0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar malum havalar çok sıcak bunalıyorum temizlikde geciktikce gecikiyor bu sefer zor sigdiriyorum yemeği çocuğu isj sizin rutinleriniz nedir

21 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kolik bebegim sayesinde yapamıyorum bacım süpürdügüm gün dua ediyorum :) döküntüm yok önemli olan o 

(22 puan) tarafından
Yani kolik bebrkle zor oluyor topluysa sıkıntı yok bence canım
-Reklam-
+1 oy
(19,270 puan) tarafından
Sabah kalk bi şekersiz Türk kahvesi iç hooop enerji mesela ben bi gün wc banyo yıkıyorum bi gün ütü çamaşır bi gün sil süpür yani yoksa aşırı yorucu oluyo
(22 puan) tarafından
Normalde temizliği seven biriyim ama sıcaktan yapaiyirum bi de hepsini bi seferde bitirmek istediğim için gözümde büyüyor
(19,270 puan) tarafından
Benim dediğim gibi dene yorulmazsın kafan rahat olur geçen komple yaptım bende zorlandım
0 oy
(144 puan) tarafından
robot supurgem.var allah icat edenden bin razi olsun koltuklari sil ortaligi kaldir topla wc banyo surt balkon yika otur atayi emzir o ara evi supurmus oluyor zaten bitti 
(22 puan) tarafından
Bivtwne de bana lazım o robot supurgeden:))))
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Dün mutfak dolaplarını sildim 

Bugün banyoları yıkadım evi supurdum sildim çocukları yıkadım perdeleri yikacam dinlenin ve kapıları silecek 
(22 puan) tarafından
Maşaĺlah canım eline saglik
(1,567 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(16,632 puan) tarafından
3 coxukla zar zor yapıyorum üstüne bir de sıcak olunca kalkasim gelmiyor. Şimdi halı minder oyuncak yerden ne varsa her şeyi kaldırdım yarın sabah jahvaltidan hemen sonra süpürüp silecem sonra serecem tekrar. Eşim evde yarın artık 1 saatliğine bebeğe o bakar 
(22 puan) tarafından
Çocukla zor oluyor canım ne güzel esjn bakarsa yaparsın kolay gelsin. Simdiden
0 oy
(14,694 puan) tarafından
Ortalığı ben topluyorum robot süpürüyor günlük paspas ihtiyacımı sprey mop ile yapıyorum yemeğimi de genelde iki günlük yapıyorum 
(22 puan) tarafından
Robot süpürge büyük rahatlık galiba çevremde kullanan var gayet memnunlar
(144 puan) tarafından
benim bir gunumu burda ifsa etmeye utanmiyor musunuz :D ayni ben bu
(14,694 puan) tarafından
İyiymiş :) tembelim ben valla
(144 puan) tarafından
annecim evet robot coook buyuk rahatlik hele ki bebekli ev icin ben kirkim cikmamisti daha aldigimda cunku artik isin icinden cikamicaktim iyi oldu iyi ki almisim
(14,694 puan) tarafından
Kesinlikle çok büyük rahatlık ben eşime alalım alalım dedim oğlum küçüktü o ara çalışıyordumda haftada bir zor süpürge açıyordum. İyi değilse diye ikna olmadı ertesi yaz ikna edip aldım şimdi eşim diyor kendimizi boşuna perişan etmişiz :)
0 oy
(1,346 puan) tarafından

Sabah erkenden işlerimi yapmaya çalışıyorum erken kalkar yol alır misali. Her gün temizlik yaptı mı çok yorulmuyor. hemde düzen olmuş oluyor.

