+1 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Evin en büyük gelini benim bir eltim var eşiyle sözlü tartıştık diye konuşmuyoruz ben bir kaç defa kaynimla konuşmak istedim cvp vermeyince bu defa hiç konuşmadım şeker Bayramı'nda kaynanama size gelicez diyincede biz evde değiliz eltin gildeyim dedi bayramin 3 üncü gününe kadar orda kaldı sonrada ben gitmedim anladım bizi istendiğini eltim in kızınızıni çocuklarını hep durum yapar benimkiler ini hiç yapmaz yinede takmam çocuklarımın onun bunun sevgisine ihtiyaçları yok diyip avutuyorrum kendimi  dün eşim gececiydi kaynimla aynı isteler  öğlen 3 geldi eve eşim aneler bize çok yakın bu gün anmelere gittim bayramın ilk günü kaynanami arayıp bayramlaştım size gelecez de dedim  bu gün anelere gidip geldim kaynami aradım size yarın gelecez dedim sonra yine aradım   eltimi almış yeni gelinini almış babası gile gitmişler görümcemin evide orda hepsi toplanmışlar yine bizi arayan yok gelin diyen olmadı az önce yine aradım eve geldiniz mi yarın gelecez ya dedim biz burada kaldık dedi ne zaman gidersiniz eve dedim bilmiyorum dedi öyle kalbim kirlidiki gerçekten çok ama çok zoruma gidiyor bilmiyorum hamileyim diyemi  anem nenem hep bana seni istemiyor sevmiyor sen ne yaparsan yap eltinle çocuklarının değerinin parçasını vermez sana diyolar doğrularda bide benim eşim hasta çocuklarım hasta bize daha fazla değer vermesi gönlümüzü hoş etmesi gerekmiyor mu ben madi hicbirseyi istemiyorum sadece bizide bilsin saysin istiyorum annenler gününde arar ne aldın bana der doğum gününde arar bana ne aldın der hep benden bekler  benim kızımın oğlumun doğum gününe de eli boş gelir bir kere yerde leke vardı bana sil dedi bezle silerken bana o bez senin a.. başını bile kapatmaz dedi böyle pis laflarını bile yedim annelere kızıp beni dövdüğü bile oldu çocuklarıma gram sevgi göstermez oğlum engelli durmayinca bana döv diyor  hep kendimi benim çocuklarımın kimsenin sevgisine ihtiyaçları yok diyip avutuyorrum hamileyim hormonların yüzünden mi bilmiyorum ama bu Bayram da yaptığı çok zoruma gitti siz olsaniz gidermisiniz evine yoksa gitmeyip arasa bile açmaz misiniz 

18 Cevaplar

+3 oy
(12,856 puan) tarafından
Kapımı kapatır kendi aile huzuruma mutluluğuma bakarım

Sadece onlar ararsa muhatap olurum arayıp sormam 
(189 puan) tarafından
Ya öyleydim zaten hamileyim diye takmaya başladım neden yani niye diye soruyorum kendi kendime
(12,856 puan) tarafından
Sorma inan şuan bundan en çok sen karnındaki bebeğin ve çocukların etkileniyor umursama boşver çok zor biliyorum ama bunu yapmam gerekiyor
(189 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim güzel yorumların için
-Reklam-
+1 oy
(29 puan) tarafından
Boşver canım hiç umursama çocuklarını düşün onlarla ilgilen kendini sana değer vermeyenler için üzme 
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Canım sen fazla iyi niyetlisin daha doğrusu safsın istediğini alsın istediği yere gitsin istediği yerde kalsın keşke de hiç gelmesin kadın sana eşine çocuklarına zerre değer vermiyor sen yok aradım yok gelecez dedim diyorsun öylesine az ötede oyna beni de kendine oyuncak etme derler hadi kendi annen olsa neyse derim evlat ayırması zoruna gidiyor Allahını seversen kaynana seni sevse ne olur sevmese ne olur bizimkiler bize bayılıyor mu sanıyorsun az gururun olsun ne aldın ki ne bekliyorsun demeyi öğren bir silkelen kendine gel 
tarafından
Sevfili post sahibi bu  arkadaşın yorumuna katılıyorum dinle iyi yazmış
0 oy
(986 puan) tarafından
Ayy boşver, Allah aşkına.mesafe her zaman en iyisi.ne güzel annenler yakın.onlarla takıl git gel.

