0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Şuanda hasta edeyim gebeyim. Kanamam var az da olsa. Hiç hoş şeyler kalbime doğmuyor. Gören varmı acaba

5 Cevaplar

+1 oy
(5,218 puan) tarafından
Peygamber efendimiz sav rüya ile amel olmaz buyurmuştur. Hem kötü rüyaları anlatıp cagirmayin. Allah hayırlara vesile kılsın. Bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.
-Reklam-
0 oy
(17,266 puan) tarafından
Bence öylesine alelade bir rüya. 
(86 puan) tarafından
Dün gece gördüm bugün düşük tehlikem olduğunu öğrendim. Yorumcuların internet yorumlari da hiç hoş degil
(1,083 puan) tarafından
İnternet yorumlarına bakma canım hemen hemen hepsi kötü şeyler söylüyor,kalbini ferah tut
(17,266 puan) tarafından
İnternet tabirlerini dikkatli okursan aynı rüyaya iyi şeyler söyleyip arkasından su da olabilir diyerek kötü şeyler de soyluyolar.  Ki tutsun. Sen onları dikkate alma. Ben çok baktım. Hiç de çıkmıyor
0 oy
(681 puan) tarafından
Öyle bir rüya bende görmüştüm ama mal mülk artacak diye okumuştum bir yerde ama ben hamile değildim görürken 
(86 puan) tarafından
O rüyayı gordugujuzde kötü bir olay yaşadınız mı. Bizde hep derler çiğ et rüyaları kötüdür diye
(681 puan) tarafından
Yok ben sorun yaşamadım Allah bilir bazen şeytani rüya olur bazen de psikolojik o yüzden çok üstünde durma kendini etkilersin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Psikolojik olarak güzel seyler göremiyorsun şuan kafan karışık ne olacak diye bekliyorsunya. 

Rüyanın anlamı yok yani takılma 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Nasıl yorumlarsan öyle olur canım kötü düşünme her rüya çıkacak diye birşey yok nasıl iyi şeyler gördüğümüz zaman hepsi gerçekleşmiyorsa kötü şeyler görünce de gerçekleşecek diye birşey yok 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 184 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seraps (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ipekreha (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 322 göst.
12 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan annesi (266 puan) tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,899 cevap

35,902 kullanıcı

...