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,146 puan) tarafından
Daha önce 3 4 kere bi atak yasadim birisi yarım saate yakın sürmüstü bugün yine kısa bi atak gibi bir sey yasadım önce kalbime bi baskı olusuyor baygınlık hissi bas dönmesi mide bulantısı ve heyecndan bagirsakta hareketlenme oluyor iki sefer de ilerlemeden kendi kendimi dikkatimi dagıtarak gecirdim .Şimdi sanrım daha baslangici üc ayda bir atak tutuyor bunun daha ilerisi var mı doktora gitmistm ama tam tanı koyulmadı gitmeli miyim tekrar surec nsil ilerliyor 

5 Cevaplar

0 oy
(14,347 puan) tarafından
Hilal-Alp Kutay kullanıcısına yaz canım,o da yaşıyor ..

Rabbim şifa versin inşallah ♥️ 
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım aynen panik atak yaşıyorsun eğer kendi kendini telkin edemiyorsan mutlaka yardım al 
0 oy
(12 puan) tarafından
Merhaba ilerlerse daha kötü ben daha fazlası olmaz diye erteledim kesinlikle git doktora 
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Bende bı kaç kez yaşadım. En son yaşadığım berbattı. Hastanede yakalandım. Bı anda kalbim hızlı çarpmaya başladı. Göğsüme bı ağırlık çıktı nefes alıp verirken zorlanıyordum. Elim ayağım zangir zangir titriyordu. Hemen yardım istedim bı görevliden hastanede. Dilim tutulmus gibiydi.  Tansiyonum 8 2 ydi. Çok berbattı yaklaşık 1 sat sürdü . Doktorum panik atak başlangıcı olabilir dedi. İlaç kullanıyorum zaten antideprasan. Ona rağmen oldu . Su sıra bahadır yok. En son 2 ay önce yakalanmisim. 
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Bu arada bu hastalık ilerleyedebuliyor. Yaşadığın içsel sıkıntılar düşünceler bı şekilde kendini atıyor. Kendini telkin edebiliyorsan ne mutlu sana. Edemiyorsan ve sürekli panik atak olcammi korkusu yaşarsan da anksiyeten tavan yapıyor ve psikolojik men oanik atak yasiyirsun. Eğer çok evhamlı biriysen bı doktora da görün seni yonlendirsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 166 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 557 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu

393,828 soru

11,778,374 cevap

35,796 kullanıcı

...