0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar Bugün görümcemle sohbet ederken konu gezmeye geldi işte abim gezmeye nereye giderse gitsin tatil olsun Çarşı olsun piknik olsun biz de onun yanında gitmemiz haktır dedi Ben de dedim ki hayır ben bir yere gittiğim zaman görümcelerim gelmesini istemiyorum gidilecek yer var gidilmeyecek yerler var dedim belki Ben eşimle vakit geçiririm ya da rahat edemem özelimiz olmaz  dedim Yani herkes ileride esiyle evlenir kimse bize gel beraber gidelim demez dedim  evlendiğiniz zaman eşiniz ile o zaman da siz yaşarken biz ah çekecez  özel diye bir şey var demi sizin yüzünüzden tatil çarşı gezmeler olsun belki elini tutarım belki sarılmak isteriz sizin yanınızda olmaz bazı şeyler O yüzden bence herkese kuyruk  olmaması lazım dedim O da hayır abim ise gideriz onunla gezeriz geliriz dedi Kimse buna karışamaz Ben hayır dedim Eğer bir kişi kendisi biliyor zaten Abisi de her yere gidemez gidilecek yerler belli zaten dedim herkese kuyruk olmayın  dedim böyle biraz zort oldu  ama bence çok bencil senin abin ise benim de eşim bırakın ailesi ile biraz özeli olsun şok oldum ya 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kendi eşi olunca da aynı şekilde düşünecek mi sor bakalım görümceleriyle gezmeyi arada olabilir sadece hiç olmayacak da diyemeyiz ama arada 
(72 puan) tarafından
Aynen bende dedim piknik yada düğün olur olabilir dedim ne olursa olsun diyo bende Vala herkese kuyruk olunmaz dedim rengi gitti şey deme mi bekledi sanırım evt yengecim her yere tabi ki de gelin sizsiz olmaz dememi bekledi sanırım
tarafından
Aman sen takma onları cevabını vermişsin zaten konuşsun dursun götürmeyin bir yere :)
(72 puan) tarafından
Aldı aynen bakalım nolcak
(956 puan) tarafından
Görümcen kaç yaşında merak ettim canım :)
Allah akıl fikir versin
-Reklam-
0 oy
(126 puan) tarafından
Ne tuhaf insanlar var 
(72 puan) tarafından
Sorma bacım
(126 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin başka denecek bişey yok
0 oy
(815 puan) tarafından
Şayet babası öldüyse ve evde onlara sahip çıkacak başka yetişkin erkek yoksa dini açıdan eşinin sorumluluğunda oldukları bi gerçek. Ama gel gör ki temel ihtiyaçlarını gidermek zorunda, keyfi ihtiyaçları bu zorunluluğa tabii midir bilemiyorum 
(72 puan) tarafından
Annesi babası yaşıyo suan köye gittiler  görümcem eşinden boşanmiş bi kızı var pazarına gıdasına kadar alırız cebine harçlık koyar eşim başka ne bekledi bilmiyorum bende 4 çocuk annesiyim eşimde öyle gezmeye tatile götüren bi insan degil bide bunlarla uğraşıyorum
(815 puan) tarafından
Baba hayatta olduğu sürece babanın sorumluluğundadır, baba hayattayken anca bakacak imkanı olmayacak ki abinin sorumluluğuna geçsin.
(72 puan) tarafından
Sömürmekten Baska bir şey düşündükleri yok babaları var karısı ile tatil de
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Yatağımıza da girecek misin peki diye sorsaydın ya.

Abiyse nolmuş yani?
(72 puan) tarafından
Bi dahakine derim
0 oy
(2,190 puan) tarafından
İyi ki susmamış cevabını vermişsin 
0 oy
(845 puan) tarafından
Sen haklısın canım 
0 oy
(15,647 puan) tarafından
İnşallah evlenince onun görümceside öyle düşünür de her yere ördek ailesi gibi hep beraber giderler 
0 oy
(604 puan) tarafından
Ona bu konuşma cüretini veren kesinlikle eşindir canım. Artık ne kadar yüz verdiyse seninle bu denli konuşma fırsatını bulabiliyor. Bırak böylelerine bu kadar uzunca açıklama yapmana bile gerek yok ki oturduğu yerden çatlasın 
0 oy
(14,493 puan) tarafından

Abisinin evine ayda yılda bir misafirliğe gidince hadi yeğenime ben bakarım kadını çıkar biraz ikiniz takılın çocuksuz diye zorlayan ben :)

Biraz anlayışlı olmak lazım ya gerçekten..

Ne işin var yani abinle yengenin yanında habire.

İnsana özel alan bırakmayıp sonra bide böyle gck gck kimse karışamaz falan diye konuşulması insanı çileden çıkarıyor..

(72 puan) tarafından
Ne gzl kalbin var
(14,493 puan) tarafından
Kendime iyi geleceğini düşündüğüm herşeyi karsimdakine sunmayı severim valla beni kimde oyle düşünmedi demedi kimse hadi başbaşa vakit geçirin..
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Kaç yaşında bunu diyen?
(72 puan) tarafından
32 yaşında görümcem bende 27 yaşındayım
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Güzel cevaplar vermişsiniz. Bence mesaj iletildi :) 
(72 puan) tarafından
Umarım

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 936 göst.
18 Haziran 2023 Aile kategorisinde Brf.... (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde M.K. (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 330 göst.
16 Temmuz 2024 Aile kategorisinde sebnem77 (1,121 puan) tarafından soruldu