0 oy
88 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kızlar çok şükür üç gün önce sezaryn doğum oldum oğlum oldu tüp bebek tedavisi yle ondan öncede bir kızim bir oğlum var ikiz isimlerini eşim koydu  kız kardeşinin ismidydi küçükken rahhmet etms isim güzel olduğu icin kabul ettm hoşuma gitti yani o ikizide devrim istedi tamam dedm ortak oldu o güzel bana eşimn aileside rubar istedi hiç sevmedim o ismi kabul etmedim çok ısrar ettiler eşimde istemedi öyle istedimizi koyduk bu ikinci oğlumda hala bir isim bulamadk her kafadan bir ses cikiyr esim sen koy dedi karismicm dedi bu kez söylediklerimi beğenmiyr görümcem bekar kayinim kaynnam yine rubar dyrlar olacak ben yok dedim bana ağır hoşuma gitmiyr dyrm senin bulduklarında bize güzel değil dyrlar sanki hakları var çok karisiyrlar tamam sagolsun bakiyrlar bana yanimdalar bu sezaryn da ama isim konusu hassas ben annesiyim dyrm eziyet ben gordm tedavi düşük riski derken çok şükür oğlumu kucağıma aldm demiyrm yine illa benim dediğim olsn tamm sizde fikir güzel isim söyleyin bakarım hosuma gitse olur onlar yok illa ki bizim dedimx olsn ben kimim ki sanki onlar annesi görümcem dyr o isim olmasa hayatta sevmem kabul etmem dyr kaynanam da onun için istiyr dyr onun istediği olsn ilk oğlundada istemsti kabul etmednz inat degilki dedim ismi biz begenmiyrz bide eşimde istemiyr o ismi ama karışmıyor da benim üstüme atms dyr karar verin aranzda bu lohusalı halimle sinirleniyrm en sonunda diyecem  tamam siz koyun ben karismiyrm çocuk benim çocuğum değil sizin 

Üstüne az önce görümce le tartsdm yine kız kardeşim de yanımda taa başka şehirden geldi ameliyatm için bakiyr oda bana bekar o konuyu açtı işte 4 gün oldu isim karar vermednz günah istediğini koy dedi sen ne istiyrsn işte dedim bu olacak en sonunda görümcem atladı hayatta olmz biz oylamaya yaptık biz cokuz bizim dedimiz olacak diye oylama dediği kaynanam kayinim o üç kişi onlar istiyr diye bende yok dedim annesi babası önemli biz karar verecz dyr bix neyiz zoruna gitti dedm ben annesiyim karar verecem senin çocuğun olsa ona kat istediğin ismi ben karışmam banane benim kardeşim dese bunu koyacam çocuğuma dedkm güzel olmasada ben karışmam onlar bilir gözü dolundu kalktı gitti mutfağa hakszmiyim yani güzellik lede dedim bana güzel değil o isim yine hala aynilar istedikleri kadar desinlsr en sonunda ilk oglumda ki gibi karar verecz eşimle koyacz  çok uzun oldu kusura bakmayın içimi dökecek bir yer bulamadm burays attm patlicm en sonunda 

6 Cevaplar

0 oy
(729 puan) tarafından
Allah aşkına 9 ay sen karnında taşıdın istediğini koy. Dinleme kimseyi sakın rubar koyma aşkım 
(74 puan) tarafından
Ben yine anlayış gösteriyrm benle eşim karar verdik onlar istemiyr diye yine durduk onlar niye biraz anlayışlı olmuyr benimde abim var yarın öbür gün çocuğu olsa karışmam onla karısı bilir onların çocuğu sonucts
(729 puan) tarafından
Öyle zaten canım eşinle sen karar ver. Benim kızıma eşim defne dedi bende ada ekledim isim koyduk. Kayinpederim diyoki gülerek gecen ismi bize sormadan koydunuz bende dedim baba 10 tane çocuğun var onlara koymuşsun yeter
(74 puan) tarafından
Güzel demissn valla benim ailemde soruyr isim ne koydunuz diye ama demiyrlar bu olsun bende dedm çok istiyrsanz çocuğunuza koyun istediginizi
(729 puan) tarafından
Haklısın canım hiç takma kafana o yüzden
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
İsim güzel olsa bile ben yine de koymak istemezdim ne demek o zmaan sevmem boşver Allah aşkına ya aç isimleri bak hoşuna gideni koy kimseyi dinlemek zorunda değilsin
0 oy
(682 puan) tarafından
Okurkenken cinnet gecirdim resmen sen cok taviz vermissin 

