0 oy
1,198 göst.
Aile kategorisinde (229 puan) tarafından
2 yillik evliyim ama artik buraya yazip dertlesecek kadar doldum resmen cinsellikten sogudum 3 aylik igne yaptrdm 1 ay kanamam oldu ama hc kocami arzulama istegi olmadi cunku o arzumu kaybettrdi erkek icin onemli bence bayan icinde onemli yatak odasi ayri normal evliliktende soguttu ne insan gibi gezdirir cikarir ne insan gbi ilgi gosterir para getrdmi herseyi yaptgni sanior halbuki calissam o evde oturuo olsa onun yaptgni yapio olcam 

11 Cevaplar

+4 oy
(123 puan) tarafından
Bence sen istiyormuş gibi yap ilişkiye başlayınca sen tatmin olmuş gibi davran ve bırak yeter ben tatmin oldum de ve kalk duş al arkanı dön uyu bakalım o nasıl tepki verecek
(229 puan) tarafından
Mantkli geldi canmm denicem bakalm nolcak :))))
(123 puan) tarafından
Birkaç defa yarıyolda bırak aklı başına gelir
(229 puan) tarafından
Oyle yapicam canmm insallah ise yarar cok tesekkr ederm postumu okuyup cevapladgn icin :)
(123 puan) tarafından
Rica ederim canım işe yararsa yaz bana
(229 puan) tarafından
Yazicm insallah tekrardan cok tesekkr ederm
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Başlarda öyleydi ama ben bunu söyledim siz mutlu olması için çaba gösteriyorsanix odagostermek zorunda herşey karsilikli 
(229 puan) tarafından
Inan sadece cinselliktende degl hayattanda sogutuo
tarafından
Evladın varsa onun için yasa canım o adamlar değmez kıl kipirdatmaya
(229 puan) tarafından
Oyle ypiom canmm ama 2 gundr tutamiom kndmi acik acik hers3yi soyluom en azndan braz kendmi rahatlatmaya calisiom
tarafından
Valla bilemedim canım dilinden sen anlarsın iste
(229 puan) tarafından
Vla canmm kendi seyine duskun yani dilinden anlasam nolck
+2 oy
tarafından
İlk evlendigim zamanlar çok utanırım ama şimdi daliyom adama umrumda olmaz:)))
tarafından
Hea senin isteklerini hiçe sayiyorsa onayri canım.komusmalisn
tarafından
Yani canım çok özele girermi bilmiyom ama benim mutsuz olduğunu gördüğü an yapmaz kocam önceliği her zaman beni mutlu etmek dir bu ne olsa olsun
(229 puan) tarafından
Benmki tam tersi oluo canmm ne kadr cilve naz yapsam da atlasamda 2-3 dakkada isini halledip uyur beni dusunmez ozur diliom boyle acik acik soyluomm ama baska anlatcagm bi yerde yok en azindan icimi dokmus oluom
tarafından
Yani nasilmi erkek için dertse kadın içinde dert canım tabiki bunu yapmak zorunda o senin eşin ve onunda sana karşı görevi var
(229 puan) tarafından
O kendi gorevi halolsun diye ugrasio malesef ondan bu duruma geldm
+2 oy
tarafından
Erkeklerinde bı yön sorumlulugi var onların gitmiyorsa istekleri bizim nie gidiyor psikolojik cnm kendini öyle hissetme hiç senin elinde olan bişey eşine moralin bozulabilir ama sonucunu isteksizlige bağlama  olumlu dusun planlar yap akşam için goruceksin bak isteklimisin değilmişin.kimse 4,4luk değil hayatı herkesin sorunları okuyor ama cinsellikte evliliğin %90ni yani  esin istiyorsa sende uzatmicaksin mesala unutmak zorundayız yoksa bu hayat geçmez kendimize zehir ederiz başka da bişey olmaz
tarafından
Olabilir yani nazar büyü var sonuçta rabbim korusinda kuvvetli nazarında etkisi olabiliyor böyle konularda.suya oku  ayetl Kürsi Felak nas  ihlas fln o sudan içir esinede eve sık bı foafisa koy sirkeyle evi sil dua la olacak şeyler cnm bunlar
(229 puan) tarafından
Foafisa ne canmm onu anlayamadm
tarafından
Bı fisfis a köy evede sık yataginiza kıyafetlerine fln yanlış yazmış klavye.kbbakma
(229 puan) tarafından
Yok canmm ne kusuru yapicm bunlri ama sirkeyle evi silemiom siddetli bas agrisi oluo
tarafından
Sulandirda yap madem sirkenin etkisi çok 3harfliler için
+1 oy
tarafından
Tabiki kadında istekleri var öncelikle bu konuyu halledn
(229 puan) tarafından
Benlik bsey degil inan kocam bu hale getrdi yani ben napabilrm ki
tarafından
Canım sen nasıl ilgi gösterirsen oda sana öyle yapar mutlu etmeye bak  araya soğukluk görmesin iyice
(229 puan) tarafından
Canmm ne kadr ilgi gostersem de bos suslensemde cilve yapsamda 2 dakkada isini gorup ya sirtini donup uyur yada tv izler yani acik konustm kusura bakma
tarafından
Olmaz öyle rahatsız oldugnu dile getir böyle olmicani soyle
(229 puan) tarafından
Soyledm de bos canmm
+1 oy
(97 puan) tarafından
Bende öyle soğugum ilişkiye karsi ayda yılda bi bazen esiyo bana oyle onun disinda yanasmam o kendi yanasir hergun
(229 puan) tarafından
Ben artik tutamadm kendmi vala inan soyledm ona ama once tatmin et dior sonra bu konulari ac dior yani bi kadinin bi erkegi tatmin etmemesi zor degil bence vala normlde istekli biriydm arzulardm ama artk hc o duygu yok ama erkekler zannedior kadnlar icn onemli degl
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Evlilik eşittir saygı ilgi ve cinsellik. Insan ilgi görünce ve ilgi duyarsa  cinsel arzulari hisseder eşinle otur güzel bir şekilde konuş bu konuyu konuşmadan anlaşılmayi beklememek lazım belki anlayış gösterir 
(229 puan) tarafından
Yok canmm o kdar doldum ki yazdm daha temin ama cevabida kendisi gbi oldu once tatmin et sonra bu konulari ac
+1 oy
(20 puan) tarafından

