+1 oy
670 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,175 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anneller o kaybolan  kızın cesedi su  kanalında bulmuşlar    artik  ne kadar doğru orası bilinmiyor  

15 Cevaplar

+2 oy
(152 puan) tarafından
Bn baktım hala bulunamadı diyordu kan lekesi varmış ama bnce birileri yaptı çünkü babais dedi benim kızım çok akıllı bı kızdı komşuya gitmez nehire gitmezdi dedi
(4,175 puan) tarafından
şuan gizleniyormus  cnm bir kaç yerde karşıma cıktı  yarın aciklanir
(2,553 puan) tarafından
İyide annesi açıklama yaptı narin demiş ben kuran kursu çıkışı amcamlara gidecem demiş kuzenlerimi özledim onlarla oynarım demiş .arkadaşlarından ayrılıp başka yola dönmüş dağlık yere kayalarda kan lekesi bulundu ona mı ait başkasına mı ait bakicaklardi
(1,307 puan) tarafından
Yalan haber. Abisi tiktokta paylaşıyor hep
(4,175 puan) tarafından
sanmam yalan olsun kokusu yakında çıkar  akraba filandır köyde hep akrabalar çıkıyor
-Reklam-
+1 oy
(4,428 puan) tarafından
Gerçekmi acaba.  Çok üzüldüm 
(4,175 puan) tarafından
tik  toktada  okudum bir kaç kişide demiş yarın açıklanır   şuan gizleniyormuş  cnm
(4,428 puan) tarafından
İnşallah sagsaglim bulunur.  Yalan olabilir
(4,175 puan) tarafından
inşallah cnm
+1 oy
(10,836 puan) tarafından
Umudum kalmamıştı zaten o bir melek oldu ama yapanın Allah bin belasını versin şeref yoksunları Allah bin katını çektirsin
(1,941 puan) tarafından
Mesela o günden itibaren köye girip çıkan tüm araçları kontrol etmeleri lazımdı en ince detayına kadar
(4,175 puan) tarafından
haber-i  şuan gizliyorlarmış cnm zaten  o kan tahliline bakıp haberi paylasirlar
(214 puan) tarafından
kan kıza ait çıkmadı
(2,914 puan) tarafından
Duman olup uçtu mu kesin birileri kaçırdı kızı zaten geneld ekucuk yerlerde tanıdık yada akraba oluyor böyle şeylerin arkasında yine manyak fikir zihniyeti bozuk biridir.
 inşallah bulunur ama zor gibi. Az önce bulunmadı dedi haberde
(214 puan) tarafından
bence anne babayı iyi konusturmaları lazım kızın camiden eve giderken görüntüsü var dönüş yok oralarda bir yerde bu çocuk.Baba çok sakin sadece devlete övgü, hürmet anası desen sadece ıı yapıyor ya bi konuşun anlatın o kız amca kızları için gidiyor neden vazgeçiyor amcada didem arslana katilip aksam gorduk diyor
+1 oy
(1,941 puan) tarafından
Tiktokda gördüysen yalan haber birileri prim için 2 gündür kıza öldü diye video paylaşıp duruyor
(618 puan) tarafından
İnşallah öyledir yaaa
(4,175 puan) tarafından
instegaram da karşıma cıktı haber  az önce  cnm gizleniyormus  şüphe  duyuluyormuş  akrablarindan
(1,941 puan) tarafından
Oda yalandır gizlenen şeyi orada paylaşsalar o adamı devlet ne yapar biliyor musunuz şuan onları şikayet etseniz siber suçtan içeri alırlar hep
+1 oy
(4,538 puan) tarafından

Offf ciğerim parçalandı o kız için yaa kaç gündür aklımdan çıkmadı Allahim korusun yavrularimizi :(

(4,175 puan) tarafından
Vallah şans eseri yaşıyoruz
+1 oy
tarafından
Kayalıklarda kan lekesi bulmuşlardı. Belkide doğrudur.
(4,175 puan) tarafından
kiza ait bence cunku kac yerde haberini okudum suan gizli tutuluyormus
tarafından
Üzülerek de olsa 5 gün olmuştu umudum kalmamıştı. Rabbim ailesine sabır versin çok zor evlat ile sınanmak:(
(4,175 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evlatla sinamasin
+1 oy
(712 puan) tarafından
Dün inst da gormustum ama yalandir diyorum inanmak istemiyorum rabbim beni neyle sinarsa sinasin ama evlatlarimla sinamasin ne beni be baska bi anne babayi cok aci cokkkk 
(4,175 puan) tarafından
hemde nasıl  cnnm  şuan şüpheli   akrabaymis
0 oy
(214 puan) tarafından
geçen günde öyle bir haber çıktı valilik yalanladı 
(4,175 puan) tarafından
haber gizleniyormus  cnm şuan
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Ne olur yanlış haber olsun :(
(4,175 puan) tarafından
inşallah ama haber gizleniyormus
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Her biri ayrı bişey diyor sonuç olarak sağ değil sanırım çok üzücü...
(4,175 puan) tarafından
bende öyle düşünüyorum
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Of içim titriyor ya :( 
(4,175 puan) tarafından
vallah zor
0 oy
(7,625 puan) tarafından
 Sâdece   taşlar da kan bulunduğu söylendi babası haberde hiç bir ip ucu yok dedi
(4,175 puan) tarafından
haber gizleniyormus  cnm
0 oy
(207 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Müge anlı da böyle bir olay vardı. Bir kız çocuğu kayıptı, çocuğu amcası ile yengesi kaçırıp,bir ağıla saklamış. Amaç babasıyla kavga eden amca abisene ders vermek istemiş. Adamlarda muge anlıya çıkınca kapsamlı bir araştırma başlayıp, herkes takip altında olunca, amca ve yenge günlerce kıza gidip yemek su verememsiler ve açlıktan ölmüş. Sonra sandığa koyup saklamışlar. Mügeye çıktığıklarinda cocuk yaşıyormuş ama korkudan gidip yemek veremedikleri için ölmüştü çocuk urfadaydi galiba,  çok etkilemişti o olay beni. Bunuda aynen öyle olduğunu düşünüyorum. Korkunca kanala attılar çocuğu. 
(4,175 puan) tarafından
inşallah  taciz edip  kendi düştü şüphesi verecek yapan kisi
(207 puan) tarafından
Kesinlikle öyle olacaktır.
0 oy
(16,521 puan) tarafından
Aklıma Leyla geldi benim oda uzun süre bulunamamıştı Rabbım yardim etsin çok zor bir durum 
(4,175 puan) tarafından
amin inşallah cnm
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hayır yalan haber bulunmadı daha
(4,175 puan) tarafından
vallah  o kadar bilmiyorum  cnm   bu zamanda kadar bulunmaması supheli
(1,307 puan) tarafından
Öylede bir mucize olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 336 göst.
12 Ekim 2024 Aile kategorisinde Nuremir (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
+1 oy
9 cevap 228 göst.
13 Eylül 2024 Aile kategorisinde hanimeli (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
28 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebruyaa (450 puan) tarafından soruldu

399,751 soru

11,957,426 cevap

36,123 kullanıcı

...