0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Hanımlar dün akşam duugunden geldiğimizde eşim midem rahatsız diyordu hep bı ksc kere ögurduu gece kalktı oturdu ama sabah işe giderken de kötüydü 5te geldi hiç bişey yemedim sabahtan beri kusuyorum dedi  acilde serum yapmıştı döner ayran almıştı yedi üstüne çay içti içme dediğim halde kıvranıyor uykusunda inliyor nane kaynattim ama iyi gelir mi ne yapsam ya

7 Cevaplar

0 oy
(31 puan) tarafından
Nane limon çayının iyi gelmesi lazım aslında canım. Ama eğer bulantı devam ediyorsa tekrar acile gitmesinde fayda var. Bir de bol su içmeye çalışsın vücudu sıvı kaybetmiştir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Düğün yemeğinden olduğuna emin misiniz yiyen herkesin aynı şikayette bulunması gerekirdi. Belkide eşinizin yediği birşeye alerjisi vardı bilmiyordu.
0 oy
(142 puan) tarafından
Bol bol yoğurt yesin yoğurt zehiri alır derlerdi 
0 oy
(532 puan) tarafından
Bir defa zehirlendim canim oda tabilkokukda ama hatrladigim serumdan sonra bulantı vs gecmisti
0 oy
tarafından
Düğün yemeğinden olduğunu düşünüyorsan orfaki insanlarla konuştun mu aynı şeyleri yaşamışlar mi
0 oy
(11,332 puan) tarafından
Dugun yemeginden zehirlense herkes zehirlenirdi sadece esin degil. Şu ara salgin var biz ailece gecirdik gece sabaha kadar kustuk sabah aksama kadar kustuk acile gittik butun hastane ayniydi
0 oy
(15 puan) tarafından
Teşekkürler herkese az önce dayanamayıp gitti acile tekrar bağırsakların tikanmmis demiş ddoktor o yüzden miden kötü iğne yapmış ishal olsun diye 
(1,188 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım anlamadım herkes mi aynı olmuş eşin mi bi tek
(15 puan) tarafından
Bı kaç kişide olmus bize gelene kadar yemek bitmişti belki o yüzden bende niye olmadı dedim az yedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
13 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Merirem (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 2,598 göst.
2 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 401 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 419 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,169 puan) tarafından soruldu

397,689 soru

11,894,387 cevap

36,017 kullanıcı

...