Kimsenin go.une dusmemis cocuguma isim koymak 

İlk kizimda ben koydum esimde begendi bundada ben koycam kusura bakmasin kimse esimin bile istedigi ismi koymuyorum onlar ne oluyor
(74 puan) tarafından
Sen gel bide bana sor cinneti kac gundr yok diyrmda hala dyrlar kırmak istemiyrm kac gundr sesimi cikarmiyrm en sonunda patladm bu halimle bile ben dyrm acaba kalbini kirdm
(682 puan) tarafından
Sen daha kirmak istemiyorum diyorsun bu dusuncede gidersen onlar seni etkisiz elaman olarak görecek valla ben olsam agizlarini cart die yirtmistim simdiye
0 oy
(10,508 puan) tarafından
Aman koymam de geç istediğini desinler onlara inat istediğin ismi koy çok istiyorlarsa doğursunlar koysunlar 
(74 puan) tarafından
Öyle yapacam zaten eşimde bana bakiyr dyr sen bilirsn
0 oy
(100 puan) tarafından
Sende fazla zaman kaybetmeden biçisim bul koy eşim gitsin kimliği çıkartsın yoksa daha da uzar bu bende eşimle birlikte iki isim koyalım birini sen koy birini ben dedim onun ailesi de benim koyduğum ismi söylemeyceklerini eşimin bulduğu ismi kullanacaklarnı söylediler bende tek isim koyacaz o zaman dedim eşim daha bulduğum isimler begenmiyo en sonunda benim karar verdiğim bişeyi koydurcam onu istiyo eşin kararı sana bıraktıysa bian önce koy artık en kötü isim bile rubar dan iyidir one öyle onların çpcupu olsa seni söz sahibi etmezler ama Herkes kendi çocuğuna annelik etsin 
(74 puan) tarafından
Aynn oyle çok sahipleniyrlar çocuğu kardeşim yqnimda onlarda geldi tamm yine sagolsnlar kardeşm gitse onlarda gider durmzlar dedim keşke bu gün karar verseydm koysaydm pazartesi kalmasydi kimlik işi uzar gider gelen isim soruyr konu aciliyr uzuyr sinirleniyrm heves bile birakmadilar
(100 puan) tarafından
Sen elinle konuş karar verdim ben de kulağına ezanı da okut arada derede artık oldu bitti dersin bende hiç sevmiyorum eşimin tarafının bebegimi sahiplenmesini Bi tane düşük yaptım düşük olan bebege eşimle birlikte isim koyduk Kayın babam kendi kafasına göre onun adını ben koydum öbür tarafta da öyle çağırılacak deyip duruyordu geçen gün en sonunda anne babanın hakkıdır isim koymak ve biz başka bişey koyduk zaten dedim simdi doğumuma iki ay var daha isim bulamadık ama bu sefer karışmıyorlar
0 oy
(579 puan) tarafından
İnternetten baktım şimdi rubar karşı gelmek muhalif olmak anlamına geliyormuş, anlamı böyle olan bi isim için bebek sevmeyecek olan sevmesin hiç mesele değil. Ahirette de bu isimlerin bizimle geleceğini bilmiyo mu bu insanlar? Git Ali koy, Mehmet koy, Hasan koy, Hüseyin koy ne bileyim anlamı iyi ve güzel olan bişey koy

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 192 göst.
0 oy
5 cevap 213 göst.
0 oy
13 cevap 683 göst.
7 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Kız anasi ❤ (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 460 göst.
18 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (518 puan) tarafından soruldu

393,733 soru