0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Ben mutfakta salata yaparken çocuğu eşime bıraktım 2 dakka sonra bebek (5 aylık) çığlık atarak ağlamaya başladı hemen koştum noldu dedim çocuk eşimin ağzına elini sokmuş bu da ağzında ki sakızdan fark etmemiş çocuğun parmağını ısırmış ya bana böyle anlattı ben parmaklarına baktım ama bisey anlamadm acaba doktora gitsem mi ya çocuk hala ağlayıp duruyor içim içimi yiyor :(((((((

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğinizi... 

Çok geçmiş olsun :/ ısırdıysa izi olur illaki parmağında aslında o ısırık geçmez hemen.. Hala ağlıyorsa gidin bence. 
(3,540 puan) tarafından
Uzun süren engelin ardından seni buldum kuzum nasılsın
tarafından
Canımın içi engel mi aldın sende :/
İyi olmaya çalışıyorum Lena'm çocuklarım bi iyileşseydiler daha iyi olacağımda hamdolaun bugüne daha iyiler..
Sen nasılsın??? ❤️❤️❤️
tarafından
kiz sem niye engel aldin niye ben.bilmiyorum :)
(3,540 puan) tarafından
Evet kuzum engel aldım Haticenin yüzünden açmak istemiyorum konuyu ama kısaca şöyle özet geçeyim yılbaşı ile ilgili bi post açtı kutlayanlar onları dost edenler onlar gibidir diye bende ingilizce öğretmeniyim yabancı arkadaşlarım var bende mi şimdi gavur sayılıyorum saçma diye yazınca bu ve yandaşları yoruma aktı ve haklı olarak cevap verdim engeli yedim o da ayrı bir saçmalıktı .

Rabbim şafi adıyla tüm yavrularımızın şifacısı olsun kuzum bende nasıl olayım grip oldu benim cimcoz onla uğraşıyorum.  Sen zaten beni hiç takip etme Elam bozuşacaz senle az kaldı :D
tarafından
diyene bak :) bende bugun doktora gittim sormuyosun sonuçları bak sende beni takip etmiyosun :) Gülizar damı engel yedi.
haticeyide seviyorum yorumsuzum ikinizin arasinda olan bisey canim. nen kutlama ve kutlamaya karsi olanlara da karsiyim :) herkesin inanci cevresi yasantisi kendisinedir :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elını agzına soktugunu nası ffarkemez yaa 
0 oy
(481 puan) tarafından
Buz koy biraz parmaklarına. İzin vermez ama yine de koy üstüne. Evde bebe kremi varsa hafif hafif masaj yap susar inşallah ısırık izi yoksa çok ısırmamış demektir
0 oy
(2,011 puan) tarafından
aay kiyamam ya 
0 oy
(640 puan) tarafından
Canım aynısını benim eşimde bebegimi severken içi kaynamış poposundab ısırmış nasil ağlamıştı  :(
(610 puan) tarafından
Öpenlere bile tahammül edemiyorum ısırmak nedir ya ://
0 oy
(10,512 puan) tarafından

Senin ki gene yanlışlıkla benim ki bilerek yüzünü Kac defa ısırdı yavrumun ağla ağla bir hoş oluyordu allahtan doktor opmeyin dedi k.babam kızdı da yapmıyor :'(:)

(610 puan) tarafından
Bilerek mi ısırdı kıyamam ya neden izin verdin :(
(10,512 puan) tarafından
Yanımda yapsa izin verir miyim kız yanında yoktum çok ağladı yavrum
0 oy
tarafından
o nassil bir sakız cignerken kendinden gecmek ya kızarmıştr parmagi
(610 puan) tarafından
Beyefendi televizyon izlerken çocuk bakıyor başıma
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Nasil oldu suan bebegin