+1 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Gerçekten bilmediğim icin soruyorum yani yumurtlama disinda insan hamile kalmazmi mesela benim adetim duzensiz ne zaman adet oldugumu bilmiyorum bazen 2 ay bile kaliyor o iki aylik sürecte ben yumurtlamiyormuyum 

3 Cevaplar

0 oy
(7,635 puan) tarafından
Ben 6 ay adet gormedjm hamile kaldım:)
(9,161 puan) tarafından
yumurtlama olur sonra adet olursun zaten, olağan bir şey bu
(7,635 puan) tarafından
Kizzzz ne alaka adet gormedim ki en son eylülde adet görmüştüm sonra şubat ortasında hamile olduğumu öğrendim hatta o ara artk 6 ay olduğu için kısırlık bölümüne yonlendirmsiti
(9,161 puan) tarafından
canım önce yumurtalıktan yumurta çıkar, yumurtlama gerçekleşir eğer döllenme olursa gebe olursun döllenme olmazsa adet olursun. adetten önce yumurtlama olur bu yüzden eğer doğumdan sonra korunmazsan adet görmeden hamile kalırsın. ÇÜNKÜ YUMURTLAMA ADETTEN ÖNCE OLUR.
(7,635 puan) tarafından
Beynim yandı neysee gozde kızma kizz
(9,161 puan) tarafından
yanmasın :) önce yumurtlama sonra adet. adette döllenmemiş yumurta atılır:)
-Reklam-
0 oy
(3,454 puan) tarafından
Adetim bitti 3 gün sonra hamile kalmışım yumurtlama günü de değildi yani 
(34 puan) tarafından
Bazen ayda 1 den fazla yumurtlama olabiliyor. Belki siz adet bitiminde hemen yumurtlamis olabilirsinz
(3,454 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ben takvim uygulamasini kullanıyorum normalde.hepsi bire bir tutuyor
(34 puan) tarafından
Evt dogrudur ama iste bazen 1 den fazla kere yumurtlama yaşanabiliyormus onuda uygulama bilemez :)
0 oy
(9,161 puan) tarafından
adetten önce yumurtlama olur. yumurtlama 24 saat sürer bu esnada yumurta spermle karşılaşırsa döllenme olur. net günleri bilmiyorsan ovulasyon testi kullan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 284 göst.
0 oy
8 cevap 164 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cansuklns (83 puan) tarafından soruldu

395,444 soru

11,829,217 cevap

35,900 kullanıcı

...