0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (563 puan) tarafından
Eşimin iki gün izni var köye gidelim kafa dinleriz dedik hemen bizi arıyor şuraya gidelim tekme turu vs yaparız diye çocuklarla zor oluyor sadece pazartesi denize gideceğiz öyle düşündüm dedim biraz dinlenelim diye kendisi 30 lü yaşlarında bende evlensin kocasıyla gezsin dedim ben eşim ve çocuklarımla gezmek istiyorum belki hiç durmadan abisine şuraya buraya gidelim diyor ben zaten zorlaniyorum iki küçük çocukla haksız mıyım bir gün yüzüne de diyeceğim evlen kocanla gez diye 

7 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Evlen kocanla gez hoş değil ama bizim ailecek planımız var diyip kestirebilirsin bence
-Reklam-
+1 oy
(14,493 puan) tarafından
Var olan plana kendini ekler anlarım da plan baskayken kafasına göre mıkmıklanmasi çok saçma

Ama sen gene de kendini kötü etme gülüm 
+1 oy
(463 puan) tarafından
Esıne şöyle sürekli dâhil olmasından memnun değilim kardesını uyar başbaşa plan yapıyoruz çocuklara göre kendımı ayarlıyorum ama o planı onun için bozunca tüm keyfım kacıyor de görumcenı gezdırmesi gereken kısı babasıdır abisi değil ki küçükte değilmiş kendı gıtsın
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Bence de muhatabına söyle :) 
+1 oy
(1,977 puan) tarafından
Sen kotu olma birak esin desin.biz plan yaotik ailecek sen istersen kendin git desin.yani surekli boyle yapiyorsa uyarilmasi gerekiyor abisinn bi ailesi oldgnu bi ona hatirlatsn yada gostersn.ben kabul edemem asla esimde kabul etse gitmem kardesinle git gez ozman derim.
+1 oy
(1,874 puan) tarafından
Guzel olurdu ama biz plan yapmistik  birdahakine hep beraber yapalim de, kimse kotu olmasin
+1 oy
(455 puan) tarafından
Bir kere sizle geldiğinde çocukları sürekli kucağına tutuştur o zaman bir daha gelmez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,335 göst.
0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy
13 cevap 244 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,416 soru