Öğleden sonra iş yürümüyor ya.
Çocuklar bazen izin vermiyor çok zor oluyor o günler.
(22 puan) tarafından
İşte erken yapmak gerekiyor da kahvaltıdan sonra kolum kalkmıyor öğleye doğru da sıcak oluyor iyicene hepten kaliyor:(
(1,346 puan) tarafından
İşte öğleden sonra iş olmuyor canım:-]
Sabahın nuru bereketi başka
0 oy
(7,438 puan) tarafından
Bir günde bir ton iş yapacak kapasitedeyim ama koç gelince ne olur bilmem şimdi oğlanı uyutunca bende dinleniyom ama koca olunca onuda oyala et
(40 puan) tarafından
Belli mi acaba geleceği tarih? Rabbim tez zamanda sizi kavuştursun inşallah
0 oy
(225 puan) tarafından
En iyisi sabah yapmaya alışmak gün doğdukça sıcak artıyor ben de öğleden sonra yemeği zor yapıyorum sıcaktan. 
(22 puan) tarafından
Aynen sıcaktan zaten hep bu halsizlik
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Valla sana bisey diyim mi gunluk derleyip topluyorum haftada 2 kere supurup siliyorum cunku bayramdan beri derin temizlik yapmadim firsat olmadi daha dogrusu tam yapcaktim yatak dosek hastalandik iyice kendimi toplamadam inan eve supurge tutasim gelmiyo suan camlarim les gibi gerci yagmur yagiyo 2 gundur mutfak dolaprim ic dis batti bende dedim zaten son sicaklar bunlar 15 20 gune soguklaf baslar diye dusunuyorum 1 hafta 10 gun bi toparlanayim iyice dinleneyim bi derin temizlik yaparim kisliklari cikaririm falan diye dusundum sabah kalkarim aksamdan toplamis olurum zaten hemen yemege girisirim aksam yemegi erken pisiriyorum ben gun icinde de yiyoruz cunku sonra cocuk oyuncak dokmus oluyo yatak odam daginik kaliyo çamaşır bulasik biseyler oluyo onlari toplayip cocukla oglen uykusuna yatiyorum aksam uzeri yemek yiyoruz cay cocuk derken wv bi daha batiyo bi daha topluyorum kapanis gunler boyle geciyo cok batarsa bi temizlik yapiyorum 
(8,683 puan) tarafından
Aynen bacim bi de 2 gundur yagmur ysgiyo cam kapi silmeden temizlik mi olur aman kim gelip goruyo zatrn
(22 puan) tarafından
Aynen kiz. Kim görüyor ki kim cami açıp bakacak valla  benim de senin gibi olmuş arada salmak gerek  bos ver:))))))
(8,683 puan) tarafından
Aynen valla dunyayi biz mi donduruyoruz aman birak bak kendi de donuyo
(22 puan) tarafından
He Vala ev kirli olsada temiz olsa da yemek yiyip içip uyuyoruz sanki 9 yıldır temizledim de altin takmadikar valla
(8,683 puan) tarafından
Aynen valla bi kuru eline saglik dedilerse sukrediyoruz ki onu da goremeyen ne kadinlar var
0 oy
(1,255 puan) tarafından

6 aylık bebem var karnını doyurup önce onla biraz oynayıp sonra zıp zıp anne kucagına koyuyorum müzigimi açıp süpürmeye başliyorum oda beni izliyor bir yandan onla cilveleşip bir yandan temizlik yapıyorum temizlediğim odaya onuda yanımda götürüyorum :D

(1,255 puan) tarafından
Aynen valla hem bebeğin gönlü olsun hemde biz işimizi yapalım diye çeşitli yollar deniyoruz :)))
(22 puan) tarafından
Dünyanın en güçlü insanlari bence annlerdir :)
(1,255 puan) tarafından
Dünyanın en güçlü insanları kadınlar olarak bizleriz bence :)
(22 puan) tarafından
Aynr❤️❤️❤️❤️❤️
(1,255 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(2,956 puan) tarafından
Yarım yarım yapıyorum bugün sildim süpürdüm tuvaletleri yıkadım biraz da ütü yaptım yarın dolapları silerim çocukları da gezdiriyorum bir yandan yemek de saymıyorum yani her gün taze yemek yaparım :)
(22 puan) tarafından
Bende gunluk yemek yaparım ama işte ya hepsini yapmak istiyorum ya sa kalsın diyorum o yüzden yapamıyorum
0 oy
(4,900 puan) tarafından
Sabah 8 gibi kalkıyorum kızım uyurken 1 kahve içip heryeri toparlıyorum kapının ön kısmını yıkıyorum çiçeklerimi suluyorum banyoyu yıkıyorum sonra ne yedirceksem onu yapıyorum kızım kalkıyor o kahvaltı ederken süpür sil toz al onları yapıyorum çoğu zaman yemeğide ocağa atıyorum en sonda bulaşıkları yıkıyorum işim kalmıyor 
(22 puan) tarafından
Maşallah canım  bizde tık yok valla
(4,900 puan) tarafından
Çocuğun küçükse ondan olabilir benimki büyüdü çok şükür bide şuan 1+1 de kalıyoruz işim hızlı bitiyor
(22 puan) tarafından
3 cocuk ama pespese oldu hepsi evim büyük biraz çok uzun sürüyor senki 1+1 zamanın sana kalıyor ne güzel cocugunka vakit geçirebilirsin
(4,900 puan) tarafından
Maşallah benim tek kızım var 4 yaşında elim hızlıdır 3+1 dede öğlene kadar biterdi işim ama konteynerde çok daha hızlı oluyor tabi ama çok hızlı dağılıyor malesef kötü yanı bu
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Ben haftada 1 gün genel temizlik yaparım. Oda zaten en çok 3 saatte bitiyor işim. 2 güne birde şarjlı ile süpürüp, toz aliyorum. Banyoyu da haftada 1 yikarim ama hergün ilaç yaparım yerleri ıslak havlu ile siliyorum. Genelde kızla ilgileniyorum. İşlerimi haftada 1 güne biriktiriyorum. O gün eşimin annesi geliyor kızla ilgileniyor ya da onu evine götürüyor bende bitiriyorum her işi. Yemek 2 günlük yapiyorum. Ütüyü haftada 1 yaparim. Çamaşır genelde hergün makina çikiyor. 
önce (22 puan) tarafından
Maşallah canım sen düzenini oturmussun ne güzel
önce (2,744 puan) tarafından
Çok şükür kız 3 yaşında artik oturdu tabi düzen
0 oy
(347 puan) tarafından
Bugünü ornek vereym kuzum eşim dün izinliydi o yüzden erken kaldrdm erken dediysem 10 u geçiyordu.kahvaltiyi oncefen hazrladim.heb beraber kahvaltı yi yaptık ortalığı toparladım.esimde çocukları aşağı indirdi önce evi supurdum sonra sildim toz aldım tuvaleti yıkadım banyonun lavabosunu yıkadım eşim geldi çocukları banyoya soktu bende giydirdim sonra eşim duş aldı balkonu o yıkarken bende gittim banyomu yaptm.biraz oturduk sohbet muhabbet falan saat 4 e geliyordu biraz uyuduk 6 gibi uyanıp yemeğe giriştim 7 gibi yedik 8 e doğru meyve Faslı yaptık o ise gitti bizde çocuklarla evdeyiz 3 günde bir temizlik yapıyorum.bide aldığımızı aynı yerine katiyorz ev fazla dağınık olmuyor çocuklar in eline de sofra kurmadan birşeyler vermiuorz 3 gün sonunda bile şükür çok kirlenmiyo ev

