0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
İnsanlar neden böyleler ya hastalık gibi görüyolar benim sınavım halbukı yıllar önce bebeğimin kalbi durmuştu aradan sonra arkadaş evıne davet etmişti doğum günü ıcin başka bır arkadas daha vardı kadın yenı doğum yapmıstu ben gelınce hızlıca bebegını ıcerı alıp kactı geçenlerde de bebegım doğduktan sonra vefat ettı eşimin arkadaşının da yeni bebegı var adam bıze gelmeyın demiş birbirimize gidip gelecektık tanısacaktık fılan dünde 5 yıldır tanıdıgım bir arkadaşım vardı benden büyük oda dün doğum yaptı güzel dualar yazdım durumumu biliyor cevap dahı vermedı herkes kacıyor resmen benden çok üzülüyorum böyle yapmalarına 

11 Cevaplar

+2 oy
(9,640 puan) tarafından
kendilerince sen üzülme diye yapıyorlar ama daha çok üzüyorlar belli. 
(201 puan) tarafından
Hemde nasıl
-Reklam-
+1 oy
(2,242 puan) tarafından
İnsanlar ölmeden sinavlari bitmez. Üzülme bacım Allah kimseye göstermesin sana tez zamanda hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. ❤️
(201 puan) tarafından
Bitmiyor inankı 7 yıldır nelerle mücadele edıyorum neler yasıyorm
+1 oy
(702 puan) tarafından
Onların kalbi kirli herkesi kendileri gibi sanıyorlar üzülme sen Allah kimseye evlat acısı vermesin senin imtihanın büyük Allah'a sığın
(201 puan) tarafından
Off off
(201 puan) tarafından
Yazacak o kadar çok şey var kı ama anlatacak mecalim yok:(
+1 oy
(159 puan) tarafından
Ben ce sen üzülme diye yapıyorlardir
(201 puan) tarafından
Öyle bıle olsa ne bilim insan bebegını benden neden saklasın kii
+1 oy
(207 puan) tarafından
Acın yeterince büyük zaten, bir de bunlar için kendini üzme. 
(201 puan) tarafından
:(( allah razı olsun sız bile beni tanımadığınız halde beni anlıyabılıyorsunuz ama çevrem anlamıyor
(207 puan) tarafından
Birbini tanımayan insanların ön yargıları yoktur. Allah hz Eyüp Sabri versin inşallah.
(201 puan) tarafından
Amin cnm bin kez amin
+1 oy
(1,700 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış arkadaşın belki vakti fırsatı olmamıştır canım illa ki döner sana ,diger arkadaş bence sen üzülme diye bebeğini götürmüş mesela geçen bizim bi tanıdığımız bebeğini kaybetti bende ona taziye mesajı yazacaktım, profilimde kızımın fotoğrafı vardı onu kaldırdım öyle attim msjı, üzülmesin diye. onlar de belki öyle düşünmüştür,sen üzülme canım ❤️ 
(201 puan) tarafından
Ama duruma bısıler koyacak vakti oluyor ıllakı vardır canm ama bana vaktı yok :(
(1,700 puan) tarafından
ozaman boşver canım moralini bozacak kadar insanları önemseme , senin güzel kalbin yüzünden üstüne düşeni yaptın dua ettin gerisi ona kalmış. canını sıkma
(201 puan) tarafından
Sildim numarasını bundan sonra istediği kadar yazabılır ben onu yakın görmüştüm kendıme benden bayada büyüktü ama kendısı bilir:(
+1 oy
(248 puan) tarafından
Batıl inanç Canim sence böyle insanlardan uzak dur , bebeğim yedi aylık annemler bana yakın hep giderim , annemin komşunun gelini var kaç yıldır evli bebeği olmuyor, kapıya her çıktığımda bebeğime bakıyor uzaktan ben hemen çağırırım yanıma yalandan sohbet ederim bebeği de alır kucağına veririm oynar sever dakikalarca ve hoşuna gider , asla aksi bir şey düşünmem çokta iyi tatlı bir bayan , kapıda oturursam balkona çıkıp baktığını görünce davet ederim gel oturalım diye çünkü bebeğimi görünce sevmek istediğini anlıyorum ama yanlış anlarım diye galiba yanaşmıyor ama gelince ben bebeği veririm ona istediği kadar oynar , Allah herkese nasip etsin , öyle kötü insanlardan uzak durun 
(201 puan) tarafından
Ayy ne kadar iyisin canmm benım rabbım herkesın karşısına iyi insanlar çıkarsın
(248 puan) tarafından
Amin , sana da hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin
(201 puan) tarafından
Amın canm hayırlı zamanda
+1 oy
(183 puan) tarafından
Kendilerince siz üzülmeyin diye yapıyor olabilirler. Ben bebeğimi kaybettiğimde görümcem de benimle aynı anda hamileydi. Dikkat ediyorlardı mesela. Sizi meşgul edecek, kafanızı dağıtacak uğraşlar bulun. Bu detaylara takılıp üzülmeyin. 
(201 puan) tarafından
Şuan benımde gorumce hamıle 2 aylık daha sımdıden karnını sevıyor düşündüğü ısmı söylüyo neler neler halbukı cenaze için gitmiştik memlekete düşüncesiz insan çok:(
+1 oy
tarafından
Belki de kötü niyetle yapmıyorlardır ama işte sonu kötü oluyor
(201 puan) tarafından
Hemde nasıl canm beni seçiyolar aralarına gırmemı ıstemıyolar sanki böyle yaparak
+1 oy
(3,810 puan) tarafından
Üzülme eden bulur 

Hissettirdiklerini hissetmeden ölmezmiş insan . Samimi olma onlarla en iyisi 
(201 puan) tarafından
Rabbım vermesin kimseye canm benim yasadıklarımi hıssettıklerımı beynım ruhum bedenım bitik durumdauım şuan
(3,810 puan) tarafından
Önceki postunu okudum az çok tahmin edebiliyorum. Ama bi oğlun daha varmış ona da şükür
(201 puan) tarafından
Bin kez şükür canm rabbım hayırlı uzun ömürler versin herkesın evladına dusmanıma bıle evlat acısı vermesın
(3,810 puan) tarafından
Amin inşallah.
+1 oy
(5,332 puan) tarafından
Allah sanada sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
(5,332 puan) tarafından
Deme öyle Rabb'im beklemediğin anda bahçende cicekler actirsin inşallah hamileyim Rabb'im duamı duysun senin için.
(201 puan) tarafından
Oyy gönlü güzel insan Allah bın kez razı olsun senıde bebegıne bebegınıde sana saglıklı bır sekıld kavuştursun inşallah:)
(201 puan) tarafından
Çok korkuyorum :( tekrar olursa dıye bu kacıncı kez kacıncı kırılan heves
(5,332 puan) tarafından
Amin canım Rabb'im kimseyi yok olanla sınamasın inşallah. Korkma Rabb'imiz birşeyi geciktiriyorsa inan guzellestirdigi içindir. Önemli olan herşeyin ondan geldiği bilip onun hatrına sabır edebilmek.
(201 puan) tarafından
Aynn öyle canm Rabbımden geldi daha kötü şeylerde olabılır dı hıc goredemeyebılırdım çok az da olsa gördüm ya bın kez şükür rabbıme gösterdi bana

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 473 göst.
29 Haziran 2023 Aile kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 851 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 772 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Yagmur26y (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 561 göst.