0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen gün kasiyer kız bana abla dedi dankk diye şimşekler çaktı kafamda hani erkekler nezaketen abla der ama genç kız abla diyince ben artık yaslaniyroum galiba dedim e tabi iki çocuk yaş olmuş 30. 20-21 yaşlarındaki kızların abla demesi normal ama şimdiye kadar hiç bana abla diyen olmamıştı çok minyon olduğumdan yasimi belli etmiyordum herhalde yalan yok biraz hoşuma da gitti olgun görünmek her yaşın guzelligi ayrı :) 

36 Cevaplar

0 oy
(2,553 puan) tarafından
Ayy yaşlılar bile gençlere abla diyor ben takılmam böyle şeylere.fesatta cokkk
-Reklam-
0 oy
(9,346 puan) tarafından
Hastanede aldığım markotta 30yazinca o an 60gibi geldi 22 25e aliskinken ahh zamannn
0 oy
(1,843 puan) tarafından
3 çocuğum var çok şükür bedenen o kdr yoruldum ki artık kendimi çok yaşlı hissediyorum ztn çocuklar buyuyene kdr ben yaslamacam tamamen 23 yaşındayım daha
0 oy
(219 puan) tarafından
Bebegime hamileyken hastanede yattım.  Oda arkadaşım yenge demişti :)  hahahaha.  Bu arada ben 2002 oda 2005 li hani okadarda büyük göstermiyorum 
0 oy
tarafından
Kundaktaki bebelerin boyunun beni geçtiklerini ve büyüdüklerini görünce 
0 oy
(248 puan) tarafından
Dün Instagram da gördüm yaslandigimi yakışıklı erkek görünce oğlum da inşallah böyle yakışıklı olur diye düşündüğüm de anladım yazıyordu , hitap edilen şeylere çok takilmam , 31 yaşındayım iki çocuğum var ama önemli olan enerjiniz 
0 oy
(207 puan) tarafından
Tom ve Jerry izlerken tom'a üzülmeye başladığımda. 
0 oy
(447 puan) tarafından
Hastanede 2 çocuğumla stajerlerin abla yardımcı olim çantanı ver demesiyle bende gocamısım be zalim dünya diye serzelisim olmusdu kendi kendime yaş 30 
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Yaş 31 kucuk cocuklarin teyze demeye basladiginda anladim :) 
0 oy
(183 puan) tarafından
Yeğenlerimin ben ve ablam olmadan (çağırmadan diyeyim :)) plan yapıp gezmeleri. Artık kocaman oldular, en küçüğü bile benim boyu geçiyor.

Birde yeğenlerime tavsiye verirken aşırı yaşlandığımı hissediyorum :) 
0 oy
(607 puan) tarafından
Çalıştığım yerde patronum genelde benden yaşça küçük eleman seçerdi. Yaşı büyük olanlara iş yaptırmak zorlarina gidiyo uğraşmaya gerek görmüyoduk. Geliyolardi 20 25li yaşlarda kızlar oğlanlar bide o nesil hormonlu mu neyse uzun uzun iri yapılı :) ben aralarında ufacık kaliyodum ama hepsi bana abla diyordu. Sonra birgün benim ilk iş tecrübemde yetiştiren abim geldi dükkana. Cumali abi. Bende zamanında abi abi diye dolaşırdim ne ara büyüdüm de bana abla denmeye başladı. 

Ve şuan çoluk çocuk sahibi olduk arkadaşlarımla. Hepsinin bebesinin teyzoşuyum.yas 29 oldu. Ben iş hayatına erken atıldım yoruldum be. Saçlarımdan önce kaşlarım beyazlamış 
(607 puan) tarafından
Bide Dün beni düğün.cm diye biyerden aradilar 2020de msj atmışım da düğün planı için. Ona geri dönmüşler. Yardımcı olmak isterlermis. :) hanımefendi ben evlendim çocuğum bile oldu biraz erken aradınız dedim ama gülmekten kendimi Alıkoyamadim 4 sene geçmiş üstünden. Zamanında düğün planları yaparken şimdi kaç sene geçmiş
0 oy
(12,566 puan) tarafından
Evlendikten sonra enerjinin bittiğini hissedince. Ruhen yaslandim ilk önce...
0 oy
(5,332 puan) tarafından

Benden daha büyük bir kadın bana teyze dedi kız döndüm bir baktım şöyle benden en az 20 yaş büyük ne teyzesi teyze sensin bak dedim. Sonra kusura bakma arkan dönüktü dedi oysa gören 37 değil ancak 30 duruyorsun der banada:D

0 oy
(28,504 puan) tarafından

80 ime varınca

0 oy
(194 puan) tarafından
26 yaşındayım ama benimle aynı yaşta olanlar bile bana abla diyor halbuki o kadar belli etmiyorum yaşımı bu çok sinir bozucu 
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Ne zaman evde yesek daha uygun olur demeye başladım o zaman anladım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 532 göst.
+1 oy
39 cevap 1,133 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (865 puan) tarafından soruldu
+4 oy
57 cevap 640 göst.
1 Eylül 2024 Aile kategorisinde Afsin (22 puan) tarafından soruldu