0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (619 puan) tarafından
ne rahatmis kocayla gitmek gelmek. biz her zaman beraber gideriz ama bugun mecburiyetten bebegimle beraber yalniz gittim insallah bir daha boyle bi mecburiyet olmaz 

36 Cevaplar

+1 oy
(3,592 puan) tarafından

Bizde beraber yaparız sürekli:) pazara yalnız giderim ama onun dışında beraber yaparız 

(49,829 puan) tarafından
pazar ince cizgim biri takildi mi pesime zevk alamiyorum pazarda gezmekten☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(4,460 puan) tarafından
En son beraber gittigimizde yeni evliydik ondan sonrasi yok esim kendi yapardi 1.5 yildir pazar bende market onda gecen carsamba aglicak kivama geldim iki yokus cikiyorum bebek arabam sıkıntılı oglum yurumek istemedi cocuk kucagimda bir hal geldim eve karsidaki abla bile halime aciyor artık nasil yapiyorsun kendin diyor esim yogun calisiyor birde ben listeye a yazarim gider b yi alir sinir olurum en iyisi kendim almak
0 oy
(2,416 puan) tarafından
Hep eşimle yaparız gerçekten eşle daha rahat 
0 oy
(853 puan) tarafından

Her yalnız gidişimde bi daha sensiz gitmem diye ararım hemen:D şıpa da onla gidince fena durmuyor yani kızan bir baba da değil ama benim stresim geçiyor heralde durmuyor:)

0 oy
(1,693 puan) tarafından
Biz hep beraber gideriz evlendigimizden beri . 6 yıl oldu hiç yalnız gitmedim. 
0 oy
(4,043 puan) tarafından

Neredeyse tuvalete jile beraber giden biz hiç yanlız çarşı Pazar bilmem :D

0 oy
tarafından
Hep kocamla yaparım daha çok alışveriş yaparım o varken 
0 oy
(734 puan) tarafından
Biz herzaman beraber yaparız. 
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Hiç tek gitmedim eşimde kızar zaten kendine eziyet edersin diye ya o gider ya beraber gideriz
0 oy
tarafından
Bende hep.esimle.yaparim.
0 oy
(816 puan) tarafından
Ben de hep eşimle.tek hayta çıkmam.cok eşimle zevlki oluyor simddie bebişim küçük mecbur hiç tek gidmeyom geçen aşıya mecbur kaldim çok zordu arabası yoktu yuruyerek
0 oy
(5,372 puan) tarafından
Hep kocamla yaparım pazarda markette 
0 oy
(781 puan) tarafından
Evden oturduğumuz yerden beraber veriyoruz siparişi migros Carrefour Trendyol geziyoruz önce market gezer gibi onlineden .neyi nereden alacaksak sipariş edip bekliyoruz 45 dk da geliyor kapıya .3 senedir markete gitmiyoruz .fiyatlarda aynı ayrıca kampanyalar çok oluyor online de .Günlük süt sebze meyve kasap ürünleri hepsi getiriyor eve. Bulunduğumuz mahalle ile de biraz alakalı İzmir'de rahatız o konuda
(619 puan) tarafından
aslinda cok mantikli
(781 puan) tarafından
O kadar rahat oluyor ki hem karttan harcıyoruz ne kadar aylık gidiyor onu görüyoruz hemde kapıya geliyor .özellikle migros çok iyi oluyor ürünleri de güzel getiriyor  eti sebzesi hepsi iyi oluyor .ben bunu keşfettiğimden beri gitmiyorum markete .markette dolaşırken gereksiz sepete attigim şeyleride almamış oluyorum
0 oy
(7,088 puan) tarafından

Yorumları okudumda :'( milletin kocaları ne insaflı.. 

Ben hep bebek arabayla 4 yıldır pazara ve markete saftirik gibi gidenmişim. :ninja:

0 oy
(11,963 puan) tarafından
Ben. Yalnız çıkmayı sevmem genelde eşimle hallederiz her işi 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Ne alacağıma göre değişir kıyafet tarzı şeyleri eşimle almayı sevmiyorum ama ev alışverişi pazar market hep beraber gideriz ben seçerim o taşır :)
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Çocukla tek başıma alisverise gitmem, acil şeyleri eve söylerim.tekken de ufak tefek şeyleri alırım, ağır şeyleri arabayla almaya gideriz
0 oy
(892 puan) tarafından
Ben genelde tek giderim. Severim kendim alışveriş yapmayi
0 oy
(1,388 puan) tarafından

Eşim yurtdısında herşeyebtek basıma kosturuyorum alıştım artık bi keresinde izne geldiğinde evde olduğunu unutup markete gidiyodum aradan 5 dakka gecmeden aradı nere gidiyon beni eve kitleyip dedi gülme krizine girmiştim ozman :D

0 oy
(207 puan) tarafından

Ben liste yaparım o gider alır gelir cok rahat :D

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 516 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 569 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,163 göst.