+1 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (452 puan) tarafından
Kızlar kızım 4 yaşında hala bnmle uyuyor ona oda almak istiyoruz ama durumumuz yok bir sürü borç var kızım başka evlere gidince ordaki çocukların odalaruna çok hevesleniyor eve gelince keşke benimde odam olsa benim niye odam yokki diyor babasida bende çok üzülüyoruz benimde kenarda birikmiş birkaç altınım var işte toplasan 40 bin anca eder bunları bozdurup kızıma almak istiyorum sizce böyle yapsam olur mu siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız yani kızımın mutluluğu herşeyden daha önemli bizim için..

31 Cevaplar

+2 oy
(1,419 puan) tarafından
Ben olsam alırdım ya . Hiçbir şey çocuğun mutluluğundan önemli değil.  Hem de ihtiyaç sonuçta 
(452 puan) tarafından
Valla başkalarını görünce yavrumunda içi gidiyor onu öyle görünce bizde çok üzülüyoruz elimizde olanla bari bisyler yapalım dedik ama kararsız kaldık işte
-Reklam-
+1 oy
(2,098 puan) tarafından
Ben alırdım, kızımın doğumunda bilezik satmış biriyim
(452 puan) tarafından
Bende alacam galiba kızım mutlu olsun yeterki
+1 oy
(207 puan) tarafından
Durumunuz yoksa oda bir ihtiyaç değil, kötü günler olur hastalık vs saklamanı tavsiye ederim.
(424 puan) tarafından
Her çocuk hasta olup hastaneye düşmüyor fazla mı kurgusalsın acaba ?  sağlıklı bir çocukluk geçirecek ama hayalleri içinde kalacak belki   varsayımlar üzerine yaşamamak gerekli bu benim düşüncem
(207 puan) tarafından
Varsayımmi? Sadece gülüyorum.
(424 puan) tarafından
Gerçek mi ? Ay amaaaan neyse bosverin   işimiz yok gibi laf yetiştiriyoruz:)))
(207 puan) tarafından
Ayy doğru diyorsun vallahi , ev ortada ,silip toplamam lazım:)) burda laf yetiştiriyoruz kolay gelsin.
(424 puan) tarafından
Teşekkür ederim, size de :)
+1 oy
(795 puan) tarafından
Er yada geç alınacak zaten, ama alırken hani tamamen çocuk odası gibi değil daha ilerleyen yaşlarda da kullanabileceği boyutlarda almanızı tavsiye ederim sadece. 
(452 puan) tarafından
Bende zaten böyle çocuk odası gibi değilde daha çok genç odası gibi olanlardan almak istiyorum eğer Allah nasip ederde alırsam...
+1 oy
(17,583 puan) tarafından
Ben bozdururdum. İkinci el çok güzel temiz biseyler bile bulursun belki. Tamamını bozdurma gerek kalmaz 
(452 puan) tarafından
İkinci elde olabilir zaten temiz kullanışlı olsun yeterli
(17,583 puan) tarafından
Aynen araştır önce acelen yok nasılsa
+1 oy
(1,703 puan) tarafından
Bır dolap bır baza alsan olur zaten canım 40 bin çok zaten hepsini bozdurma önce fiyat bilgisi alırsın ona göre bozdurursun bende kırık kunyelerım vardı ama Allah'a şükür yokluktan değildi sürekli kırılıyordu bozdurup baza almıştım 2 sene olmuştur ıyıkıde almışım şimdi fiyatlar uçmuş durumda 
(452 puan) tarafından
Hepsini bozdurmam zaten dediğiniz gibi sorup fiyat alıp ona göre bozdururum teşekkür ederim cevabiniz için
(1,703 puan) tarafından
Rica ederim canım
+1 oy
(1,703 puan) tarafından

