0 oy
507 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,146 puan) tarafından

Kızlar birsey sorucam 21 haftalik olduk şükür ler olsun. Benim oglusum hiç durmuyor sürekli harekeket halinde hemde sürekli hareketli .. Bu şekilde olması  normal mi  uyumuyor mu hiç :D  çok hiperaktif olucak galiba merak ettim 

12 Cevaplar

+2 oy
(2,849 puan) tarafından
Valla canım benimki de öle masallah hareketli 
(1,146 puan) tarafından
Masallah ne güzel deme ya =)
(2,849 puan) tarafından
Aynen öyle canim :)
-Reklam-
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Masallah de cnm benim oğlumda bi gün çok hareketliyse ertesi gün daha sakin ve yavaş belli olmuyor pek :) 
(1,146 puan) tarafından
Hareket ettirmek için ne yapıyorsun canım. aman Hareket etsinlerde bide gelseler Allah ın izniyle böyle issirsam  baldirlarini  =D  çok seviyorum  bebeklerin baldirlarini =D birde ağızlari çok güzel kokuyor
(1,114 puan) tarafından
Bende gelse de tekme atan ayaklarını ısırcam diyorum :)) çikolata yiyorum yada uzaninca dil döküyorum :)
(1,146 puan) tarafından
Eşim gelmiş karnimi öpuyor konuşuyor eşime çok tepki veriyor eşim hissettim vallahi tekme attı diyor çocuk gibi sevniyor =D  ne güldüm kiyamam
(1,114 puan) tarafından
Benim eşimde öyle aramayan eşim gün içinde arar oldu oğlum napiyo iyi mi diye akşam eve gelince ilk işi karnımı öpmek sevmek çok güzel şeyler rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(1,146 puan) tarafından
Amin inşaallah canım aile olmak kutsal bir şey eve neşe bereket huzur geliyor.  Tabi dogunca basimizda çene calanlar olmadığı sürece =D
+1 oy
tarafından
Canım masallah etsin etsin iyi olur :) ben 39+1 oldum cok azaldi hareketleri yaa sanirim dogum yaklasti ondan bende hareketsiz diye yakiniyorum
tarafından
Ayy ne kadar güzel bi duygu dimi ama :)) amin insaallah canım benim allah hepimize kucagimizA almayi nasip etsin ❤
(1,146 puan) tarafından
Amin amin insaallah ilk hamileligim birde benim
tarafından
Benimde oylee ilk korku var biraz ondan
(1,146 puan) tarafından
Nasıl doğrucam bilmiyorum artık Korkudan Sezeryan yaparım herhalde =D
tarafından
Yok kiz yinede once normali bi dene :D tabi bebis ve senin icin en sagliklisi neyse o olsun en onemlisii ❤
+1 oy
(446 puan) tarafından
Benim kizimada doktor çok hareketli bı bebek demişti şimdi iki yaşında hala çok hareketli
(1,146 puan) tarafından
Valla bilemedim bende yatamadim hiç çünkü kaç gündür 3 4 gibi anca yatıyorum
+1 oy
(145 puan) tarafından
Hiperaktivite ciddi bir rahatsızlıktır, onun yerine hareketli derseniz daha yerinde olur:)  Hareketli olması sağlıklı olduğunu gösterir, ne mutlu size:)
(1,146 puan) tarafından
Neyse işte ondan yani anlamissinizdir =)
(145 puan) tarafından
Anladım , herkes anladı. Ama onların içinde olunca terimlere karşı hassas oluyor insan hoş görün:)
(1,146 puan) tarafından
Sorun yok canım herkesin ifade ve anlayış şekli farklı saygi duymak gerekiyor =)
0 oy
(397 puan) tarafından
Benmkide oyleydi cnm karnimi deleckti sanki smdi dogdu ayni duzen devam masallah nasl harektli gece hep uyankti karnmda smdide hep gece uyank :)
(1,146 puan) tarafından
Aboww  bende uyumucam  demekki kuzum hiç anlaşılan o galiba =/
(397 puan) tarafından
Vala aynen oyle karninda neyse cikancada aynisi
0 oy
(1,350 puan) tarafından
38 haftaligim karnimo yirtacak kadar hareketli ah ahhhh nasil gucluuu :))) cok normal uyurkende hareketli bizim sipalar :))
0 oy
(107 puan) tarafından
Bir muddet sonra yeri daralinca bukadar rahat oynayamicak birak rahat rahat oynasin keyfini cikarsin
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Uyur canım :D  mesela temizlik yapıyorum ses seda kesiliyor . Dışarı çıkıyorum yürüyorum tık yok :D yarım saat sonra benim  canım sıkılıyor vurmaya başlıyorum karnıma :D :D  
0 oy
(249 puan) tarafından

Benim oğlumda aynı 23 haftalık hiç durmuyo basıyo tekmeyi maşallahları var :D

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Benim bebikimde aynısı sanırım halası:)) dobusumun altında pit pit diyor birisi ❤ hala karamsardayim acaba bagirsaklarim mi diye :( 18+3 
0 oy
tarafından

bizde yarin 21 haftalik olucazz benimkide ayni sabah vurmasiyla uyandimmm :) milletin bebesi cikolata tatli yiyince vurur.benimki karnim acikinca vuruo :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 648 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zehraninanasi (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
10 cevap 197 göst.
0 oy
3 cevap 193 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu

381,125 soru