0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (1,073 puan) tarafından
Adet olmama 5 gün var ancak bı beş gündür de midem hep ara ara az bir şekilde bulanıyor. Göguslerim çok hassas kasığımda ağrı var sanki adet yine olacak gibi. Ama bulantıma anlam veremedim. Hamile olsam bile diyorum adete 1 hafta 10 gün kala minik minik iç bulanması oluşuyor mu... İlk bebeğimde böyle olmamıştı onda sadece uyku vardı sonralari bulantı olmuştu 

5 Cevaplar

0 oy
(268 puan) tarafından
Oğlumda 6 haftalıkken başladı 15 de bitti. Bu hamileligimi de 3 haftalıkken öğrendim şüphelerle (aşırı mide bulantısı, çok acıkma) yani 3. Haftasında başladı midem bulanmaya ve 3 aylık olana kadar da geçmedi. Ne yesem geri cikiyodu, çok iştahım geliyodu ama yediğim gibi çıkıyordu. Test yaptığımda adetime 4 gün vardı :)
(1,073 puan) tarafından
3 haftalıkken başlayan bulantınız ağır şekilde miydi canım çıkartıyor muydunuz... Bende çıkarma gibi bir durum yok ancak sanki hani çok yersinde böyle miden tuhaflasir şişer tiksinti oluşur ya aynı o şekildeyim
(268 puan) tarafından
Başladığında hemen çıkarmıyordum. Dediğin gibi canım çok yemişim de şişkinlik oluyordu sanki, midem bulaniyorfu yediğim şeylerden. 6 veya 7. Haftadan sonra çıkarmalar başladı.
(1,073 puan) tarafından
Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah
(268 puan) tarafından
Aminn aminn :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bulanmadi benim canım. Sende gebelik olsa bile bu kadar erken belirti olacağını sanmıyorum.
(1,073 puan) tarafından
Bende aynı şekilde düşünüyorum açıkçası ama cidden psikolojik değil midem bulaniyor. Su mu dokunuyor ki dedim hazır suya başladım ama yine aynı
0 oy
(698 puan) tarafından
Yani gebelik hormonları bu kadar erken salgılanmaz diye biliyorum. Benim de 6'da başladı 8'de bitmişti 
(1,073 puan) tarafından
Hiç anlayamadım bende kuzum İnanki. Sudan mı zehirlendim ki diye suyu bile değiştirdim:) belirttiğim gibi kusma şeklinde değil böyle karnım çok şiş de sanki rahatsızlık var tiksinmişim gibi bir şey oluyor devamli değil ara ara
0 oy
(795 puan) tarafından
Benim gebelik başlangıcı Ramazan'a denk geldi, mide problemleri olan biri olduğum için orucu tutabilmek adına mide ilacımı hergün kullanıyodum, yani ramazan bitene kadar bulantı olacaktıysa bile haplar yüzünden olmadı. Hamile olduğumu da bayramın sonunda öğrendim, hapları kullanmayı bırakınca otomatik yüklendi bulantılar. Takribi bir haftalık gecikme vardı ortada. Gecikme dediğim 29 günlük döngüm için tabi, adette normal kabul edilen 35 gün için değil :)
(1,073 puan) tarafından
Bende göğüs ağrısı ve kaşık agrisida olunca ümidim gidiyor yine acikcası :( muhtemelen yediğim içtiğim bişey dokunuyor ya da gece serinde yatiyorum üşütüyoeum o yüzden. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(795 puan) tarafından
Hamilelik belirtileri ve adet belirtileri aynı oluyo başlangıçta, adet ağrısı vardı adet yoktu ortada. Ramazan diye çok aldırmamıştım işime geliyodu gelmemesi ama sebebi başkaymış :) Allah gönlüne göre versin bacım
(1,073 puan) tarafından
Ümitlendim şuan siz böyle söyleyince biran :) amin amin canım benim Rabbim herkese versin sağlıklı hayırlı bir şekilde Allah razı olsun ❤️
(795 puan) tarafından
Amiin amin ☺️❤️
0 oy
(556 puan) tarafından

İlk bebeğin kaç aylık canım. 

Bende yeni hamile olduğumu öğrendim o yüzden herkese soruyorum psikolojimen iyi olmam gerekiyor :D

Valla canım benimde baş donmesi ağrısı ve uykusuzluk çok olmuş. Karnım ağrıyor regl gibi. Daha 6 günüm var bugün testte pozitif çıktı istersen yarın ilk idrarda test yap. Direkt çıkar bende öyle oldu 

(1,073 puan) tarafından
İlk yavrum 4buçuk yaşına girecek canım. Oğlumdayken halsizlik ve uyku ile ögrenmistim 6.haftada bulantım olmuştu..

Bende bu mide bulantısı olunca bı umitleniyorum sonra kasıgimda ağrı olunca göğüslerim çok aciyinca ümidim kayboluveriyor. Ama sizde de regl ağrısı gibi olmuş ve pozitif çıkmış çok sevindim cidden anlatamam. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. umitlenmek istemiyorum o yüzden beklemek istiyorum canım 6 aydır istiyoruz olmuyor o yüzden belki yine yoktur diye
(556 puan) tarafından
Rabb'im size nasip etsin inşallah canım ♥️
Valla bizde şimdilik değil sonra dedik sürpriz oldu. Bende isterdim oğlum 4-5 yaşında olsun sonra.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 73 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,720 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 291 göst.
0 oy
14 cevap 177 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glshyknc (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 156 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde K.S (14 puan) tarafından soruldu

398,128 soru

11,906,324 cevap

36,034 kullanıcı

...