0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar malum havalar çok sıcak bunalıyorum temizlikde geciktikce gecikiyor bu sefer zor sigdiriyorum yemeği çocuğu isj sizin rutinleriniz nedir

21 Cevaplar

0 oy
(557 puan) tarafından
Sabah çocukları yıkıyorsam yıkıyorum  yoksa değişiyorum komple kızıma  kahvaltı hazırlıyorum o yerken oğluma mama veriyorum sonra onlar uğraşırken evi sil süpür yapıyorum 

Hergun süpürmeye çalışıyorum oğlan yerlerde diye,  toz gece uyumadan  alıyorum gündüz de alıyorum malum camlar açık 

Kızımla birlikte yemek falan yapıyorum ona da uğraş oluyor ütü gibi şeyleri de eşim gelince yapıyorum  

Salınca toplaması zor oluyor gerçekten o yüzden rutin haline getirmeye çalışıyorum kalan işlerimi de gece çocuklar uyurken yapıyorum 
(22 puan) tarafından
Benim es bakmıyor bacım iki dakika bıraksam çocukla çocuktan daha çık zararı oluyor en iyisi bakma diyorum .birikince de ipin ucu kaçıyor hepten zorlasiyor
önce (557 puan) tarafından
Anlıyorum çok zor ama uyanıkken süpürme falan yap uyduğu zaman da diğerlerini yal hepsini bi gün yapmak zor tabi günlere ayır
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 223 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
0 oy
16 cevap 311 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,412 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu

393,730 soru

11,774,436 cevap

35,790 kullanıcı

...