Benimkiler çok iyi insanlar ama,yenede keşke Uzak olsaydık bu kadar dip dipe olmasaydık diyorum.
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Sende idrak etmişsin zaten sevilmediğini istenmedigini boşver ne ara ne sor ne kadar insanlardan az beklentin olursa o kadar az canin yanar 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Hatayı ilk seni eve istemediğini anladıktan sonra tekrar tekrar gelecz de gelecez diyip onlara asilmakta yapmışsın.  Madem böyleler asla ne arar ne sorar nede evlerine giderdim . Ayrıca kaynanan firavun engelli çocuğa vur demesi nedir sakın çocuğunu onunla tek koyma
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Boşver kız ye kürküm ye dünyası bu benim kayınpeder hayırlı olsun bile demedi çocuğa daha bebe 2 yaşında evime gelmez küçük görümcem hiçbir zaman hoşgeldin demez umrumda mı zerre değil Allah onlara baskA türlü dertler veriyor boşver takma hamilelikte böyle şeyler takıntı oluyor sonra daha değişik hastalıklar ortaya çıkıyor sende kendi ailenle storyler at 
0 oy
(247 puan) tarafından
Evine cekil cocuklarinla kendine guzel bi hayat kur kapa kapini esin de ses etmezse birak su yolunu bulur bende de ayni hic umrumda degil sevmesinler uzak dursunlarda sevmesinler
0 oy
(758 puan) tarafından
Sıc ağızlarına bırak ..  ne muhatap olup kıymet dusuruyorsun arama sorma   konuşma bak nasıl kıymetli oluyorsun
0 oy
tarafından
Anlamdım sen niye bunların go tunde olmak istiyorsun hala..

Kiz sen kafayimi yedin sallamam bile bu tarz insanları 
0 oy
tarafından
Annen haklı. Sen bunlara niye yüz veriyon ki üzülme düşündüklerini gerçek sizi yok sayıyorlar elini eteğini çek muhatap olma muhatap ettirme eşini çocuklarını. Sizi saymıyıyorlar değersiz görüyor saygı bile yok sen deha kalk hediye al Allahın hergününde. Yaptıklarını yap görür.sün o zaman değer verirler. Ama uzak dur yine de gelecekler 
0 oy
(537 puan) tarafından
Hamile olduğun için duygu yoğunluğun fazla ama sana tavsiyem kendine,yeni arkadasliklar edin dostların olsun başka şeyler düşün insan ister istemez kalbi kırılıyor ama istenmedigim yere bidaha gitmem aramamda samimiyetsiz insanlara tahammülüm yoktur
0 oy
(330 puan) tarafından
Kac defa aramişsin gelicem.diye hep ertelemis bundan sonrada ben gitmem ne halleri varsa gorsunler 
0 oy
tarafından
Kendi değerinizi başkasının gözünde aramayın. Yok sayın. İnanın bazen mesafe çok güzel susmak çok güzel ama en güzeli ne biliyor musunuz kafaya takmamak. 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Onlardan sana yâr olmaz ortada. Hiç üzülmeyin enerjinizi evinizde mutlu olmaya harcayın samimi size değer veren kişilerle beraber olmaya bakın. Hiç te onları arayıp peşlerine düşmeyin 
0 oy
(679 puan) tarafından
Seni çocuklarının istemediklerini bile bile daha üstlemeye ne gerek var Allah için bosver sene ya 1 kere aradın baktın yok daha arama bayramlarını kutlasan ne olacak çok da önemli değil yani beni hesaba almayanı ben hiç almam bu saattn sonra bence ne ara nede git arasalarda mesafeli konuş kapat kim kıymetliyse o gitsin yanlarına hediyelerini alsın Vala bir iğne gene almam senin yerinde olsam otur evinde kocan la çocuklarını mutluluğuna bak 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
ee bacim bes belli istenmiyosun ne diye arayip duruyon kacam kovalanir sal gitsin
0 oy
(684 puan) tarafından
Sana şu an ne kadar sabırlı ol desemde biliyorum çok üzülüyorsun Senin yerinde kim olsa üzülür ama yavaş yavaş kendini çek tamamen çek Bak sana yemin ederim sana dönecekler hepsi sana dönecek az biraz sabret onlar Sürekli öyle gül bebek olmayacak Sen şu lafı Hiç duymadın mı sürekli birlikten bokluk çıkar biraz sabret yemin ederim sana hepsi dönecek Herkes yaptığı hatayı bir gün anlayacak ama iş işten geçmiş olacak
(189 puan) tarafından
Teşekkürler güzel yorumun için

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 249 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Alaska (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.
0 oy