0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (531 puan) tarafından
Kizlar akşam soecaktim unuttum ya gerçekten böyle bazı evlere girdimmi uykunuz gelirmi ben kaynanama nezman gitsem uyku basiyor gözümden yaşlar gelir esnemekten oda farkında enerjim gidiyor ya eve girince 

3 Cevaplar

0 oy
(2,041 puan) tarafından
aynisi ben yasiyorm gozumu acmaya zorlanyorm bence nazarin cok olduğu evde oyle oluyordur
(1,954 puan) tarafından
Kız benim kaynana nereye gitse öyle herkesin evinde nazar var demek istemiyorum kendi başlı başına nazar bence :))
(531 puan) tarafından
Bende onu getirdim aklıma canim evet kasvetli gibi nasıl anlatsam hem uykum geliyor
(531 puan) tarafından
Yaa vallahi dogru
-Reklam-
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Bende kaynanama da anneme gdincede öyleym uyuyorum hep resmen 
(531 puan) tarafından
Allah alla bak eltime gidince çok iyyim mesela oturyoz ediyoz kaç saat asla esneme bişey yok kaynanm çok kuran falanda okur aslindada
(1,859 puan) tarafından
Ben eşimin amcasına giderim eltime kuzenine birşey yok onlarda canım çıkıyor sanki
(531 puan) tarafından
Allah alla evin enerjisiyle alakalı galiba ya
(1,859 puan) tarafından
Anneme dedim gecen gün bu evde birşey vr ağzım kapanmadı diye
(531 puan) tarafından
Gözlerimden yaş geliyor ve herzaman normal degilki bu haklsn xanm
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Evet, bazı evlerin enerjisi beni de basar. Bazılarında gözümü açamam, bazılarında huysuz ve tedirgin olurum, bazılarında iştahım gelir, bazılarında kapanır :) 
(531 puan) tarafından
Valal bende öyleyim canm bir benmi boyleyim dedim hatta birinde kaynanm kalk yüzünü yıka demişti kendine gel onun bir akrbasi var hem şey dermiş sana gelince uykum geliyor rahatluyom :))
(1,099 puan) tarafından
Kaynanam da bir tek benimy anımdayken uyur. Normalde uyku problemi var. Ama benim sakin yapımdan dolayı uyuduğunda zor uyanıyor
(531 puan) tarafından
Ayy ne güzel enerjin var ozmn canim
(1,099 puan) tarafından
Umarım öyledir :) umarım ağırlık çöktüğünden uyumuyordur :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
15 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Masal0211 (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 446 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,924 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (376 puan) tarafından soruldu

396,988 soru

11,873,789 cevap

35,988 kullanıcı

...