0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (172 puan) tarafından
Kızlar evde eşinize nasıl giyinirsiniz daha hoş gözükmek için ben sıcak diye atlet şort genelde giyerim ama düzgün güzel olanlardan çok nadir rahat kısa elbisede giyerim saçlarımı hiç yapmam sıcaktan dolayı hep toplu olur sizler nasıl giyinirsiniz 

20 Cevaplar

0 oy
(3,811 puan) tarafından
Tişört etek .saçım topuz .sıcaktan yapış yapış oluyor 
-Reklam-
0 oy
(1,830 puan) tarafından

Şort atlet ev topuzu ve koca göbeğimle bıngıl bıngıl evin içinde gezen bennnn :D şuan hiç öyle süsleneyim hevesin de değilim heryerim ağrıyor benim derdim bana yetiyor 

(172 puan) tarafından
Bende çoğu kez öyleyim bacım rahatıma düşkünüm de işte arada kocaya güzel görünmekte lazım :))
(1,830 puan) tarafından
Hamile oldum olalı pek güzel görünemiyorum giydiğim şeyler yakışmıyor zaten :)
(172 puan) tarafından
Ay hamilelik zor ya özellikle bu sıcaklarda Allah yardımcın olsun canım
(1,830 puan) tarafından
Sağolasın canım benim
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Valla crop sort  nekadr acik giyinebilirsem giyiniyorm.disarda giyemedgim herseyi evimde giyiyorm.yaz kis hep minilerleryjm evde
(172 puan) tarafından
Ay ben crop giyemiyorum ya çekiniyorum sanki eşim buda nerden çıktı diyecek diye :)))
(1,921 puan) tarafından
Valla canm geri kafali biri degilse neden oyle desinki.bazi kadinlarin kocasi yataga girene kadr evdede tesettrlu olmalarini istiyor bana garip geliyor ki dinimzde boyle degil.asla.disarda acik giyinen her kadinin giydiklerini giyerjm
(172 puan) tarafından
Yok kız çok şükür şort ateletimi rahat rahat giyerim de bişey demez benimkisi evde tesettürlü nasıl olunur ya insan evindede rahat edemeyecekse nerde edecek
0 oy
(2,632 puan) tarafından
Çalıkuşu feride elbiseleri
0 oy
(803 puan) tarafından
Atlet kısa tayt bazen tişört . Oğlum olduğu için çokta soyunmayaya çalışıyorum. 8 yaşına girecek . Atlette erkek atletlerinden çok bi yerlerimi belli etmesin diye. 
(172 puan) tarafından
Benim kız rahatım o konuda :)
(803 puan) tarafından
Ayy iyi bari canım
(190 puan) tarafından
Ya 8 yasindaki oglunuz sizi sortla gorse ne olacak Allah aşkına
(803 puan) tarafından
Bu seni hiç alakadar etmez Tuğçe . Sen kilot sütyenle gezebilirsin. Benim ahlaki değerlerim çocuğuma gösterdiğim özen terbiye zerre umrunda olmasın. Bu kapıdan sana ekmek çıkmaz. Haydiii !!!
(298 puan) tarafından
Canlarim.. O kadar haklısın ki aile terbiyesi küçük yaşta başlar bende evde iki oğlum olduğu için dikkat ederim onlarda aynı şekilde benden bunu kapıp başkalarının yanında çok dikkat ederler kimseye bakma sen
(803 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Herkes bildiği gibi yetiştirse çok güzel olacak. Kimse kimsenin işine burnunu sokmazsa...
(190 puan) tarafından
Siz niye o kadar parladiniz ben onuda anlamadim kotu bisey demedim benim görüşüm şu şekilde yada şundan dolayi da diyebilirsiniz ekmek cikmaz falan sokak kavgasina cevirmeyin lütfen. Ayni ahlaki önemi saygiyi kendime de bekliyorum cirkinlesmeye gerek yok
(803 puan) tarafından
Tamam
0 oy
tarafından
Şort takımlarım var onları giyerim evin içinde sonuçta kocam günah değil 
(172 puan) tarafından
Tabi canım niye günah olsun ona giyinmesen günah olur asıl :)
0 oy
(3 puan) tarafından
Evde her türlü giyiniyorum ama saçımı yapayım vs hiç yok ☺️ bazen ben kendimi çirkin bulurken bile eşim çok seks gözüküyorsun diyor hayret ediyorum en güzeli o an ne giymek istiyorsan giy ben şortlu takım pamuklu ip askılı gecelik kısa elbise bazende eşortman altı tişört o an ne uygunsa giyiyorum
0 oy
(65 puan) tarafından
Ferihayi gör beni görme
(298 puan) tarafından
Hahahahha :D
(65 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Tişört krop , ağda yapmissam şort veya etek onun dışında pantolon eşofman rahat şeyler giyiyorum saçlar hep topuz şeklinde 
0 oy
(248 puan) tarafından
Tesettürlü değilim ama öyle açık saçık giyenen biri de degilim , eşimin eve gelmesine yakın her akşam üstümü başımı değiştiririm mini şort crop veya kısa elbiseler giyerim saçımı da güzelce toplarım parfümü de sıkarım misss , eşim buna dikkat eder etmez ama önemli olan derli toplu olmak , her gün ben böyle yapıyorum bütün gün giydiğim iş yaptığım şey ile Cok çok nadir kapı açmisimdir , 7 aylık bebeğim de var , her şeyden önce kendinizi iyi hissedip iyi görmek için yapmalı insana , ama dar , kısa , her yerim ortada olan şeyleri aşırı seviyorum seksi olacak :⁠-⁠)
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Boydan viskon elbiselerim var tiril tiril bu sıcaklarda öok iyi oluyor girip çıkarkende iş çıkmıyor başıma bazende şort tişört takılıyorum öyle 
0 oy
(448 puan) tarafından
Basma etek kısa kol aniden biri gelir imamın karısı şöyleydi derler bı bitmediler
(712 puan) tarafından
Sen bastan yanmissin bacim imam karisiysan tamam daha ne kapin susar ne elin agzi
(448 puan) tarafından
Susmuyorlar  saniyolarki evde feraceyle durcam bnde çok samimi olmuyorum kimseyle evindede kısa kolumu giyiyom kafa göz dağınık iki bebem var zaten bakmaya yardmetmezler anca kenarı köşeyi gozlerler
(712 puan) tarafından
Bos ver oylelerini sokma bile kapindan
(448 puan) tarafından
Kız eşiyle arası bozuk olan  kaynanaasından illah eden gelininin arkasından dert yakınan sigarası biten hastalanan bi yerim ağrıyı diye diretip 5 kere okudum halde gidmeyen en sonunda suyuna parol atıp okudum diyorum ağrısı geçiyor gidiyor ozmen öle  bi caresizlik
(712 puan) tarafından
Allah yardim etsin sana imam esisin diye tovbe haşa allah degilsinya sen ne yapabilirsin otursun evinde herkes okusun duasini sacmalik ya resmen
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Sort atlet bazende pijama takimlri 

