0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Okul bilgi vermedi hic ama bime 101e okul urunleri gelmisken alayim diyorm uyguna.. bilgisi olan var mi anaokulu ihtiyac listesini

10 Cevaplar

0 oy
(14,371 puan) tarafından
her ogretmen farkli marka veriyor 

bizim ayni okulda calisan ogretmen akraba var ona bile sormadim farkli markalar kullaniliyor diye 
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
Bazı okullar marka ıstıyor bekle öğretmen lısteyı versın derım kabul etmezlerse çöp olur

Mesela bazıları tercıhe bırakıyor orta halli de olsa olur iş görsun kâfi modunda 

Bazıları da illa pritt marka, faber castell vs dıyor
0 oy
(66 puan) tarafından
Okul öncesi öğretmeniyim listeyi okul açılınca veriyoruz her öğretmen farklı şeyler isteyebilir ama siz sulu ,keçeli, pastel, parmak ,kuru, boya , küt uclu makas alabilirsiniz ( ben küt üç tercih eder etmiyorum mesela ama genelde küt istenir) iyi marka stick yapıştırıcı alabilirsiniz hatta fazla alırsanız daha iyi olur (bitince gönderirsiniz sırayla) markette gördüklerim bunlar standart olanlar
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Liste veriyor öğretmen ve iyi marka istiyor 
0 oy
(13,144 puan) tarafından

Bizim bu şekilde canım bim de fabel var fiyatı da uygun

image

0 oy
(1,265 puan) tarafından
Boyaları, oyun hamurunu ve yapıştırıciyi almayın da ne alıyorsanız alın . Şimdi çok kotu markalar var veliler uygun diye aliyor çocuk kullanamıyor kalitesiz oluyor uçları kırılıyor veya pastel boya o kadar kötü Oluyor ki çocuğun elinden bütün kıyafetine bulasiyor. Öğretmenin belli markalarda diretmesinin sebebi budur. Sonuçta çocuklar kullanacak bu eşyaları. İyisi olsun ki size de ekstra masraf çıkmasn. Geçen sene fatih marka kuru boyadan ve birkaç marka oyun hamurundan illallah ettik. Hamur masaya yapıştı çocuk oynayamadi bile. Bunun dışında dosya, A4 kağıdı makas kalemlik oynar göz  gibi şeyleri alabilirsiniz
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Onun yerine bir köşede para biriktir cnm bende bekliyorum daha okula 1 hafta var en azından paran hazırda dursun liste verilince alırsın 
0 oy
(171 puan) tarafından
Sakın markasız şeyler alma hepsi çöp oluyor 

Okul açıldıktan sonra veriyorlar liste 
0 oy
(13,766 puan) tarafından

Bizde marka belirtmemişler ama dün okul müdürü ile konuştuğum anlaşmalı kırtasiye var dedi oradan alışveriş yapabilirsiniz dedi 

Ama kızım heves ettiği için bime gittiğimiz de bazı ürünleri aldık :) kaliteli değil pek sene içinde tekrar almak gerekecek :)

(430 puan) tarafından
bimin kalemleri boyallari cok kaliteli bn yillrdr bimden aliyorum uçlari diger kalemler gbi açtikca kirilmiyor studinin 24 boya seti ni al cok kullnisli
0 oy
(30 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyordum ama marka belirtiyorlarmış canım bu yüzden listenin verilmesini bekliyoruz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 171 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nur KOSTAK (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
0 oy
0 cevap 59 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.

395,544 soru

11,832,374 cevap

35,905 kullanıcı

...