0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (167 puan) tarafından
Yumurtlama günü dışında hamile Kalan varmı adetten 3 gün sonra korunmasız iliskide gebelik oluşması mümkünmü bazi kaymaklarda mümkün değil bazı kaynaklarda mümkün deniliyor başına gelen varmı 

3 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
Yüzde yüz mümkün bacım kendimden biliyorum 
(167 puan) tarafından
Peki bir keremi yoksa bir kereden fazlamı korunmasız iliski yaşandı yani demek istediğim o ay korunmasiz iliski bir defami yaşadiniz
(437 puan) tarafından
Sadece bir kere oldu malesef o da tuttu
(167 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim doğum yaptıysanız eğer çocuğunuzla mutlu huzurlu sağlıklı yıllar diliyorum
(437 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,157 puan) tarafından
Oluştu benim reglin hemen sonrası ilk iki gün içinde. Erken döllenme
(167 puan) tarafından
Bir kereden fazlamı yoksa bir kere mi korunmasız iliski yaşandı acaba
(12,157 puan) tarafından
Yo biz deniyorduk ama yumurtlama ile bebeğin haftası hiçbir zaman tutmadı iki Dr da erken döllenme iki yumurtlama oldu muhtemelen senin bu ay dediler
(167 puan) tarafından
Anladim çok teşekkür ederim cevapladiginiz icin doğum yaptıysanız çocuğunuzla mutlu huzurlu sağlıklı yıllar diliyorum
(12,157 puan) tarafından
Sağol canım 15 haftalık henüz inşallah sana da istediğin zamanda sağlıkla nasip olsun :)
(167 puan) tarafından
Sağolun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
0 oy
(4,286 puan) tarafından

Oluşur tabiki . Aklıma direk eski insanlar geliyo  . Pespese 10 cocuk yapan ninelerimiz:)

(167 puan) tarafından
Ya tabiki eskiden daha bilincsizdi insanlar bukadar imkan yoktu fakat demek istediğim şu sadece yumurtlama döneminde bebek oluşuyor bunun öncesi sonrası mümkün mü merak ediyorum
(4,286 puan) tarafından
Mümkündür tabiki . Mesela ben ilk hamileligimde bilmiyordum yumurtlama dönemini falan . Takip etmiyordum öylesine kaldım
(167 puan) tarafından
Bende takip etmiyordum korunmama rağmen gebelik oluştu ilac kullanmaya başladım ilaca ara verili 4 ay oldu sürekli kullanmamak gerekiyormuş doktor ara ver dedi ama adetten üç gün sonra korunmasiz iliski yaşadık bebek olması da bizim icin sorun degil artık kızımız büyüdü ama tam anlamiyla istiyormuyuz eminmiyiz bilmiyoruz konuşmadık akışına bıraktık meraj ediyorum sürprizle karsilasirmiyim diye :)
(4,286 puan) tarafından
Olabilir.  Bazi kadinalr tavşan gibi doğuruyor:))))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 92 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
0 oy
9 cevap 151 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kbem93 (15 puan) tarafından soruldu