0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kizlar camasir makinem bozuldu malesef baba masrafli oldu yaptiramadik bende pazartesi 35 haftalik olcam sezeryan dogum olacak bide bu aralar cok sancim oluyor aniden doguma giderim diye korkuyorum hazirliksiz oglumda oyle olmustu cunku diyecegim su oglumun eski bebeklik kiyafetlerini cikardim bazanin altindan ama malesef cogu sararmis yikayip koymustum  ama nasil cikaracagimi bilmiyorum bu lekeleri malesef camasir makinemde yok elimde yikamak durumdayim sizce nasil cikar...

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım akraban falan yokmu hamile nasil yapacaksın karnin burnunda valla yakın olsa yıkardım 
(31 puan) tarafından
Saol canim benim Allah razi olsun yikarim napiyim ❤ kaynanayla falan konusmuyorum Ben benim annemlede esim küs malesef Tek basima cabaliyorum
tarafından
Kuru temizleme versen yada kosla koyun akşamdan ılık sutq
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm akraban yokmu yakında.Olmadı camasir yikayan yerlere ver yikasinlar.Usutme kendini bu sogukta elinde yikayip.Az kalmis doguma.
(31 puan) tarafından
Canim simdi versem yikama yerlerine icim rahat etmez kendim oturdugum yerden yikayim dedim ❤
tarafından
Bacım Adanadaysan topla gel camasirlari bana.Hem kahve iceriz hem makinede yikariz sereriz kuruturz bisekilde gunesli bigunde.
(31 puan) tarafından
Saol canim benim bayagi uzagiz ❤ Ankara ben
tarafından
Hangi ilce balim?
(142 puan) tarafından
Ankaranin neresi ?
0 oy
(622 puan) tarafından
Canm nasıl elde yikiycan dogumun yakınmış yazık sana ya annen akraban dostun komsun vs kimse yokmu ki versen yikasa 
(622 puan) tarafından
Keske yakin olsakta bn yikardm nerde oturuyosun il olarak
(31 puan) tarafından
Ankara saol canim benim ama 3 5 Parcs birsey digerleri temiz zaten
(622 puan) tarafından
Bn van cok uzagiz canm ya dikkat et üşütme eşin yikasaydi bari
(31 puan) tarafından
Ben yikiyorum esimle birlikte sıkıyoruz camasirlari muhtesem bir ikili olduk ❤
(622 puan) tarafından
İyi bari kuzu yardm ediyomus sana
0 oy
(2 puan) tarafından

Nerde oturuyorsun il olarak?

(31 puan) tarafından
Ankara canim
0 oy
(89 puan) tarafından
Cnm beyaz kalip sabunu rendele sicak suya koy erisin elbiseleride yatir legene ustune dok o erimis sabunu bi gzel karistir bi gun beklet mis gbi hic leke kalmiyo bnde oyle yptim
(31 puan) tarafından
Saol canim benim deneyecem ❤
(89 puan) tarafından
Dene canm cok rahat wlla hmen cikiyo lekeler citilemeye bile grek kalmiyo lekeler cikiyo sende hmen suda durular cikarirsin
0 oy
tarafından
kuzum deterjanli sicak suda beklet biraz anca oyle cikar .. zaten makinede de yiksasan o sariliklar gitmez wlde cirilemwn lazim ... benimkilerde oyle.ol.ustu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Komşuna versen o yıkasa rica et olmaz mı. Yada bir leğene kaynar su koy bas kıyafetleri deterjan da koy beklesin içinde 1 gece ertesi gün yıka 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 238 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu

379,654 soru

11,364,933 cevap

34,841 kullanıcı

...