Ama kısa yazlık elbise Alaçam bıktım diğerlerinden 
0 oy
(39 puan) tarafından
Krop şort bazen şalvar giyiyorum kropun altına canım nasıl çekerse misafir gelmeden de haber eder zaten üzerimi değiştiriyorum 
0 oy
(366 puan) tarafından
Vala ortaya karışık, bazen açık saçık bazen biri gelir diye üstüm başım kapalıdır, bazen arkadaşlari gelir bazen kardeşleri o yüzden biraz dikkat ederim eşim hep evde olmadığı için onu görmeye gelenler oluyor.
0 oy
(1,362 puan) tarafından

HASTANE ÇIKIŞI :woot: Tesettürlü değilim ama çocuktan önce kulüpten çıkma gibiydim çocuktan sonra yani 1 yıldır hastane çıkışı diye geçen takımlarla meydandayım pohahahahah 

0 oy
(2,077 puan) tarafından
Önce ozenirdim giyinirdim ama bu aralar bi tuhaflasti şort giydim bacakların üşür diyor hasbam
0 oy
(27 puan) tarafından
Şort tişört en rahatı saçım topuz asla salamiyorjm 
0 oy
(844 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Tişört geniş pantolon pijma hiç giyen değilim ev ortamında ama  pantolon sıcak die pederimde evde değil yumuşak raht olanı giyom emziryom kızım küçük öyle rahat ediyorum o bile emzirkeken harret basıyor saçım bu aralar hep toplu sırf dökülüyor die arda eşarp takarım gecede atlet şort sırf sıcak die eşim bu aralr salonda bebebk için camı tam acamiyoruz oda bunaliyor bende bebiş küçük sıcak inan bu aralar ben bende değilim eşim bile dün diyor bu ne hal bide kaş bıyık gelmiş bebe huzursuz evde işler sarpa saman bu benmiyim die sorgulayip duryom sicakata da öyle geçinip giyoz  kijimala:D:Dyarin bı kuaför gidemde kendime geleyim enerjim yukselsin anam:(:Denerjjji 

0 oy
(652 puan) tarafından
Soruya soru sorucam kızlar..ben yeni evliyim .. tesettürlü olmasam da namaz kilan ve kapalı giyinen biriyim yani acik sacik degil ..evde pijamalar geceliklerle geziyorum.. şimdi 5 gune falan bebegim olcak ..merak ettim ..sizler cocuk varken de ayni mi giyersiniz?yani acik sacik 
(2,419 puan) tarafından
Oğlum var çok açık giyinmem tişört giyiyorum

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 1,310 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,580 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,586 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 965 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
3 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,687 puan) tarafından soruldu

398,128 soru

11,906,336 cevap

36,034 kullanıcı

...