+1 oy
1,427 göst.
Diğer kategorisinde (2,640 puan) tarafından

Benim çok yok 

1 Recep Tayyip Erdoğan 

2 Burak Özçivit 

3 Ramazan Çelik diye biri unluymus ama ben tanımıyorum :D 

Birde babamın bizi gezmeye diye kandırıp memleket günlerine götürdüğü yerdeki yerel sanatçılar :woot:

Emre Fel geldi buraya eşim öyle sanatçımı varmış diye götürmedi :D

64 Cevaplar

0 oy
(2,640 puan) tarafından

En İyi Cevap

Birde masterchef Hamza bizim mahallenin çocuğu oda ünlü sayılır :D:D

(9 puan) tarafından
He pardon detay vermedigin icin heralde iyi dedigini farketmedim :) tesekkur ederim
(2,640 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
(902 puan) tarafından
Şimdi nerde çalışıyor restoran actimi
(2,640 puan) tarafından
Yok aşkom yeni yeni kendine geliyor bayadir evde dışarı bile çıkmazdı demişti annem ben evlendim şehir degistirdim de anneme gittiğimde görmüştüm baya hastanede yattı sonra evde derken yeni yeni dışarıya çıkmaya başlamış
(5,266 puan) tarafından
a e ı i o ö u ü diyesim geldi :))) kozyatagi acibadem hastanesinde adansorde kivanc ttlitgla karsilasmistik.  sekerbankta calisirken de 100 euro bozdurmustu adini hatirlayamadim intikam diye bi dizi vardi beren saatin ordaki cocuk .
-Reklam-
+2 oy
(8,900 puan) tarafından
Hepside bizim gibi insqn gorsek ne olacak ki hiç öyle bir merakım olmadı:)
(2,640 puan) tarafından
Burak Özçivit çok farklı gelmişti farklı bir aura si vardı adamın :D
(49,924 puan) tarafından
dün tv de cikti kizim diyo ne kadar yakışıklı daha 6yasinda ☺️☺️☺️
(2,640 puan) tarafından
Hahah erken başlamış
(8,900 puan) tarafından
Burak Özçiviti hiç yakışıklı bulmuyorum inan
+1 oy
(65 puan) tarafından
Hande yener 

Ekin uzunlar 

Sancak

Pelin anıl Altan 
+1 oy
(368 puan) tarafından
Sibel can :))) 
+1 oy
(2,553 puan) tarafından
Ziynet Sali,funda arar,ceylan, Davut Güloğlu,Hande Yener,hasan yilmaz,demet akalın,Gökhan Özen,duman,Recep Tayyip Erdoğan,Cem Adrian,yalın,tan daha çok var aklıma gelmedi
+1 oy
(388 puan) tarafından
Grup 84 ,manuş baba, Mustafa Yıldızdoğan,Ankaralı Ayşe,Ahmet Şafak, Kutsi bunlar aklıma geliyo kuzum :-) 
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Zakkumun şarkı söyleyen adam varya onu neşet ertaşı zarayı safiye ile faik  devlet bahçeli kız çok vardıda beynim durdu şuan aklıma gelince yazarm
(2,640 puan) tarafından
Tamam ❤️
0 oy
(556 puan) tarafından

Sadece Mustafa ceceliyi gördüm :'(

(2,640 puan) tarafından
Şarkılarıni severim
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Sadece Murat Dalkılıç 

AVM de imzali foto veriyordu o kadar kuyruk vardi ki bekleyemedim
(2,640 puan) tarafından
Az bir açılışa Gökhan tepe gelcek dediler öyle kalabalıktı ki sadece sesini duyduk biz bilmeden gittik piknik alanıydi
0 oy
(1,099 puan) tarafından

Benim çok ama sevdiğim bi haluk levent bir de ben Seksenler dizisi bağımlısıyım ordaki kasap bahtiyarla bi oyuncunun nostalji gecesi gösterimine gitmiştim çok güzeldi :D❤️

