0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından
Sabah eşimle stor perde için tartıştık. Oturma odasında ki stor güneşlik rüzgarın etkisiyle duvara vurup çıt çıt diye ses çıkarmış o da rahatsız olmuş. Sonra yatağa gelip masaya vurmaya başladı bende ne yapıyorsun deyince o da snei bana yaptığını yapıyorum dedi. Benim yaptığımda 4 yok önce oturma odasına stor perde istememmiş. Sabah daha detaylı paylaştım. Sabah 7 fen beri dışarı çıktım dışarıdayım. Eşim az önce mesaj yazmış neredesin iyi misin gelirken büyük patates alır mısın patates kızartacağım yoksa ben akşam çıkıp alayım dedi. Ayyy bir gülme geldi sinirden. Sizce ne yapmaya çalışıyor bu adam. 

15 Cevaplar

+7 oy
(2,559 puan) tarafından
Her anımızı buraya yazmaya lüzum yok, sizin aranızdaki dinamiği sizden daha iyi kimse bilemez. Belli ki eve gideceksiniz, gönlünüz var. Buraya sorunca elinize bir şey geçmeyecek ki gidin azıcık süründürür affedin :)
(2,559 puan) tarafından
Eşinizin size attığı mesaja gülmüşsünüz, hakiki manada kızan insan aksine sinirlenirdi. Yine de ne istediğinizi siz daha iyi bilirsiniz tabi, benimki sadece yazdıklarınıza bakarak yapılan bir çıkarımdı.
(278 puan) tarafından
Evet güldüm ama artık hoşuma gittiğinden değil onu ciddiye dahi almak istemediğimden
(2,559 puan) tarafından
E o zaman buraya neden sordunuz?
(278 puan) tarafından
Sizce ne yapmaya çalışıyor bu adam? Diye sordum. Yani sizce konumu açmaya çalışıyor patatesi bahane ediyor yoksa cidden umrunda değil de işini mi gördğröeye çalışıyor
(2,559 puan) tarafından
İşte bunu bizden çok siz anlarsınız. Daha önce de böyle yapmış mıydı? Kıyas edin. Daha ilkse biraz bekleyin bakalım tekrar atacak mı? Bazı erkekler gururlu oluyorlar.
-Reklam-
+2 oy
(417 puan) tarafından
Sen sabah 7 den beri evde yoksun adam yine sana saygılı mesaj atmış. Başka bir adam olsa ne *** yiyorsun bu saatten beri yoksun diyip birsürü iftira kafada kurma yapar. Çok uzatılcak bişey yok patatesi al git evine bence. 
(278 puan) tarafından
Sabahın 7 sinde ben durup duruken çıkmadım. Ayrıca şu sıcakta hamile halimle dışarda duymaya meraklı değilim. Ben ağlayarak evden çıkarken o gitti yattı. Sizce düşünür mü bu adam
+1 oy
(65 puan) tarafından
Meseleyi uzatmamaya :;)
0 oy
(845 puan) tarafından
Oluyor işte kardeşim, patates bahane seni merak etmiş ben olsam patates alıp giderim ama mehtap olmam 
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Çocuk var mı peki 
(417 puan) tarafından
5 aylık hamileymiş.
(278 puan) tarafından
5 aylık hamileyim
(2,979 puan) tarafından
Hamile olduğun için biraz alınganlık yapmış olabilirsin Bi perde yüzünden bütün gün dışarıda kalınır mı siz nasıl çocuk büyütecek siniz olgunluk gerektirir ebeveyn olmak. Koca dediğin de bu kadar vurdumduymaz olmamalı işin zor
(278 puan) tarafından
Yok sadece bir perde için değildi bende birikmişlik vardı perde de bahane oldu. Geçen gün karnımı benim güzel bebeğim bal bebeğim Kaymak bebeğim diye seviyordum eşimde heyy heyy kime güvenipte bebek yaptık. Akıllı bebeğim uslu bebeğim diye sev dedi taaa oradan doluyum
(4,515 puan) tarafından
Hee o zaman dolmakta haklısın :D kız ne var bunlarda. Kaç yasındasaın awn
0 oy
(205 puan) tarafından
Adamdaki rahatlığa bak yav
0 oy
(924 puan) tarafından
Seni eşinle ilgili açtığın sayısız postlardan hatırlıyorum. Sürekli böyle bir evliliğe çocuk yapma diye yazmıştım hatta. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla hamileymissin inşallah düzelir bundan sonra ne diyeyim
0 oy
(119 puan) tarafından
Eşiniz ikizler burcuysa dalga geçmiyordur. Benimde aynı kavga edip çıkınca evi temizler yemek söyler hiç birşey olmamış gibi olan hep bize oluyor:D
(278 puan) tarafından
Başak burcu eşim
(119 puan) tarafından
Demekki erkeklerin çoğunda bu özellik var evden gidince değer anlıyorlar sanki yokluğumuzu görünce
(2,679 puan) tarafından
Kız o burçla alakalı değil bizimkide Aslan burcu benle kavga eder ortalık yıkılır sonra bir şey yokmuş gibi barışır bu erkeklerin genetiginde var
(119 puan) tarafından
Çok sinir bozucu valla olayları halının altına süpürmeye alışmışlar
(2,679 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(5,409 puan) tarafından
Senin kocanı az çok tanıyoruz gayet normal hali senin ne durumda olduğunu umursamadan hayatına devam ediyor işte 
(278 puan) tarafından
Eve gitmek onu görmek istemiyorum. Ben artık ona nasıl tepki gösterebilirim ki illa boşanayım mı
(5,409 puan) tarafından
Ben kimseye boşan yada boşanma diyemem ama bu şekilde hayat gerçekten zor kaç tane postun var bu adam hakkında ama yerinde olsam o çocuğu yapmazdım gideceğin varsada artık çocuk olduğu için daha zor olacak Allah sabır versin
(278 puan) tarafından
Yooo ben çocuğu bir engel olarak görmüyorum gerekirse onu da alır giderim. Bebek benim için bağlayıcı bir sebep değil
(5,409 puan) tarafından
Belki haddim değil afedersin ama bu kadar sebep varken neden gidemiyorsun aşk mı düzelme umudumu (ki bence o yok)
(278 puan) tarafından
Ne aşk ne de düzelme umudu ikisi de değil. Bende bilmiyorum. Hiçbir durumda ona muhtaç değilim ve ondan eksik kalır yanım yok. Ama neden halen yanındayım bilmiyorum.
0 oy
(4,838 puan) tarafından
Bu adam seni delirtmeye çalışıyor anlamıyor musun? Çok ciddi adam hasta ve seni de hasta edecek. Bak bu duruma biz gaslighting diyoruz. Lütfen kurtul şu adamdan 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Genelde ilişkinizde,  siz yapılan hatalardandan sonra özür dilemeyi adet edinmediyseniz karşılıklı,  sakinleşince nasil olsa siniri geçmiştir diyip gunluk yasantiya döndüyseniz bu davranış modeli ile karşılaşmanız çok normal ,her zamanki şeyler.Olumsuz durumları yok sayarak ilerliyorsunuz alışkanlık.
0 oy
(3,638 puan) tarafından

