0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar misafirim gelecekti tavuk kizarttim ama gelecek kişinin çocuğu ateşlenmis iptal oldu. Bu tavuğu buzluğa atsam bsi olur mu. Atmaya kıyamadım 10 kişilik tavuk var burda. Konu komşu da yok samimi verebileceğim. Zehirlenmesinden korkuyorum olurmu oyle

8 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
Ay canım nolacak pişmiş bide az az bol at ihtiyac kadar çıkar hepsini cikarirsan geri koyamazsin
(16,782 puan) tarafından
Wpye gel sana bişi atacam
(482 puan) tarafından
Hani pişmiş tavuk koyulmaz falan filan ya hiç koymamıştim şimdiye kadar ve çok korktum zehirler diye
(205 puan) tarafından
Bilmem duymadım korkuyosan koyma
(205 puan) tarafından
Ama yani haftada tuketmen gerek daha da fazla bekletme
(482 puan) tarafından
Anladım teşekkür ediyrm
-Reklam-
0 oy
(3,379 puan) tarafından
Didikleyip koysan corba falan olmazmi acep
(482 puan) tarafından
Ya olur kullanırım bir şekilde ama zehirler mi ki pişmiş ya
(3,379 puan) tarafından
Bence biisi olmaz herhalde.  Pişmiş kurbanlık cigerinide koymuştuk dolaba bisii olmamıştı  . Millet herseyi koyuyo
(482 puan) tarafından
Valla o da doğru :)
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Sokaktaki kedilere köpeklere verin sevabina bayram etsinler :)
(482 puan) tarafından
O da geçti aklimdan biliyomusun :) hep kemik koyuyorum. Dedimki koysam kenara da bu sefer yumuşak yumuşak yeseler :D
(1,098 puan) tarafından
Ben hic acimam veririm inanin cok mutlu edici bir his.Siz taze yeseydiniz lezzetli gelecekti şimdi sadece doymak icin oylesine yiyeceksiniz ama o hauvanlar icin ziyafet sofrasi :)
(482 puan) tarafından
Valla çok doğru gerçekten hem içimde şüphe kalmaz hemde bende mutlu olurum
0 oy
(6 puan) tarafından
Canım ben hep atıyorum fazla yapıp bidahakine hazır oluyor şimdiye kadar bize bişey olmadı ^⁠_⁠^
(482 puan) tarafından
Aaaa anladım teşekkür ederim :) afiyet olsun sizede
0 oy
(11,990 puan) tarafından
Bebeğim tavuk ilk saatlerde tüketilmeli çok bakteri üretiyor buzluğa girip çıkacak çözünürken yine bakteri üreyecek ekmeksiz yiyin bence
(482 puan) tarafından
Yedik yedik de yinede çok kaldı bende dışarı koydum geldim şimdi kedi kuş köpek yesin. Aklımda kalacağına 3-5 can doysun
0 oy
(531 puan) tarafından
Ya bence yiyebildiginiz kadarını yiyip kalanı hayvanlara verin Sevap kazanmış olursunuz
(482 puan) tarafından
Öyle yaptım birazonce koydum geldim disari
0 oy
(254 puan) tarafından
Canım ben tavuk aldım suda başlarım öyle dider koyarım hicbirsey olmuyor ben devamlı koyuyorum istediğim zaman çıkarır çorbaya pilava kullaniyorum
(482 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
(254 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(2,551 puan) tarafından
Dondurulmuş ürünler oluyor pişmiş atılır bence niye atilmasin .hiç başıma gelmedi isitilinca yenir herhalde :))yada hayvanlara verin bayram etsinler sevaptir

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 71 göst.
0 oy
4 cevap 450 göst.
11 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Linkin (17,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minikcikiletaaa (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
12 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Enes2020 (4,041 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,475 cevap

36,003 kullanıcı

...