+1 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Ikiz kızlarimi bekliyorum birisinin ismi zümra olacak birinin isminide kayınpederim kanser esime surekli annenin adıni koy adı yasasın diyor esimde seni kirmak istemiyorum ama babama da birsey olursa icimde ukte kalacak diyor bende kayinvalideme kırgınım ama kayinpederim için kabul ettim kayinvalidemin ismi necla ama ikinci isim olarak koyacagiz necla isminin başına güzel anlamlı kafiye uyumlu isim oneriniz varsa alabilirmiyim 

Elif necla

Eflin necla 

Gibi daha farkli ne olabilir 

6 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
Benim kızın adıda Zümra. Bence hem Zümra'ya yakışacak hemde neclaya yakışacak Azra geldi aklıma. Azra Necla güzel olabilir:)
(634 puan) tarafından
Tesekkur ederim azra yeğenimin ismi malesef
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından

Ah zümracım şanslı olacak :)) digeri babaanne ismi hep cocuklardan biri magdur ama Allahtan Necla ismi fena degil 

Zeynep Necla

Ceylin Necla

(634 puan) tarafından
Evet o yuzden ona iki isim dusunuyoruz oneri icin tesekkurler
0 oy
(684 puan) tarafından
Kumsal Necla, efnan Necla,eliz Necla, özgü Necla alin Necla, parla Necla, 
(634 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(68 puan) tarafından
Zümra ya zumra Necla koyup diğer bebeğe de başka iki isim verebilirsiniz en azından diğer bebeğin ismide içinize siner yazık yani onada diğer türlü 
(10,824 puan) tarafından
Kız ne fark ediyor ha ona koymuş ha öbürüne ikisine de yazık
(634 puan) tarafından
Insallah ilerde vicdan azabı cekmem ama soyle dusundum bende zumra bizim istedigimiz bi isim neclanin basina guzel farkli bi isim koyayimki ilerde kizima sorduklarinda en azindan morali bozulmasin kafayi yiycrm daha dogmadan basladi valla:)
0 oy
(2,164 puan) tarafından
İki isimde ünsüz harfle bitip ünsüz harfle başlarsa yakismiyor  onu soyleyim 
0 oy
(957 puan) tarafından
Birine babaanne ismi koyup diğerine koymamak haksızlık değil mi? Büyüdüğü zaman sorarsa neden ben de kardeşim değil diye :(
(634 puan) tarafından
Iste babane ismine koydugumun basina guzel bi isim koyup babane ismini kullanmasini yada kullanmamamsini kendine birakacağim bende bana göre de haksızlık ama suan baska yapabilecegim bi sey yok kayınpederide kirmak istemiyorum kanser hastası öldügü zaman vs esimin icinde ukte kalir biliyorum cunku
(957 puan) tarafından
İkisine de koy? Benim iki kaynım var ikisinin ön ismi de Mehmet :))
(634 puan) tarafından
Soyisim cok uzun ama onuda dusunduk de

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 2,312 göst.
17 Ekim 2020 Aile kategorisinde Buuusraaa (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
0 oy