Ayni adamı lohusayken nasil çekeceksin onu merak ediyorum canim ya :( huysuz insan memnuniyetsiz insan anlattığın kadariyla. Ya gerçekten bikac günlüğüne bir yerlere git surundur ya da psikolojini saglam tutmanin yolunu bul cunku ilerisi pek aydinlik degil

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ay canimcim burdaki herkes her şeyini yazıp paylaşıyor arkadaşlar bu arada yani tek bir kişi yapıyormuş gibi davranmayın kadının sinirleri bozulmuş belliki mesajı görünce bu yüzden gülmüş diyor ki dalga mı geçiyor benle yani sabah stor perde yüzünden kavga eden adam şimdi bir şey yokmuş gibi davranıyor dalga geçmiyor canım belliki pişman olmuş sende eve dön diye mesaj atmış patateste bahane olmuş belliki yemek hazırlayacak sana sende fazla uzatmadan git hamile halinle fazla üzme kendini her şey olacağına varır 
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Tek merak ettiğim sabahın 7sinden beri dışarda napıyorsun :D
(278 puan) tarafından
Annemler yazlıktalar. Bende ekmek alıp annemlere gittim kahvaltımı yaptım biraz da uyudum. Sonra saat 1 gibi de kalkıp bir sosyal tesise gidip açık havada oturdum telefondan film felan izledim. Ayrıca bugün benim doğum günüm ve kimse yanımda olmadan kendime vakit geçirdim ve aşırı keyif aldım, :)
0 oy
(1,112 puan) tarafından

Sanki sen erkeksin :D gelirken pattes al :D

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,426 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 903 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 2,282 göst.