(2,640 puan) tarafından
Diğerlerini de yazsaydın ya :))
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Valla oyle şarkıcı mi varmis :)))) ben cok yakından İzzet Yıldızhan i gormustum kisa minicik bir adam :)) konserde gormek diye sorarsan ajda pekkan sezen aksudan tut ramazan celikten çıkarım ben de hahahaa cok var cok konsere sinemaya giderdim zamaninda
(2,640 puan) tarafından
Evlenmeden önce:D ya da çocuktan önce :D
(3,697 puan) tarafından
Evlenmeden once :))) esimle de gittik de eskisi kadar degil tabi.
0 oy
(80 puan) tarafından
Gönül Dağı oyuncuları Cemile Veysel ramazan Taner sefer dişçi Musa :)
(2,640 puan) tarafından
Çalışırken arka sokaklar çekiliyordu dışarda orsp patron izin vermedi bakalım iş yerinin onundelerdi hepsi :D
(80 puan) tarafından
Ben onları göreyim diye Eskişehire gittim bu sezon gene gidecem bu sefer selmayi görmeye:) tabi dogurmazsam gidene kadar:)
(2,640 puan) tarafından
Hahah hadi bakalım:D
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Yıldız tilbe

Haluk levent

Başka da vardı unuttum :-)
(2,640 puan) tarafından
Ahh yıldız ruh ikizim çok severim onu :D
(4,068 puan) tarafından
Bende bende :-)
0 oy
(1,920 puan) tarafından
Oğuz yılmaz Hüseyin kağıt ve gönül dağındaki Muammer gördük Kenan ve annesi donduyu 
(2,640 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ❤️
(1,920 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Zara Alişan Ferhat Göçer Binali Yıldırım Soner Sarıkabadayı Mustafa Özarslan  

Binali Yıldırım acayip komik bir insan ve cok yardımsever gercekten 
(2,640 puan) tarafından
Banada çok sempatik gelirdi
0 oy
tarafından
Acun Ilıcalı, Uğur Yücel, Mehmet Aslantuğ, Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergeç, Rafel El Roman, Ziynet Sali, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Yusuf Güney, İsmail Yk, Murat Serezli. Hepsini de baya yakından gördüm hatta uğur yücel murat boz caner cindoruk mehmet aslantuğ halit Ergenç ile konuşup fotoğraf da çekildim 
(2,640 puan) tarafından
Baya varmış senin
(865 puan) tarafından
Ya Meryem üzerliyi görmek çok istiyorum kadına ölüyorum ya bayılıyorum ama nerde bende öyle şans anca nigde giresun araşi git gel Konya altı saat hahah
0 oy
(1,605 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yakından gördüğüm tek ünlü Cemil İpekçi ;)))
(2,640 puan) tarafından
Hahah:D görmez olaydin
(1,605 puan) tarafından
Keskeeee:)))
0 oy
(4,953 puan) tarafından
Kerem  Cem 

