0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Merhaba 1 hafta önce adetten çıktım korunmasız ilişkiden sonra ertesi gün hapı aldım ama şuan adet kanaması gibi kanamam var normal mi bu doktora gitmelimyim daha önce de almisligim oldu ama İlk kez kanama oluyor bu âdet düzensizliği mi başka bir şey mi bilen var mı 

2 Cevaplar

0 oy
(455 puan) tarafından
Bu tarz ilaçlar hormonları etkilediği için ara kanama yapabiliyor. İsterseniz kullandığınız ilacın prospektüsünü Google da bulup bakın. 
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Evet canım bir kez daha kullanma ara kanamalar yapiyolr ben çok kez kullandım her sıkışma ya aldım içtim ve sonunda ne oldu hamile kaldığım ve istemiyorum hap içtim yine ona rağmen kaldım ve sonuç ben ölümden döndüm tavsiyem sütten ağzı yanmış olan biri olarak yapma bidaha içme  
(137 puan) tarafından
Peki nasıl etki etmemis ki hamile kalmışsın canım ya kaç saat sonra içtin ilişkiden sonra neden ölümden döndün açarmisin biraz
(224 puan) tarafından
Ya hamile olduğumu bilmeden içtim ya etki etmedi oldu işte kaldım 1 saat dolmadan içtim dış gebelik oluştu sağ tüpüm patladı kanam olunca acil ameliyata aldılar sadece 1 saatim vardı yaşamak için geç kalmış olsaydın işimiz daha zor olacaktı dedi doktor
(224 puan) tarafından
Ben yaşadım başkası yaşamasın bilemedik her sıkışma ya içtim hapı kimse uyarmadi sonu köyü bitti iste

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 189 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde fatma bsyee (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde fatma bsyee (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
10 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde 1310. (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.