Ama bizim içimize sinmedigi için temizliyorm.30 haftalık da gebeyim :-)
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ne güzel ilgileniyorsun hemde işlerini aksatmiyorsunn. Maşaĺlah
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Sabah 6 da kalktığımız için serin oluyor camları da açıyorum o arada hemen işlerimi bitiriyorum
Ay ne güzel ben çocukları bekliyorum kalkıp kahvaltı derken 10 oluyor sonra da sıcak basıyor ve hepten kolum kalkmıyor
0 oy
(651 puan) tarafından

Aha beyle canim:)) kizim yatti 11 aylik diger 3 u de tv ye bakiyor bende dedim ustten bi mutfagi alayim yarinda hali yikayacam o yuzden haliyi almadan daldim temizlige:))

image

Kolay gelsin sana canım. Geçeni bu saati maşaĺlah
önce (651 puan) tarafından
Saol bacim yapsam ne olacak simdi git sanki hic toplanmamis
0 oy
(5,042 puan) tarafından
Bacım vallahi ben sabah kahvaltı ediyorum çocuklarla biri 5 diğeri 15 aylık sabah 8 de ayaktalar onlar oyun oynarken etrafı topluyorum bulaşıkları yerleştiriyorum makineyi açıyorum çamaşırları geceden yıkatıyorum sabah asıyorum hemen ufaklığı 10 buçuk 11 gibi uyutuyorum elektirik süpürgesine girişiyorum yerleri silip toz alıyorum hem evde şer inliyor :D tabi o sıradan benden musluk gibi ter akıyor iki numaram uyanmadan duşa giriyorum temizlik günlerim var haftanın 2 günü pazartesi ve pazar mutlaka yaparım :D ter mer hava sıcakl demeden
Sicak olmasa ben de yaparım ama çok sıcak kiz olmuyor benim kolum kalkmıyor bacim
0 oy
(651 puan) tarafından
İnan aglıyorum yapamıyprum dıye 
Al benden de o kadar
önce (651 puan) tarafından
Ne olcak halımız bugün bıraz temızlık yapam dedım allahım sular üstümde döküldü kolum kalkmadı ne zaman doğuracam ben
0 oy
(12,190 puan) tarafından
Öğlene kadar işliyorum bebeyi uyutup oturuyorum ben delirceme ev delirsin her gün aynı şeyler insanı delirtiyor evin kölesi olmayı bıraktım göçerse göçsün
Nankör bu ev işi nankor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 223 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
0 oy
16 cevap 311 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,412 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu

393,734 soru

11,774,415 cevap

35,790 kullanıcı

...