Furkan Andıç

Karsı binada da unlu biri varmis ama ben hic gormedim. Acaba o beni gordukce ne dusunuyo :D
(2,640 puan) tarafından
Bilmem :D
0 oy
(455 puan) tarafından
Nerelisin :) Emre Fel diyince merak ettim aynı yerdemiyiz diye :)
(2,640 puan) tarafından
Maraş ta yaşıyorum ama buralı değilim
(455 puan) tarafından
Bende Maraş ta yaşıyorum ama buralı değilim :) gelin geldim. Sende benim gibi gelin mi geldin yoksa iş için filan sonradan mı geldiniz
(2,640 puan) tarafından
Gelin geldim aşkom kocam buralı maalesef:D sen nerelisin kader arkadaşım
(455 puan) tarafından
Ben İstanbul luyum baya uzak :) sen nerelisin :)
(2,640 puan) tarafından
Bende istanbuldan geldim aslen Kastamonu ama İstanbul'da büyüdüm memlekete yazdan yaza tatile giderdik :)) aslende iatanbullu musun
(455 puan) tarafından
Benim aslen göçmen babam, ama İstanbul da doğmuş büyümüş bende İstanbul da doğdum büyüdüm. Büyüdüğüm semtten başka köyüm yok yani :) kısmette Maraş varmış :)) Maraş ta merkezde mı oturuyorsun
(2,640 puan) tarafından
Hayır canım merkeze 20 dakika oturduğum ilçe sen merkezde misin
(455 puan) tarafından
Ben merkezdeyim :) kaç yıl oldu evleneli alışabildin mi Maraş a ben evleneli 8 yıl oldu alıştım diyebilirim :)
(2,640 puan) tarafından
3 oldu alıştım ama depremden sonra baya soğudum burdan birde çocuk olduktan sonra İstanbul'a gitmeyi çok istedim ailem destek olurdu eşimin tarafı hiç destek olmadı kışın doğdu ben hastaneye gittiysem oda o soğukta geldi benimde bırakacak kimsem olmadığı için
(2,640 puan) tarafından
Yarın bende geleceğim Maraş a e bebek e gitcem ordan da bir akraba doğum yaptı bebek görmeye üniversitenin orda oturuyor
(455 puan) tarafından
Destek olmamaları kötü olmuş, maalesef bazıları öyle oluyor. Kendi ailen gibi de olmuyor zaten ne kadar iyi bile olsalar illa ki çatışmalar oluyor.
(2,640 puan) tarafından
Evet maalesef
tarafından
Bende Maraştan koca aldım kız .... Marasi da gördüm hiç sevmedim çok kozmopolit bir yer ne olduğu belirsiz çok ben eşimle İstanbul'da yaşıyorum ailesi orda şükür ki okuma yazma bilmeyen  öyle siradan insanlar
(2,640 puan) tarafından
Sen nerelisin peki bende marasi sevemedim kocamı sevsem de :D
tarafından
Doğma büyüme İstanbul kadıköylüyüm
(2,640 puan) tarafından
Kadıköy'de büyüdüm ben kız 6 yaşından 17 yaşıma kadar
(455 puan) tarafından
Bende evlendikten sonra 2 sene İstanbul da yaşadım ama tek maaşla yapamadık Maraş a geldik tekrar :) kendi müstakil evimiz var geçinip gidiyoruz depremden önce daha iyiydi ama şuan maalesef her yer enkaz her yer toz bu sene yazdan nefret ettim kış gelse de camlar kapansa diye 4 gözle bekliyorum
tarafından
Marasa üç yıldır gitmiyorum Allah yardımcıniz olsun evet çok kötü diyor kayanamlar
tarafından
Eşimde bana zamanında Maraşta yaşar misin dedi hayatta olmaz dedim kendisini de ailesinden ayrı 10 yıl Bekar hayatı yaşamış İstanbul'da şükür zihniyet olarak anlaşıyoruz  :D
tarafından
Sizede helal olsun yurdunuzu bırakıp gitmissiniz valla iyi dayaniyorsunuz orda helal olsin
(455 puan) tarafından
Herkes şok oldu zaten benim bu kararıma, millet Maraş tan İstanbul a gelir sen tam tersini yapıyorsun dediler. ama inan aklımdan bile geçmedi sen İstanbul a gel demek. Evet biraz zor aileden uzakta olmak ama eşimle çocuğumla mutluyum, istediğim zamanda gidip kalıyorum ailemin yanında o yüzden zorlanmadım. Birde üniversite oku, başka şehirde çalış filan derken aileden uzakta kalmaya alıştım sanırım o nedenle :)
0 oy
(3,666 puan) tarafından

Ben eski ünlülerden hepsi grubundaki kızı 2 sefer gördüm. Çok miniymiş ya ben kendimi mini sanıyordum:D Bi de konserde çok uzaklardan gördüğüm bikaç ünlü şarkıcı var da. Çok uzaktı boşver:D

(2,640 puan) tarafından
Aşkım gördün mü gordun uzağı yakını napcan :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 536 göst.
+1 oy
29 cevap 570 göst.
27 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 346 göst.
0 oy
15 cevap 402 göst.