Bak canım ben böyle almıştım bambiden toptancıdan uygun fiyata Bursa'dan almıştım sakaryaya, getirdik

image

(452 puan) tarafından
Guzlmis gerçekten bende böyle birsy istiyorum zaten uzun süreli kullanacağı bisy olsun
(1,703 puan) tarafından
En güzeli kızın için olsun canım alınca post aç canım ☺
(452 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah Rabbim nasip ederde alırız inşallah
(1,703 puan) tarafından
İnşaAllah canım alırsınız❤
+1 oy
(938 puan) tarafından
Düşünmem hemen alırdım..o altın yerine gelir ama o çocuğun hayalleri bir daha öyle.olmaz.oncelik hep çocuklarımızın..onun yüzündeki.mutlulugu goruncede her kusuruna deger
+1 oy
(6,279 puan) tarafından
Ben  2 sene önce  oğluma adanadan baza getirttim Adana'dan 2500 yatak baza başlık ben nigdedeyim mesela öyle uygun bı baza bulup trendyoldan dolap çalışma masası sifonyer falan alıp kombinleyebilirsin daha uyguna gelir 
(916 puan) tarafından
Ben daha 3 ay önce neredeyse sıfır bazami 3 bine sattım başlığıyla beraber. Bazen benim gibi elden çıkarmak için letgoya koyanlar olabilir
(6,279 puan) tarafından
Benim getirttigim 0 dı çok böyle satan
(916 puan) tarafından
Anladım canım
+1 oy
(238 puan) tarafından
Ben alırdım canım kızımın öyle içi kala kala kimsenin odasına özenmesine içim el vermezdi kızım mutlu olsun yeter 
+1 oy
(2,553 puan) tarafından
Birikmiş paralar bugünler için var canım nakit almadan da taksitle falan alın yani yaşı da gelmiş geçiyor.
+1 oy
(14,493 puan) tarafından
Alirdim net yani.

Hele bide keşke benimde olsaydı falan dcek.. 

Altın falan görmez gözüm 
(452 puan) tarafından
Aynen cnm işte öyle diyince insan çok üzülüyor hicbisy görmüyor gözü gerçekten
(14,493 puan) tarafından
Ver valla
0 oy
tarafından
Hepsini bozdurup o kadar para harcamaya gerek yok. Letgodab falan ikinci el çok uygun ve güzel odalar var.
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Bn gebe kaldım o zmn çalışıyordum yani 3 yıl önce 8 ay boyunca birikimi çeyrek yaptım çocuklarıma oda yapcam diye  şuan kızım 3 yaşında ve Allah'ın izniyle bnde kışa yakın oda yapcam  inşallah herşey onlar için cnm
0 oy
tarafından
Sıfır olmasa temiz ikinci ellere de bakın 
0 oy
(1,830 puan) tarafından
2.el bulup da alabilirsin daha geçenler de komşun çocuk odası aldı letgodan 11 bin TLye hiç kullanmamışlar yeni model hemde illa 0 almanıza gerek yok madem borcunuz var k
0 oy
(15,394 puan) tarafından
Ben alırdım ama açıkçası garanti bir iş bir güvence yoksa bir kısmını bozup yatağını vs almak sonra parça parça tamamlamak daha mantıklı geliyor maaştan artırım olmuyorsa Allah korusun acil bir durumda güvence olur 
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Takıntın yok yorumdan anladığım kadarıyla ikinci el bakarsan altının hepsini bozdurmazsın bile. Daha yeni 850ye baza aldık 1300 gibi de yatağını sıfır aldık. Ben sıcak bakmıyordum ama baza temiz yeniydi gerçekten 
0 oy
(65 puan) tarafından
Bncede al hem kızınız üzülüyor hemde onun olmamasina siz Ergül de guzel beyaz takimlar var 27 28 e hemde 8 9 taksit yapıyorlar istersen oralardanda3bak
0 oy
(3,811 puan) tarafından
Al tabiki madem paran var. Yeter o para . 1 yatak 1 dolap hali perde neolacak ki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 475 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (843 puan) tarafından soruldu

398,138 soru

11,906,647 cevap

36,034 kullanıcı

...