Beni anlattın sanki benim eşimde öyle ilgisiz gezdirmez  doğum yapalı 3 buçuk ay oldu  ayrı  yatıyoduk kıza kıza ynma getirdim gece bi kalkıyorum gitmiş odada yatıyo   cinselliktede haftada bir iki haftada bir  oda gebere gebere:D:ermm: 

(229 puan) tarafından
Vala canmm kendme uzuluordum sanada uzuldum smdi yani ne biliym insan dsardan gorur bazilarini imrenir eder onlarn nesi varda benm neyim yok gbi deger gormeyi hakedmiormuyum yani baya dolmusum inan bunlari bile aglayarak yaziom
(20 puan) tarafından
Canım ya kıyamam  aynı aynı  o dert bende de var 1 senedir evliyim  sürekli ağlamakli geçiyo zamanım
(229 puan) tarafından
Senin cocugun var mi canmm yani ne bilelm boyle eslerden de coxuk yapioz bzde akilsizlik
(229 puan) tarafından
3 bucuk ay ous dogum yapali 1 tane tek mi
(20 puan) tarafından
Evet oğlum var 3 buçuk aylık
+1 oy
tarafından

Ben çok istekliyim.

Ama eşimin yaninda afedersiniz orgazm olamam. :( utanıyorum bilmiyorum. Eşim de hiç demez sen neden yapmıyorsun diye. 3 senelik evliyim 
(229 puan) tarafından
Bende cok istekliydm canmm ama esim sayesnde hc istemeyen biri oldumm esininde sormasi lazm bencee yani kendi isini halledp durmasi grrekmio
+1 oy
(8,261 puan) tarafından
Canım ben o ılıskıde tatmın olmuyosam gerısı bos ısterse ölsün zevkten tabıkı hakkın yatak odası evlılıgın herseyıdır ıkı kısınınde mutlu olması onemlıdır yoksa evlılıkte sıkıntılar cıkıyo anlıyorum senı 
(229 puan) tarafından
Vala malesef dedgin gbi canmm yani konussamda bos bi iki kere sonra yins ayni oluo

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 357 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 324 göst.
0 oy
15 cevap 374 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu