0 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar büyük kizim çok seviyor sürekli istiyor vermek istemiyorum ama tutturunca da sürekli ağlıyor haftada falan bir  gün veriyorum siz veriyor musunuz yediği zamanda üzülüyorum pis yeme diyorum ama anlamıyor 4 yasinda

69 Cevaplar

0 oy
(1,660 puan) tarafından
Evime bile sokmam o kadar zararlı bir hazır gıdaki en zararlı yiyecekler arasında ilk sıradaymış geçen tv de söylüyordu
-Reklam-
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Dünyanın en tehlikeli yiyeceklerinden biri sakın vermeyin ağlasın zirlasin kendini yirtsin ağlar ağlar unutur bu tür konularsa kesinlikle taviz vermeyin. Yanında yiyecek olana da müsade etmeyin tepki koyun. Hem çok sağlıksız çok tehlikeli hem de yuzde yüz  bağımlılık yapıyor çünkü içinde çin tuzu oluyor 
(26 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(622 puan) tarafından
Vermem yedirmem bende yemem evimize almayız. Kandır bir şekilde içine tadı kotu şeyler at limon sık acı koy tadı değişmiş artık bunların de tiksinsin
(26 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Mikroskopla gösterilen videolar var göster birdaha yemez .çocuğa iyilik değil kötülük yapıyorsun.almassan bir aglsr iki ağlar unutur sonra
(26 puan) tarafından
Saol canm yorumun icin
0 oy
(280 puan) tarafından
Yeğenlerim aşırı fazla yiyor ama oğlum tadını bilmiyor ondan istemiyor kokusu bile midemi bulandırıyor benim çocuklar nasıl yiyor anlamıyorum görüntüsüde bana güzel gelmiyor
(26 puan) tarafından
Aynen canm kötü zaten sağlıksız
0 oy
(18 puan) tarafından
Önüne pişirip koymazsanız yemez. 4 yaşındaki çocuğun bilinçli tüketici olmasını bekleyemezsiniz, tadını beğendiği herhangi bir şeyi yemek ister tabi ki. Ebeveyni olarak sizin böyle pis yiyecekleri evinize sokmamanız ve tattırmamanız lazım. Ağlarsa da ağlasın, sırf ağlıyor diye 4 yaşındaki çocuğun mu sözü geçecek sizin mi?
(26 puan) tarafından
Ne yazikki onun sözü geçiyor bizim evimizde:)
0 oy
(599 puan) tarafından
4 yaşında çocuğa söz geçiremiyor musun anlamadım
(26 puan) tarafından
Evet geciremiyorum iste buda benim acizligim biliyor musun:)
(18 puan) tarafından
İçindeki maddeler direkt kanser yapıyor, çocuğun sağlığı etkileneceğine ağlasın boşverin. Her haneye kötü hastalık girdi bu pis gıdalar yüzünden Allah korusun biz önlemimizi alalım, gerekirse kötü anne olalım ama yedirmeyelim.
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Beraber serin sofrayı yere oturun hamur yoğurun sonra kesin erişte yapın yiyin . Onunda hoşuna gidecektir
(26 puan) tarafından
Saol canm öyle de denicem
0 oy
(255 puan) tarafından
O yaştaki çocuğa vazgeçirmek basit. Siz aklınızı kullanacaksınız. İçine biber atın veya tadını bozacak şeyler koyun zaten daha istemez
(26 puan) tarafından
Ayy çok saol aklımı kullanmak hiç aklıma gelmemişti iyikide hatırlattın:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
21 cevap 258 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 570 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 617 göst.

398,220 soru

11,908,829 cevap

36,039 kullanıcı

...